ארכיון שידורים

עד
"זו פריחת החצבים הכי יפה בארץ"
מסלול הטיול הנפלא שמציע מורה הדרך גבי זהר "בקפאין בדרכים": "מדובר מופע הפריחה האידיאלי של חצבים בתל יודפת בגליל התחתון ואפשר להגיע במספר מסלולים"
28/09/2023
"אחרי הטבח בבסמת טבעון בלטו הפחד, ההלם, השקט וחוסר אונים. זה היה פשוט פיגוע טרור".
כתב וואלה! בצפון אלי אשכנזי: "פשוט פיגוע. האב אמר לי: "אני תמיד אומר לילדים להגיע הביתה ב-8 בערב אבל כאן הם ישבו לאכול בשעת צהריים בחצר ונרצחו בדם קר".
28/09/2023
"המשטרה יודעת מי ביצע את הטבח בבסמת טבעון אבל אין לה מעצר מינהלי כמו שיש לשב"כ"
בכיר שב"כ לשעבר יוסי אמרוסי ("הביטחוניסטים"): "האיראנים ניסו לקדם פעילות טרור ע"י פגיעה בשר איתמר בן גביר וניסו לאסוף מודיעין סביבו אבל נכשלו בגלל האבטחה".
28/09/2023
"חובה להבטיח שסעודיה לא תהיה בעלת יכולות להעשרת אורניום אחרת אנחנו מסכנים את בטחון ישראל"
תא"ל (מיל') נחמן שי ("מפקדים למען בטחון ישראל"): "הדעות המקצועיות של גורמי הבטחון צריכות להילקח בחשבון עם הסעודים כי יש לראש הממשלה נטייה לנפנף אותם"
27/09/2023
"אחי נביה מרעי, השאיר מסר מרכזי, לא משנה, תמיד תהיה איש של אנשים"
אל"מ (מיל') מופיד מרעי: "היום ננציח את אחי, אל"מ נביה מרעי ז"ל שנהרג לפני 27 שנה והיה הקצין הבכיר ביותר שנהרג בדרום בארועים על רקע מהומות מנהרת הכותל"
27/09/2023
"צריך להתחסן, אין שאלה בכלל. ברגע שהתחלנו בחיסונים החומרה ירדה משמעותית ביותר"
ד"ר ערן טלאור, לשעבר מנהל המלר"ד במרכז הרפואי לצפון (פוריה): "יש עליה מתונה במספר החולים במחלקות פנימיות. בכל מקרה היו מביאים את החיסונים נגד קורונה".
26/09/2023
"המטענים שנמצאו בטול כרם נמצאים בכל רחבי יהודה ושומרון ואפילו נכנסו לתוך שטח ישראל"
מזכ"ל "הביטחוניסטים" סא"ל (מיל') ירון בוסקילה: "ישראל עמדה בצורה איתנה מול הארוע על הגדר ואנחנו במגמת ירידה כי לחמאס לא נוח להיכנס למערכה לבד"
26/09/2023
אנדרטת התאנה והארז בתוך הנגמ"ש הדומם במקום שבו נפגע למרגלות רכס עזקה בצפון הגולן
מורה הדרך הוותיק גבי זהר מגיש הבוקר בפינה "קפאין בדרכים" הצעה מרגשת לטיול שמתחבר היטב לאירוע דרמטי שהיה במלחמת יום הכיפורים
21/09/2023
"מלחמת יום כיפור מצביעה על יהירות וזלזול שהביאו לרמה נמוכה של הדרג צבאי והמדיני העליון"
אלוף (מיל') איל בן ראובן (מפקדים למען בטחון ישראל), לחם במלחמת יום כיפור: "המדינה שלנו היא החזקה באזור וצריכה למצות כל דרך והזדמנות כדי למנוע את התופעה שנקראת מלחמה".
21/09/2023
"המשטרה מפעילה את מערכת זיהוי הפנים בלי חוק ובלי תקנות, הרבה שנים בלי רישום במאגר"
עו"ד פיני פישלר, יו"ר משותף של ועדת המשטרה בלשכת עורכי הדין: "המפכ"ל חתם על פקודת ההצדעה וספק אם קרא על מה חתם. זה טמטום של מישהו במטה הארצי".
20/09/2023
"ייתכן שנראה בימים הקרובים שיגור בלונים, מטעני חבלה, הצתת שדות ואפילו ירי רקטי מעזה"
סא"ל (מיל') ירון בוסקילה (מזכ"ל "הבטחוניסטים"): "צפויה דרמה בבית המשפט העליון. יכול להיות שרבנים עלולים לומר ללוחמים דתיים להתגייס אך ורק ליחידות אחרות"
20/09/2023
"זו הצעה לא טובה שנותנת למדינה יותר פגיעה בפרטיותנו אבל אין ברירה וצריך לבצע אותה"
השופט המחוזי לשעבר עו"ד משה גלעד: "אני בעד לבדוק את זה במשך שנתיים. זה חלק מהתשלום של חיים בפשע כאוטי. מבין את המוחים אבל זה לא בהכרח דיקטטורה"
19/09/2023
"אנחנו במפולת בטחונית. אנחנו אומרים מה שלא יכולים להגיד מפקדי צה"ל"
אלוף (מיל') איל בן ראובן: "אנחנו מצפים להבנה של חברי הסנאט האמריקאי שיבינו מה קורה פה ויעבירו את יכולת השפעתם על מדינת ישראל ועל ראש ממשלה"
19/09/2023
פעוט בן 3 נהרג מפגיעת חפץ כבד בכפר יאסיף בנסיבות שטרם הובררו. המשטרה: "הכל בבדיקה"
מנכ"לית "בטרם" לבטיחות ילדים אורלי סילבינגר: "בשנה החולפת נהרגו ברחבי ישראל 95 ילדים ובני נוער. 40 ילדים מבין ההרוגים הם עד גיל 4, 49 יהודים ו-45 ערבים"
18/09/2023
"במערכת הבטחון יש כ-200 התרעות לפיגועים מדי יום וכ- 3-2 סיכולים מדי יום"
בכיר שב"כ לשעבר יוסי אמרוסי ("הבטחוניסטים"): "הנחת העבודה של מערכת הבטחון היא שמטעני חבלה תקניים מצליחים להיכנס מירדן ומגיעים לגורמים פליליים ולמחבלים"
18/09/2023
סמטאות, סליחות, ריחות וצלילים מתחברים ביחד בירושלים האחרת
פינת הטיולים "קפאין בדרכים" בהגשת מורה הדרך הוותיק גבי זהר, מציעה ערב ראש השנה החדשה תשפ"ד, מסלול טיול חווייתי שאפשר לשוב ולהתרגש איתו כל פעם מחדש
14/09/2023
"מבחינת ביטחונית, סוגיית השיריוניות היא קשקוש מקושקש. זה לא יכול לייצר שום נזק לצה"ל"
אלוף (מיל') איל בן ראובן ("מפקדים למען ביטחון ישראל"): "אין משמעות לענין היום או ללילה לתקיפות בסוריה. יש אויב שצריך לפגוע בו, צה"ל פועל ביעילות רבה וזה בסדר גמור"
14/09/2023
"יש איזשהי עלייה קלה בתחלואה בקורונה, בעיקר אצל מדוכאי חיסון וקשישים"
סגנית מנהל בי"ח רמב"ם פרופ' יעל שחור מיוחס:"יש ניטור של מספר וריאנטים והשונה בהם הוא EG5. לקראת החורף צפוי להגיע חיסון חדש שמתאים לזנים היותר החדשים"
13/09/2023
"ציר חווארה בעייתי בגלל שיש שם מחבלים שיוצאים מצפון השומרון מתשתיות עדיין לא מטופלות"
מזכ"ל "הביטחוניסטים", סא"ל (מיל') ירון בוסקילה: "איראן שמה לעצמה למטרה להציף את ישראל בנשק ואמל"ח של חוליות טרור וגם בצד הפלילי לערער את הביטחון האישי".
13/09/2023
"לנשיאת בימ"ש העליון אסתר חיות יש חופש מוחלט לקבל החלטה בלי להמתין לכל השופטים"
שופט בימ"ש המחוזי לשעבר, עו"ד משה גלעד: "אין השפעה של הפוליטיקאים על השופטים בדיון כל כך חשוב. לא הייתי רואה ששופט בונה לעצמו הערות למען היסטוריה"
12/09/2023
"אנחנו רואים כאן צונאמי, שיטפון של ניסיונות איראנים לבצע פעילות חבלנית עוינת"
ראש המוסד לשעבר אלוף (מיל') דני יתום (מפקדים למען ביטחון ישראל) "לא נוכל להישאר אדישים לשדה תעופה 20 ק"מ מגבול לבנון שישמש למל"טים, מסוקים ושיגור טילים"
12/09/2023
הציבור נקרא "להציל את מתן", חולה סרטן אב לארבעה שבעת ניתוח כריתת רגל נולדו לו תאומים
איתן, אביו של מתן עובד (37): "אחרי שנה מכריתת הרגל, בשבוע שעבר התבשרנו שהסרטן שלח גרורות כי הכריתה לא הועילה. אנחנו במרוץ אדיר לגייס 4 מיליון ש"ח"
11/09/2023
"אזהרה לאיראנים: גם אם אתם יושבים בטהרן במשרד המצוחצח שלכם מישהו יכול להגיע אליכם"
בכיר שב"כ לשעבר יוסי אמרוסי (הביטחוניסטים"): "תמונת מפקד פיקוד מרכז כהיטלר היא פרופיל פיקטיבי שמופעל ע"י האיראנים במטרה לעודד את פילוג החברה בישראל"
11/09/2023
"אני מעריכה שרוב השופטים יבטל את החוק. זה לא חוק יסוד, זה רק תיקון לחוק יסוד"
עו"ד תמי אולמן, מ"מ יו"ר לשכת עורכי הדין בישראל: "פוליטיקאים מעזים לומר אנחנו נצפצף על בית המשפט ופסיקותיו דבר שלא יקום ולא יהיה כי מדובר בהמרדה"
10/09/2023
"לא חושב שבעוד שבוע הולכת להיות מלחמה אבל אני גם יכול להיות מופתע"
אל"מ (מיל') איתמר יער מנכ"ל "מפקדים למען ביטחון ישראל" וסגן ראש המל"ל לשעבר: "לא מכיר את המושג מלחמת יום כיפור 2 אבל מה שהיה פעם לא יהיה בדיוק אותו דבר".
10/09/2023
המקום שבו נפגש חוזה המדינה בנימין זאב הרצל עם הקיסר וילהלם. ניחוח מרגש של היסטוריה
פינת "קפאין בדרכים" בהגשת מורה הדרך גבי זהר, מציעה הבוקר טיול המשלב מסלול מרתק עם ניחוח היסטורי
07/09/2023
"משרד הבריאות מפיל עומס על בתי החולים ופוגע בעבודתם"
ד"ר ערן טלאור, לשעבר מנהל המלר"ד במרכז הרפואי לצפון: "הבקשה לבצע בדיקות קורונה היא רק לצורך סטטיסטיקה. בסוף מישהו צריך לעשות את הבדיקות ולשלם עליהן".
07/09/2023
"הרמטכ"ל צודק. חוק הגיוס הולך להכשיר שרץ שאסור להכשיר אותו"
מזכ"ל "הביטחוניסטים", סא"ל (מיל') ירון בוסקילה: "קיים חשש אמיתי מריבוי פיגועי מטענים עוצמתיים כי גבול ירדן הוא גבול פרוץ שמגיעים ממנו מטענים תקניים מאיראן"
07/09/2023
"אם בג"צ יחליט לא לבטל את ביטול עילת הסבירות שום אסון לא יקרה למדינה. זו הקצנה מיותרת"
השופט המחוזי בדימוס עו"ד משה גלעד: "אני מכיר את השופט יוסף אלרון 40 שנה. הוא לא נוטה ימינה לא נוטה שמאלה, אני מאחל לעם ישראל לאפשר את המינוי שלו"
06/09/2023
"שב"ס נערך כרגע לשביתת רעב של 5200 האסירים הביטחוניים ב- 14.9"
ראש חט' מודיעין בשב"ס לשעבר, תת-גונדר (דימ') עו"ד אילן בורדה: "אין דבר שקורה עם האסירים הביטחוניים ולא משפיע על יו"ש רצועת עזה ולפעמים על כל המזרח התיכון"
06/09/2023
"מדובר בארבעה ערבים ובקפריסין יש לאחרונה סנטימנט ציבורי אנטי ערבי בשל מהגרים סורים"
כתב וואלה! בחיפה ובצפון, יואב איתיאל: "ייתכן שהתייחסות בקפריסין תהיה שונה אחרי שבפרשייה הראשונה לפני ארבע שנים, קפריסין נפגעה קשה בהרבה היבטים"
05/09/2023
"ממשלת ישראל מחלישה את הרשות הפלשתינית בכוונה כדי שחמאס ישתלט על יהודה ושומרון"
אלוף (מיל') מתן וילנאי ("יו"ר מפקדים למען ביטחון ישראל"): "ממשלת ישראל תוקפת את צה"ל ומובילה אותנו בצורה ברורה לתהום ביהודה ושומרון. לא היה לנו דבר כזה מאז קום המדינה"
05/09/2023
"בחודשים האחרונים המשטרה לא קיימת בחברה הערבית"
עו"ד רדא ג'אבר (מרכז "אמאן" למאבק באלימות בחברה הערבית): "שום עם לא מחכך ידיים שחלקים ממנו מדממים. בגלל המתיחות זה יגיע לפיצוץ כשזה יקותלג נגד המדינה"
04/09/2023
"שב"כ וצה"ל מתרכזים לאחרונה בריבוי של ירי רקטי מצפון השומרון אל הישובים הישראלים"
בכיר שב"כ לשעבר יוסי אמרוסי ("הביטחוניסטים"): "בנוסף קיים חשש שבתקופה הקרובה נראה שימוש הולך וגובר במטעני חבלה גם נגד צה"ל וגם נגד אזרחים"
04/09/2023
"קיבלתי נתונים על עלייה מדאיגה במספר הפגיעות העצמיות וההרסנות"
מנכ"ל הריאלי העברי בית בירם חיפה, מנדי רבינוביץ': "במקרה של פורום משפחות שכולות אני לא סגור. להכיר כאב של אנשים אחרים, לא אומר שאתה מכיר בצדקת דרכם"
03/09/2023
"הסיכוי למערכה רב זירתית מתואמת בין חיזבאללה, חמאס וג'יהאד איסלאמי, קורם עור וגידים"
תא"ל (מיל') אמיר אביבי (מנכ"ל "הביטחוניסטים"): "נושא האסירים הביטחוניים מאד רגיש ויכול לייצר הצתה ועוד גלים של פיגועים, לכן צריך להתנהל בצורה זהירה".
03/09/2023
נכון להבוקר: "שנת הלימודים של בתי הספר התיכוניים לא תיפתח ב-1 בספטמבר"
מזכירת ארגון המורים התיכוניים מחוז צפון, יעל לפר ביטון: "הסתדרות המורים מנסה לשכנע מורים לעזוב את ארגון המורים. יו"ר הסתדרות המורים יפה בן דוד לא חתומה"
31/08/2023
איזה מין נחל זה שאפשר לבקר בו אבל לא כדאי להשתכשך במימיו?
מורה הדרך הוותיק גבי זהר מציע הבוקר בפינת "קפאין בדרכים" הצעה לטיול מעניין בנחל "עיינות דקלים" באזור בית שמש עם הסבר למה לראותו בלבד ולא לרחוץ בו
31/08/2023
הוסרה תוך יממה תוכנית לשינוי מפת קו העימות: "גרים ברוווזים בגליל? זה המגן האנושי שלנו!"
ראש מ.א. מבואות חרמון בני בן מובחר: "לא נוותר עד שנקבל הודעה שהתוכנית בוטלה ולא הוסרה". אלוף (מיל') איל בן ראובן ("מפקדים למען בטחון ישראל"): "זה הזמן לבלוני ניסוי? על מי על ישובי הצפון?"
31/08/2023
"ארגון המורים נערך לשביתה ארוכה. אם עד מחר בבוקר לא יהיה הסכם, מחר לא יהיה מו"מ"
יעל לפר ביטון, מזכירת מחוז צפון בארגון המורים העל יסודיים: "גורמים באוצר מנסים לחבל לנו בשביתה, אולי יהיו בקצה מורים שיתפתו לשבור שביתה. יש מורים שחוששים"
30/08/2023
דף מספר
מתוך
104