ניסים משעל וגיא פלג

שישי ב- 8:00
אהוד אולמרט
"אם זה היה קורה לפני, המדינה הייתה במקום אחר"
רה"מ לשעבר אהוד אולמרט על סערת החוק של שר המשפטים: "לטענות הפופוליסטיות על החוק אין שום שחר - היועמ"ש עשה הנחות לנתניהו יותר מאי פעם"
22/10/2021
הפגנת התמיכה באיציק סעידיאן, שהצית את עצמו מול אגף השיקום
"איציק כן רוצה לחיות"
איציק סעידיאן, שהצית את עצמו מול אגף השיקום לפני מספר חודשים, נותח אתמול על מנת להקל על מצבו • אבי אחיו, סיפר: "נס שהוא עדיין חי"
22/10/2021
אמנון אברמוביץ'
"שקד לא מבינה שהימין הקשיח כבר נפרד ממנה"
אמנון אברמוביץ' ('חדשות 12') על השינוי בדעת הקהל הציבורית באשר לשרת הפנים איילת שקד: "בצעד שעשתה עם בנט, הם הלכו אל המרכז הלאומי של המפה"
22/10/2021
גיא פלג
"הפרטים נשמעים אמינים"
15 סוכני מוסד שריגלו אחרי מתנגדי ישראל בטורקיה, נעצרו ע"י המודיעין הטורקי • יוסי מלמן, עיתונאי ומחבר הספר 'מרגלים לא מושלמים' סיפר
22/10/2021
ניסים משעל וגיא פלג
ניסים משעל וגיא פלג
ברחובות: יצא מהתפילה ונורה למוות
איש עסקים מעולם הנדל"ן נרצח • אלי סניור ('ידיעות אחרונות') טען: "מקרה מוזר, בדרך כלל מי שחייב לך כסף - אם תפגע בו, הוא כבר לא יחזיר לך אותו"
15/10/2021
פרופ' נחמן אש
"התחלואה עלולה לעלות שוב בחורף"
מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' נחמן אש על מצב התחלואה בישראל • על מתקפת הסייבר: "הנזק קיים והוא גדול"
15/10/2021
לבנון - צילום ארכיון
"אם איראן תחליט - לבנון תיפול לידי חזבאללה"
בדרך למלחמת אזרחים בלבנון? • צבי יחזקאלי ('חדשות 13') טען: "נסראללה נתן טעימה אתמול - אם מישהו רוצה להתעסק איתו, הוא מתעסק עם דמים ברחובות"
15/10/2021
מהדורה חדשה לספר 'נתניהו: ביוגרפיה'
"נתניהו הוא האיש שלא נשבר לעולם"
העיתונאי והשדרן בן כספית על התנהלותו של יו"ר האופוזיציה: "עמוסת שגיאות, נפילות, פליטות" • וסיפר על הגרסה המחודשת לספרו 'נתניהו: ביוגרפיה'
15/10/2021
צבי גור מת
אחרי 41 שנות מאסר, הרוצח צבי גור מת
ידיעה: רוצחו של אורון ירדן מת הלילה (ו') • עו"ד דוד פורר, המלווה את משפחת ירדן, הגיב: "מי שמרחם על אכזרים סופו שיתאכזר לרחמנים"
15/10/2021
שר הביטחון בני גנץ
"אם לא יטפלו בבעיה מהיסוד, היא רק תלך ותדרדר"
בעקבות האירוע בו הותקפו חיילים בגז פלפל, שר הביטחון גינה את התגברות מקרי התקיפה • אלוף במיל' גדי שמני והכתב רועי שרון ('כאן 11'), הגיבו
15/10/2021
רביב דרוקר
"אני לא רואה את קובי שבתאי שורד את הוועדה"
לאור דבריו הדרמתיים של אמנון אלקלעי בנושא האסון בהר מירון, רביב דרוקר ('המקור') סיפר על התחקיר שערך: "העדויות הראשונות עדיין לא מגובשות"
15/10/2021
קובי שבתאי
"אין לי ספק שהקריירה של המפכ"ל הסתיימה באופן רשמי"
ניצב בדימוס אריה עמית על האסון בהר מירון: "יש פה תקלה גדולה במערכת, וקובי שבתאי הוא האחראי על המערכת - עכשיו, שישלם את המחיר"
15/10/2021
ניסים משעל וגיא פלג
הלל יפה: "אנחנו מנסים לשקם את המערכות"
כך טען ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי, והוסיף: "זה לא פגע באיכות הטיפול, כל מי שנמצא פה מקבל טיפול מקצועי, אבל משמעות האירוע גדולה"
15/10/2021
יונה אליאן
"אל תסכמו אותי, אני לא הולכת לשום מקום"
אמ"י יעניק פרס מפעל חיים לשחקנית יונה אליאן • לדבריה, "מיד חשבתי שאני עוד צעירה, מה פתאום מפעל חיים, אבל אני כבר 50 שנה על הבמה"
15/10/2021
יוני הללי
"גם תרנגול עיוור מוצא לפעמים גרגר"
יוני הללי (103fm) הביא את כל העדכונים מליגת העל בכדורגל, וטען: "אני מפחד מההתדרדרות של מכבי חיפה, כי המומנטום שלה לא טוב"
15/10/2021
עוד קטעים

ניסים משעל הוא עיתונאי, סופר, איש טלוויזיה ואיש רדיו ישראלי. משעל נולד בעיראק ועלה לישראל עם משפחתו בגיל שנה. בשנת 1977 החל לעבוד ככתב לענייני מפלגות בטלוויזיה הישראלית וסיקר את מערכות הבחירות לכנסת התשיעית, העשירית והאחת עשרה. 

ניסים שימש כתב בוושינגטון וסיקר את האירועים המדיניים וההיסטוריים, לרבות יחסי ישראל-ארצות הברית, הבחירות לנשיאות ארצות הברית שבהן נבחר ג'ורג' הרברט ווקר בוש, פרשת איראן־גייט ומעורבותה של ישראל בפרשה, וסיקור פרשת ג'ונתן פולארד. בשנת 1989 חזר לישראל והתמנה למשך שנה למנהל הטלוויזיה הישראלית.

בהמשך דרכו היה משעל מראשי מנהלת ההקמה של ערוץ 2, והנחה עימותים טלוויזיוניים בין יצחק שמיר ליצחק רבין, ובין בנימין נתניהו ליצחק מרדכי. משעל שידר במשך שנים את התוכנית היומית 'משעל על הבוקר' בתחנה, ומאז עבר לתוכניתו השבועית ביום שישי, שפותחת את סוף השבוע עם האירועים החמים והמעניינים של השבוע האחרון.