ארכיון שידורים

עד
"מפעל חיים של 8 שנים הולך בתוך 8 חודשים"
מוניב פארס, בעל קונדיטוריה בחורפיש: "ראש הממשלה ביקר שלוש פעמים בצפון ועד עכשיו אין תוכנית סיוע לצפון. אנחנו לא מפונים אבל עם ישראל מפונה מאיתנו".
27/05/2024
"אין חשיבה אסטרטגית אמיתית, אנחנו רואים כניסה להמשך מלחמה בעזה לעוד חודשים רבים"
מפקד הגיס הצפוני לשעבר אלוף (מיל') איל בן ראובן ("מפקדים למען ביטחון ישראל"): "יש לנו ראש הממשלה אטום. באין פתרון לנושא הדרום, אנחנו ממשיכים לשקוע ואז אין פתרון גם לצפון"
27/05/2024
"חזרתי מירושלים בפנים נפולות, פשוט אכזבה. היינו צריכים להגיע להסכמות וזה היה כלא היה"
ראש המועצה האזורית מבואות חרמון בני בן מובחר: "המדינה צריכה להבין שעד 15 ק"מ המדינה מושבתת. אין כלכלה הכל מושבת. לא יכול להיות שנישאר במציאות הזאת"
26/05/2024
"חמאס הסתיר את הגופות לכן מציאתן חשובה כי ככל שיחלוף הזמן יהיה יותר קשה למצוא"
בכיר שב"כ לשעבר, יוסי אמרוסי ("הביטחוניסטים"): "הפעילות ברפיח חשובה כדי למצוא חטופים ואולי למצוא גם את סינוואר. בלי הלחץ הצבאי סינוואר יוכל לשבת בשקט"
26/05/2024
אפשר לטייל, אפשר סתם לתצפת ואפשר רק להסתפק בפיקניק. הכל יחד בהר הירוק תמיד
פינת הטיולים "קפאין בדרכים" שמגיש מורה הדרך גבי זהר בתוכנית קפאין מציעה טיול רב גוני לחוות "משמר הכרמל" שעל הרי הכרמל. כל מה שרציתם בחבילה אחת.
23/05/2024
בשורה לצפון? "יש החלטת ממשלה וביום שני תהיה חתימה על התיקונים המשפטיים"
ראש מועצת שלומי גבי נעמן: "סוף סוף תהיה בניית ממ"דים, פיקוד העורף יספק היתרי בניה לכל הדירות בתוך שבועיים. צה"ל חייב לפתוח בפעילות נרחבת להרחקת חזבאללה"
23/05/2024
"היה צריך לשדר את סרטון התצפיתניות הרבה קודם במיוחד כשהעולם זז מהנושא שהתחיל את המלחמה"
סגן ראש המל"ל לשעבר, אל"מ (מיל') איתמר יער, מנכ"ל "מפקדים למען ביטחון ישראל": "התבטאויות בכירים ושרים 'צריך לזרוק פצצת אטום','צריך לשרוף את עזה', יצר שיח בבית הדין שאנחנו נוהגים כמו פושעים".
23/05/2024
"הפיגוע הזה מקבל הבוקר משנה תוקף בגלל הגירוש מבתינו שנכפה עלינו ב-7 באוקטובר"
אליעזר ביטון, איבד את אחותו בת ה-9 ואחיו בן ה-8 בפיגוע אוטובוס אביבים: "מבקש לעצום עיניים לדקה ולהרגיש שאנחנו ליד האנדרטה ולא תחת כיפת אולם בבית מלון"
22/05/2024
"הסיכויים למלחמה בצפון מאד גבוהים. פיקוד הצפון נערך לזה"
תא"ל (מיל') אמיר אביבי (יו"ר הביטחוניסטים"): "איום הרקטות מעזה מנע מאיתנו פעולות נרחבות והיינו תחת איום שהרתיע אותנו. היום צה"ל עם חופש פעולה יותר נרחב".
22/05/2024
"אם החלטת ראש הממשלה לא תובא תוך 24 שעות לאישור ולא תיכנס לביצוע, אני מנתק מגע"
ראש מ.א. מטה אשר ויו"ר פורום קו העימות משה דוידוביץ': "השאלה הכי חשובה ששאלתי את ראש הממשלה היא מתי מחזירים את התושבים הביתה, עליה לא קיבלתי תשובה"
21/05/2024
"אין אפשרות להעמיד לדין מדינה עם מערכת משפט עצמאית שניסו להרוס בהפיכה המשפטית"
הסנגורית הצבאית לשעבר, תא"ל (מיל') רחל דולב ("מפקדים למען ביטחון ישראל"): "צריך לדבר פחות. ההצהרות המתלהמות של סגן יו"ר הכנסת ניסים ואטורי ומספר שרים נמצאות בתוך כתב האישום"
21/05/2024
"יש ראשי רשויות בצפון שפועלים משיקול פוליטי ולא לטובת התושבים"
ראש מועצת מטולה דוד אזולאי: "ביקשתי מראשי הרשויות לא לתמוך בהצעה הכלכלית. לקחו כספים מהצעות קודמות ועיגנו משאבים ופשוט עובדים עלינו בעיניים"
20/05/2024
"יש סיכוי להגיע לחטופים חיים וגם לצערנו לגופות"
יוסי אמרוסי, בכיר שב"כ לשעבר וחבר תנועת "הביטחוניסטים": "קל לשכנע שישראל לא מעורבת בתאונת המסוק של נשיא איראן. מדובר במזג אוויר מאד קשה, וטייסים לפעמים עושים טעויות"
20/05/2024
"התחושה בצפון היא לא לבלוע ולא להקיא. אי אפשר להמשיך ככה"
ראש מ.א. מרום הגליל עמית סופר: "אנחנו בסוג של ניתוק מהממשלה. אמורה להיות השבוע פגישה של פורום קו העימות ואם נראה שדברים לא מתקדמים נעלה דרגה במחאה"
19/05/2024
"הלחימה בעזה כרגע היא לחימה ללא תכלית. האובדן הוא חסר משמעות של תכלית ומטרה"
אלוף (מיל') איל בן ראובן, "תנועת מפקדים למען ביטחון ישראל": "סוגיית החטופים לא הולכת לשום מקום. צריך לעצור את הלחימה ולהביא אותם הביתה, אחרת רשימת האנשים שאינם בחיים תלך ותגדל".
19/05/2024
לטייל אל מצפה ארבל אשר על מצוק הארבל
פינת הטיולים "קפאין בדרכים" בהגשת מורה הדרך הותיק גבי זהר, חזרה מחופשה ומציעה לכם טיול למצפה מונגש וחינמי מעל הכנרת. טיול חובה
16/05/2024
"השבוע הבא יהיה שבוע קריטי. אם לא, נצטרך לעשות מעשים"
ראש מועצת שלומי גבי נעמן: "השרים התנתקו לגמרי מהצפון ולא מדברים עם ראשי הרשויות ולא עם התושבים. המדינה מנותקת מהצפון. הקהילות שלנו מפוזרות ומתפרקות לנו מול העיניים"
16/05/2024
"מחלוקת 'היום שאחרי' נמצאת על השולחן 6 חודשים. עד היום גלנט שמר אותה בחדרים סגורים"
ראש המל"ל לשעבר אל"מ (מיל') איתמר יער, מנכ"ל "מפקדים למען ביטחון ישראל": "האנרכיה מרצועת עזה גולשת לתוך ישראל. ראינו פורעי חוק שמשתלטים על שיירת סיוע בתוך ישראל. זה אפגניסטן!"
16/05/2024
"איך יכול להיות שזה מסוכן ולא נחשב שטח צבאי סגור?"
יו"ר ועד קיבוץ אדמית עדי אמיר: "ההרגשה קשה מאד. היה יום העצמאות אבל למפונים אין בית ולנו אין עצמאות. התחושה קשה. מייאשת, לא רואים אופק. מייאש ומתסכל".
15/05/2024
"אנחנו יודעים שיש חטופים ברפיח וככל הנראה על חלק ממקום הימצאם וזה מאד מורכב"
מנכ"ל הביטחוניסטים", סא"ל (מיל') ירון בוסקילה: "צריך להגדיר תכלית אסטרטגית ע"י הדרג המדיני ואם אין תכלית כזאת אנחנו בהחלט עלולים להסתבך ברצועת עזה"
15/05/2024
"ביום הזיכרון הזה אנחנו יכולים לכעוס על הפקרה של שבעה חודשים של הישובים ושל החטופים"
הילה פנלון, חקלאית מנתיב העשרה: "אני מספרת כל יום מה קרה. הייתי בהמתנה שכל רגע יפרצו אלי הביתה טרוריסטים וירצחו אותי ואת המשפחה".
12/05/2024
"רבים שואלים אם חמשת ההרוגים האחרונים בעזה משרתים את המטרה. שאלה איומה ונוראה"
אלוף (מיל') איל בן ראובן (תנועת מפקדים למען ביטחון ישראל"): "הפכנו למדינה מצורעת עד כדי איום בעצירת חימושים. ראש הממשלה משקר ביודעין כאשר הוא אומר שאנחנו יכולים להילחם לבד"
12/05/2024
"היתה לנו הזדמנות לפגיעה משמעותית עם נראות כמו להשמיד שדה נפט שהעשן ייתמר שבועיים"
בכיר שב"כ לשעבר, יוסי אמרוסי (תנועת 'הביטחוניסטים'): "שחרור כל האסירים אצלנו, לא יביא לשחרור החטופים. התנאי הראשון והבסיסי של סינוואר זה להפסיק את המלחמה. אז מה עשינו?"
21/04/2024
"לצה"ל יש תוכניות לשבועות בודדים, לבצע פעולה שתאפשר לתושבים לחזור בבטחון הביתה"
ראש המועצה האזורית גליל עליון גיורא זלץ: "אנחנו מכינים לקיבוצים שנפגעו כמו מנרה, ומשגב עם מגורים באחד הישובים אצלנו, שישארו כקהילה קשורים למערכת החינוך".
21/04/2024
"יום רזי הארץ" 2024 - על פסגת "ההר העגול" במושב עמיקם
מורה הדרך הוותיק גבי זהר מציע למאזינים להגיע ליום כיף בטבע לזכרו וברוחו של סמ"ר רז מינץ, המתקיים זו שנה 17 ברציפות וההשתתפות בו - חינם!
18/04/2024
"לא משוכנע שצריך להגיב בכלל נגד איראן, אני כן משוכנע שצריך להקים קואליציה בינלאומית"
סגן הרמטכ"ל לשעבר, אלוף (מיל') מתן וילנאי: "הבלימה של ההתקפה האיראנית, כבר הובילה לזחיחות מדהימה ודיבורים וקשקושים וגאוותנות שטוב לא יוצא ממנה"
18/04/2024
"הופתענו. אם חזבאללה היו רוצים להפגיז אותנו ישירות זה היה קורה מזמן כי אנחנו על הגבול"
תושב ערב אל עראמשה, מופיד מזעל: "אחרי הפינוי מהכפר חזרו המון תושבים כי הם היו מתוסכלים ועכשיו רוב אלה שחזרו ינסו לצאת מהכפר כמה שיותר מהר"
18/04/2024
ההרתעה שהושגה מול איראן מאפשרת לצה"ל מרחב תמרון מול חזבאללה יותר רחב ממה שהיה"
אלוף (מיל') איל בן ראובן: "צריך להיות מוכנים לשלם כל מחיר בענין החטופים. אם נחזיר 130 ארונות, התבוסה במלחמה תהיה מוחלטת. הפקרנו תושבים של מדינת ישראל"
17/04/2024
‎"כמו אחרי כל חיסול, אנחנו חווים עליית מדרגה, ספגנו מטח טילים והמצב בלתי נסבל לאורך זמן"
ר‎אש מועצה אזורית מרום הגליל עמית סופר: "זו פגיעה מצטברת שעלולה להוביל לקטסטרופה שממנה יהיה קשה לחזור. התושבים נמצאים בקריסה טוטאלית".
17/04/2024
"יש פה 100 אלף תושבים שלא נמצאים בבתיהם ולא יודעים איפה לעשות את החג"
גבי נעמן, ראש מועצת שלומי: "הצעת מנכ"ל משרד ראש הממשלה על התכנית לצפון, התייחסה להתעלמות הממשלה לחלק גדול מדרישותינו והרגשה שהם מדברים עם עצמם"
16/04/2024
"אם לא נגיב, הלילה הזה ייזכר כהצלחה טכנולוגית גדולה ביותר והכישלון אסטרטגי הגדול ביותר".
מנכ"ל "הביטחוניסטים", סא"ל (מיל') ירון בוסקילה: "הירי של איראן לישראל קבע תג מחיר שכל פגיעה בתשתיות או באישים של איראן, שווה ירי 300 חימושים לעבר ישראל"
16/04/2024
"שרי הממשלה, אם אתם רוצים להתנהל כמו דייגים, תביאו חכות אל תביאו לנו דגים"
ראש המועצה האזורית מטה אשר ויו"ר פורום קו העימות משה דוידוביץ': "התכנית שהציע לרשויות המפונות מנכ"ל משרד ראש הממשלה יוסי שלי, לא נותנת מענה לתושבי קו העימות"
15/04/2024
"ישראל חייבת להגיב, אחרת לאיראן יש לגיטימציה לעשות מעשים מהסוג הזה גם בהמשך"
סגן ראש המל"ל לשעבר, אל"מ (מיל') איתמר יער: "עצם העובדה שכל המדינות באזור היו שותפות לבלום את איראן מחזקת את העובדה שהברית הזאת רק תלך ותתחזק"
15/04/2024
"אנחנו פעם אחר פעם נכנעים לגחמות של ממשלת ישראל. המדינה פשוט איבדה את הצפון!"
ראש מועצת מטולה, דוד אזולאי: "לוקחים את הכסף מתוכנית "מיגון הצפון" 1.4 מיליארד ש"ח, ממחזרים אותו ואומרים לנו: "יש לכם תוכנית חדשה! הממשלה נאלמה ונעלמה".
14/04/2024
רופאי בי"ח רמב"ם קצרו בטעות קרניות מעיניו של נפטר ולא מנפטר שהסכים לתרום עוד בחייו
מנהל רמב"ם פרופ מיקי הלברטל: "כמו בכל מקרה של טעות רפואית מסוג זה תוקם ועדת בדיקה שמסקנותיה יועברו למשרד הבריאות".
11/04/2024
אם תרצו אין זו אגדה... בעקבות מסעו של חוזה המדינה בארץ ישראל
מורה הדרך הוותיק גבי זהר, מציע הבוקר בפינת הטיולים "קפאין בדרכים" יעד טיול יוצא דופן ומרתק שמתחיל ב"שכונת ארזה" (כך תשימו בווייז) במוצא עילית ליד מבשרת ציון.
11/04/2024
"המכשול העיקרי בדרך לעיסקת החטופים זה ממשלת ישראל"
אלוף (מיל') איל בן ראובן ("מפקדים למען ביטחון ישראל"): "אנחנו ממסמסים את הישגי הצבא בעזה בדיונים חסרי תכלית בממשלה בגלל עניינים פוליטים ובראשם הישרדות ראש הממשלה וגורמים משיחיים".
11/04/2024
"אם נראה שכלו כל הקיצין ואין מענה מכובד, באין ברירה נפעל בצורה שאנחנו ממש לא רוצים"
ראש מועצה אזורית מבואות חרמון בני בן מובחר: "לפני יותר מחודשיים הצהיר ראש הממשלה בפגישה עם ראשי קו העימות שתוך 10 ימים תונח תוכנית מלאה ועד היום זה לא קרה"
10/04/2024
"האמירה של ראש הממשלה על כניסה לרפיח 'יש תאריך' היא נזק לעצמנו"
סגן ראש מל"ל לשעבר, אל"מ (מיל') איתמר יער: "אנחנו מאפשרים לחמאס להתארגן מחדש. היחידים שאנשים יכולים לדבר איתם זה כל מיני שאריות חמאס ופשוט יורים לעצמנו ברגל".
10/04/2024
"המפכ"ל החדש אבשי פלד לא פיקד על מחוז ועכשיו יצוצו פרשיות מהעבר וחקירות שלו ממח"ש"
עו"ד פיני פישלר, יו"ר משותף של ועדת המשטרה בלשכת עורכי הדין: "זו פעם ראשונה שמכריזים על תפקיד בכיר ולא מתייעצים עם היועצת המשפטית לממשלה, כי איתמר בן גביר החליט שהוא לא סופר ולא מתייעץ עם אף אחד".
09/04/2024
דף מספר
מתוך
107