זוג משמיים

עם שמואל חאייק וצביה זוגלובק
מוצ"ש ב-22:00
זוג משמיים
זוג משמיים
זוג משמיים
זוג משמיים
זוג משמיים
זוג משמיים
זוג משמיים
זוג משמיים
זוג משמיים
זוג משמיים
זוג משמיים
זוג משמיים
זוג משמיים
זוג משמיים
זוג משמיים
זוג משמיים
עוד קטעים

  צרו קשר עם שמואל חאייק וצביה זוגלובק

ילדים לא זוכים לראות את אביהם? קשיי מימון לעמותה של אוכלוסיות מוחלשות? דיני ירושה? ייעוץ משפטי? לא מצאתם את אביר חלומותיכם? "זוג משמיים" תוכנית הרדיו שמרתקת את המאזינים, שעייפו מחדשות רעות.

על האג'נדה: מעשים טובים. שמואל וצביה החליטו שחדשות רעות הן מחוץ לתחום. התוכנית מוכיחה שאפשר להצליח עם "שידורים חיוביים", בלי קיטורים ורק פירגונים, כשעל הדרך, צוברים מצוות ומובילים זוגות לחופה.

התוכנית, שמצדיעה למעשים הטובים ומחברת בין אנשים עם לב ענק, הצליחה, בין השאר, כבר לחתן 16 זוגות שנישאו מהתוכנית שמצדיעה למעשים הטובים, לגייס כספים להציל את כפר הילדים בכרמיאל ולסייע לעמותות רבות נוספות. הפניות לתוכנית מתרחבות, ופניות של מאזינים נואשים אנונימיים מתקבלות בברכה.

יש לנו מה להגיד על שמואל חאייק וצביה זוגלובק:

שמואל חאייק, בן לשושלת רבנים, נציג הרב כדורי בגליל, איש קבלה, שמרצה בצה"ל בנושאי קבלה ומלווה אנשי עסקים. חאייק לא חדש בעולם השידור. הוא המציא את עצמו מחדש עם התוכנית וקלט בחושיו הבריאים כי צביה זוגלובק תהיה השידוך השדרני המתאים לצידו.

צביה זוגלובק, שהגיעה מהמגזר העסקי, מהמעורבות החברתית, נחתה על התפקיד החדש כשדרנית בטבעיות, כנשיאת עמותת "קשת זכויות הילד", הוסיפה לתוכנית את ההכרות הקרובה שלה עם עמותות וארגונים שמסייעים לאוכלוסיות מוחלשות, ייעוץ הורי, זכויות ילדים, הסדרי ראייה והתמודדות עם משברים שקורים באמצע הדרך. צביה מנצלת את הרישות החברתי הרחב שלה, לעורר את המודעות לנושאים הקרובים לליבה. כמו כן, צביה היא בוגרת קורס גישור בבית המשפט לתביעות קטנות ותואר באינטליגנציה רגשית מאוניברסיטת חיפה.