רופא פרטי

עם פרופסור יעקב בורנשטיין
שישי ב-09:00
מגיפת החצבת: היה אפשר למנוע!
רן רזניק: שרשרת מחדלים הביאה להתפרצות המחלה.
16/11/2018
רופא פרטי
רופא פרטי
רן רזניק: בכיר במשרד הבריאות קיבל במשך שנים תשלומים מנופחים עבור "שעות נוספות"
02/11/2018
רופא פרטי
רופא ילדים ביצע מעשים מגונים במטופלת צעירה
רן רזניק: כתב אישום הוגש. בעבר הרופא זייף רישומים.
26/10/2018
רופא פרטי
מפנים לקבל חיסון לחצבת - אבל מתברר שאין חיסונים
רן רזניק: במשרד הבריאות לא דאגו בזמן
19/10/2018
רופא פרטי
Photo by Hadas Parush/Flash90
מי מטפל יותר טוב - רופא או רופאה?
פרופ' טבנקין וד"ר ישעיה בחילוקי דעות.
13/10/2018
רופא פרטי
רן רזניק: התורים לניתוחים דווקא מתארכים
החולים משלמים בחייהם
05/10/2018
Photo by Yonatan Sindel/Flash90
יו"ר איגוד הפלסטיקאים: הגדלת חזה עם סיליקון עלולה להיות מסוכנת
יש צורך בתעודת אחריות למנותחות
05/10/2018
רופא פרטי
רן רזניק: עדיין מסוכן לעבור ניתוח בבית חולים פרטי
71% מהרופאים מעדיפים לעבור ניתוח בבי"ח ציבורי!
08/09/2018
רופא פרטי
עוד קטעים

  צרו קשר עם פרופסור בורנשטיין

לתכנית הבריאות השבועית שעורך ומגיש פרופ' יעקב בורנשטיין, יש מאזינים קבועים רבים. הם מרותקים למקלט הרדיו כל יום שישי מתשע עד עשר בבוקר ומקשיבים לשיחות שעורך פרופ' בורנשטיין עם הרופאים הבכירים ביותר בארץ. ביחד עם המומחים מסביר פרופסור בורנשטיין כל מה שקרה בשבוע האחרון בתחום הבריאות וכך מביא למאזינים ולמאזינות את המידע המעודכן ביותר והמחקרים החדשים, וגם - מי הם הרופאים המומחים החדשים באזור ואיך ניתן להגיע אליהם בעת הצורך. זוגות בהריון מפנים שאלות לפרופ' בורנשטיין, שבכל תכנית מקדיש זמן לתחום ההיריון ולידה, מניעת הריון ומחלות גינקולוגיות.

יש לנו מה להגיד על פרופסור בורנשטיין:

פרופסור יעקב בורנשטיין, מנהל מחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי לגליל (בית החולים נהריה), הוא רופא נשים מומחה ובעל ניסיון של מעל 25 שנה. הוא כיהן כיו"ר האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה – סניף חיפה והצפון, יועץ לוועדת החיסונים והזיהומים של משרד הבריאות והופיע בוועדות הכנסת.

כמו כן מנהל פרופ' בורנשטיין מרפאות בצפון ובמרכז, לטיפול בנשים עם מחלות צוואר הרחם או עם כאבים באגן. בנושאים אלו הוא נחשב לאחד המומחים המובילים בארץ ובעולם ואף כיהן כנשיא חברה מדעית בינלאומית, ויו"ר של ועדות בינלאומיות שחידשו את המינוח והגישה למחלות גינקולוגיות שונות. הוא חבר במערכת של מספר כתבי עת בינלאומיים וזכה באותות כבוד בארצות שונות.

פרופסור בורנשטיין הוא משנה לדיקן הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר-אילן בגליל ופרופסור מן המניין; הוא מלמד כבר כ 30 שנה רופאים וסטודנטים לרפואה, פרסם מאות מאמרים בעיתונים רפואיים מקצועיים, ספרים ופרקים בספרי לימוד והוא מרצה מבוקש בארץ ובעולם.

פרופ' בורנשטיין נשוי ואב לשני ילדים ושני נכדים. העיסוק בתקשורת מהווה תחביב ותיק עבורו: במשך שנים רבות ערך את עיתון הפקולטה לרפואה, הוא כותב טורי בריאות בעיתונות ומגיש פינות בריאות בתכניות טלוויזיה.