חד וחלק
עם יוסי מזרחי חמישי ב-09:00
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
567

מי מפיץ מידע שגוי על קול ותו קונינסקי?

בהודעה ויראלית נכתב כי ילדיו של ראש העירייה משה קונינסקי זכו בקרקעות בכרמיאל


מי מפיץ  מידע שילדיהם התאומים של בני הזוג קונינסקי קול ותו זכו במכרז דור ההמשך של צעירי כרמיאל?  ההודעה עלתה ברשת החברתית והופצה בוואטסאפ הרתיחה את האם עו"ד סוזי קונינסקי ששוקלת צעדים משפטיים. 

עורכת התוכנית רותם כבסה בראיון לחד וחלק עם יוסי מזרחי: "אתמול הופצו הודעות כנגד ילדיהם של ראש העירייה ורעייתו. מדובר במכרז של צמודי קרקע לדור המשך -צעירים בשכונת נווה רבין. התוצאות פורסמו באתר מנהל מקרקעי ישראל  על בסיס תעודות זהות בלבד.  בהודעה ויראלית פורסמו שמות זוכים כשביניהם לכאורה ילדיו, צעירים בני 23.  הערכות בכרמיאל כי מי שאחראי ועומד מאחורי ההודעות עשה עבודה לא פשוטה כשבראשיתה לאתר את תעודות הזהות, לדעת שהם ניגשו למכרז ולהפיץ את המידע.  

עו"ד קונינסקי כתבה בדף פייסבוק: "שוב יש מי שדואג להכפיש את ילדיי ולהפיץ שמועות בקבוצות הווטסאפ, בקבוצות הפייסבוק ועוד.אז למען הסר ספק :התאומים שלי קול ותו קונינסקי נולדו בעיר כרמיאל, הם בני 23 וכתובת מגוריהם באותו בית מהיום שנולדו.קול, סטודנט למשפטים בבינתחומי ( אחרי שירות צבאי משמעותי) וסרן תו בקבע וסטודנטית לתואר ראשון . לפני מספר חודשים פורסם מכרז של מינהל מקרקעי ישראל וכמובן שהם נרשמו למכרז כמו רבים אחרים. לצערי הם לא זכו. הם לא זכו במכרז. חשוב לציין שבקטגוריה שלהם זכו 4 צעירים מתוך 10 צעירים שהתמודדו על 2 שטחים שהם דו משפחתיים. כאמא לא אתן לפגוע בילדי במטרה לפגוע בבעלי שהוא ראש העיר".

09/07/2020