ניסים משעל

שישי ב- 09:00
"החיסולים האחרונים לא יזיזו את איראן מתוכנית הגרעין"
צבי יחזקאלי ('חדשות 13') על הדחת ראש המודיעין במשמרות המהפכה והניסיון לפגע בישראלים בטורקיה: "מישהו בטהרן לא אוהב את כישלונות המודיעין שם"
24/06/2022
מירי רגב
"חוק הנאשם - ניסיון התנקשות פוליטית בנתניהו"
ח"כ מירי רגב תקפה את הח"כים הפועלים לאישור הצעת החוק: "אם הוא יעבור, זו תהיה מתנה גדולה לימין" • שריון לשקד? "הליכוד סל המחזור של הממשלה?"
24/06/2022
אלי אבידר
"לחוק הנאשם יש רוב של 61, והוא יעבור"
ח"כ אלי אבידר הודיע כי אינו פורש מהפוליטיקה, והתייחס לחוק הנאשם: "הגורם מספר 1 שעיכב את החוק - ימינה" • תקף: "חלק גדול מהקואליציה היה נאיבי"
24/06/2022
חיים רמון
"אם לנתניהו לא יהיו 61, החרדים ידרשו ממנו לזוז"
המשנה לרה"מ לשעבר חיים רמון לקראת הבחירות החמישיות: "לגנץ סיכוי גבוה יותר להיות רה"מ מלפיד" • על ח"כ בן גביר: "גורם הרבה פחות נזק משחושבים"
24/06/2022
ישראל זיו
"הייתי בוחר בהרצי הלוי לתפקיד הרמטכ"ל"
ראש אגף מבצעים לשעבר אלוף (מיל') ישראל זיו על מינוי הרמטכ"ל: "היה אמור להיות מאחורינו" • טען: "ניסיון צה"ל עם רמטכ"לים מחה"א בעייתי"
24/06/2022
בוקי נאה
"הקצין שהמציא מעקב כדי להתמזמז עם שוטרת מערער"
כתב הפלילים בוקי נאה על מפקד יחידת המעקב במשטרת ת"א, שהואשם ביחסים לא תקינים עם חיילת בטענה שמדובר בפעולה חשאית
24/06/2022
פרשת השבוע
פרשת השבוע
צבי יחזקאלי על פרשת השבוע, והפעם: פרשת קורח
24/06/2022
ג'ודי שלום ניר מוזס
"אם היה לי את הגוף של עדן, הייתי מעלה תמונת ביקיני כל יום"
ג'ודי שלום ניר מוזס התקשתה להבין מדוע זה מעניין מישהו שהזמרת עדן בן זקן מעלה תמונה עם בגד ים כשהיא אוחזת את בנה: "גופו של כל אדם ברשותו"
24/06/2022
ניסים משעל
אמנון אברמוביץ'
"הקואליציה יכולה להתפרק בשבוע הבא, או להחזיק עוד זמן"
אמנון אברמוביץ' ('חדשות 12') על מה שנראה כמו נקודת האל חזור של הקואליציה: "אם נתניהו שב לשלטון בהרכב זה, היעד המרכזי - לפצפץ את מערכת המשפט"
17/06/2022
עמוס ידלין
"ישראלי שפועל בהיגיון לא ייסע כעת לטורקיה"
ראש אמ"ן לשעבר אלוף (מיל') עמוס ידלין על אזהרת המסע החמורה לטורקיה: "יש לנו מודיעין טוב, אך הוא אף פעם לא מושלם - האיראנים בתחושת השפלה"
17/06/2022
נגיף קורונה
חיסוני קורונה לפעוטות? "המלצה ראויה"
פרופ' דרור מבורך (ביה"ח הדסה) על המלצת ה־FDA לחסן תינוקות נגד קורונה • על שיעור התחלואה: "מומלץ לעטות מסכות במקומות סגורים וציבוריים"
17/06/2022
שלמה פילבר
"פילבר הצליח לזגזג בין גרסאות ברמה שאני מתקשה לזכור"
עו"ד מיכה פטמן, שייצג בעבר את נתניהו, על ההתפתחויות האחרונות בתיק 4000 • הדגיש: "אני חסיד קטן מאוד של התיק - מקווה שהוא יקרוס"
17/06/2022
למצולם אין קשר לנאמר
"שרת התחבורה עסוקה בסרטוני 'טיקטוק'"
החל מ־10:00, תיערך שביתה בת שעתיים של רבבות נהגי אוטובוסים • יו"ר ארגון נהגי התחבורה הציבורית ישראל גנון: "אי אפשר לרמוס את הנהגים"
17/06/2022
אריה מליניאק
מכבי מוסיפה שחקן חיזוק
חבר פאנל הספורט אריה מליניאק על בשורת חזרתו של דיוויד בלאט למכבי ת"א, זאת כיועץ חיצוני לקבוצה: "זו גניבת דעת - עבודה בעיניים"
17/06/2022
ניסים משעל
עוד קטעים

ניסים משעל הוא עיתונאי, סופר, איש טלוויזיה ואיש רדיו ישראלי. משעל נולד בעיראק ועלה לישראל עם משפחתו בגיל שנה. בשנת 1977 החל לעבוד ככתב לענייני מפלגות בטלוויזיה הישראלית וסיקר את מערכות הבחירות לכנסת התשיעית, העשירית והאחת עשרה. 

ניסים שימש כתב בוושינגטון וסיקר את האירועים המדיניים וההיסטוריים, לרבות יחסי ישראל-ארצות הברית, הבחירות לנשיאות ארצות הברית שבהן נבחר ג'ורג' הרברט ווקר בוש, פרשת איראן־גייט ומעורבותה של ישראל בפרשה, וסיקור פרשת ג'ונתן פולארד. בשנת 1989 חזר לישראל והתמנה למשך שנה למנהל הטלוויזיה הישראלית.

בהמשך דרכו היה משעל מראשי מנהלת ההקמה של ערוץ 2, והנחה עימותים טלוויזיוניים בין יצחק שמיר ליצחק רבין, ובין בנימין נתניהו ליצחק מרדכי. משעל שידר במשך שנים את התוכנית היומית 'משעל על הבוקר' בתחנה, ומאז עבר לתוכניתו השבועית ביום שישי, שפותחת את סוף השבוע עם האירועים החמים והמעניינים של השבוע האחרון.