רופא פרטי

עם פרופסור יעקב בורנשטיין
שישי ב-09:00
(צילום: אילוסטרציה, ingimage)
רן רזניק עושה חשבון
והפעם על הקמפיין של ההסתדרות הרפואית - "ההשמנה היא מחלה"
18/05/2018
רופא פרטי
רן רזניק
הפינה השבועית
13/05/2018
ניר באבו
מנכ"ל ספורטופד ואורתוטיסט מומחה
13/05/2018
אבחון מעי דק באמצעות קפסולת וידאו
ד"ר אלכס רוזנטל מומחה לגסטרואנטרולוגיה - בית החולים אסותא, חיפה
13/05/2018
רופא פרטי
התחלתם לרוץ?
לאיזה פציעות ספורט אתם צפויים?
06/05/2018
סודות מקופת החולים
ועדת חריגים מחפשת דרך להתחמק מלשלם עבור תרופות לחולת סרטן
06/05/2018
רופא פרטי
כמה זמן שתלי שיניים יכולים להחזיק מעמד?
ד"ר בלן עונה לשאלת מאזינה המוטרדת שתצטרף להחליף שתלי שיניים כל שנה
29/04/2018
רופא פרטי
ד"ר תלחמי
15/04/2018
הפינה של רן רזניק
15/04/2018
רופא פרטי
רן רזניק עושה חשבון
והפעם על העננה הכבדה שנמצאת מעל מחלקת ניתוחי לב וחזה בבית החולים הדסה עין כרם
23/03/2018
בית חולים לדובים
הפקוטלה לרפואה בצפת ביוזמה זו השנה ה-5 העוזרת לילדים להתגבר על הפחד מבית חולים
23/03/2018
עוד קטעים

  צרו קשר עם פרופסור בורנשטיין

לתכנית הבריאות השבועית שעורך ומגיש פרופ' יעקב בורנשטיין, יש מאזינים קבועים רבים. הם מרותקים למקלט הרדיו כל יום שישי מתשע עד עשר בבוקר ומקשיבים לשיחות שעורך פרופ' בורנשטיין עם הרופאים הבכירים ביותר בארץ. ביחד עם המומחים מסביר פרופסור בורנשטיין כל מה שקרה בשבוע האחרון בתחום הבריאות וכך מביא למאזינים ולמאזינות את המידע המעודכן ביותר והמחקרים החדשים, וגם - מי הם הרופאים המומחים החדשים באזור ואיך ניתן להגיע אליהם בעת הצורך. זוגות בהריון מפנים שאלות לפרופ' בורנשטיין, שבכל תכנית מקדיש זמן לתחום ההיריון ולידה, מניעת הריון ומחלות גינקולוגיות.

יש לנו מה להגיד על פרופסור בורנשטיין:

פרופסור יעקב בורנשטיין, מנהל מחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי לגליל (בית החולים נהריה), הוא רופא נשים מומחה ובעל ניסיון של מעל 25 שנה. הוא כיהן כיו"ר האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה – סניף חיפה והצפון, יועץ לוועדת החיסונים והזיהומים של משרד הבריאות והופיע בוועדות הכנסת.

כמו כן מנהל פרופ' בורנשטיין מרפאות בצפון ובמרכז, לטיפול בנשים עם מחלות צוואר הרחם או עם כאבים באגן. בנושאים אלו הוא נחשב לאחד המומחים המובילים בארץ ובעולם ואף כיהן כנשיא חברה מדעית בינלאומית, ויו"ר של ועדות בינלאומיות שחידשו את המינוח והגישה למחלות גינקולוגיות שונות. הוא חבר במערכת של מספר כתבי עת בינלאומיים וזכה באותות כבוד בארצות שונות.

פרופסור בורנשטיין הוא משנה לדיקן הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר-אילן בגליל ופרופסור מן המניין; הוא מלמד כבר כ 30 שנה רופאים וסטודנטים לרפואה, פרסם מאות מאמרים בעיתונים רפואיים מקצועיים, ספרים ופרקים בספרי לימוד והוא מרצה מבוקש בארץ ובעולם.

פרופ' בורנשטיין נשוי ואב לשני ילדים ושני נכדים. העיסוק בתקשורת מהווה תחביב ותיק עבורו: במשך שנים רבות ערך את עיתון הפקולטה לרפואה, הוא כותב טורי בריאות בעיתונות ומגיש פינות בריאות בתכניות טלוויזיה.