גיא פלג

שלישי ורביעי ב-12:00
"האם התקשורת חייבת להתייחס לכל הפגנה?"
גיא פלג פתח את תוכניתו בשאלה האם נכון להתייחס להפגנת עשרות קיצוניים בזמן מבצע 'עלות השחר': "לפי מה שאני התרשמתי מדובר בקומץ של אנשים"
10/08/2022
בית"ר ירושלים - ארכיון
בית"ר עולה יותר?
המאזין שוחח עם גיא פלג על מעמדה של בית"ר ירושלים, וטען: "כל מי שלקח את בית"ר עד היום שפך מלא כסף, אבל נשאר בסוף עם כיסים ריקים"
10/08/2022
עיניים פקוחות לרווחה
"יכול להיות שהעיוורון מפחיד עיתונאים?"
הפגנה, כן חשוב על מה: המאזינה, לקוית ראייה, התקשתה להבין למה לא מתייחסים למצב העיוורים בישראל: "אנחנו עושים הפגנות, אבל לא מתייחסים אלינו"
10/08/2022
מחבלים
"מגדלים ילד בשביל שיהיה מחבל?"
"האימהות הפלסטיניות היו רוצות שילדיהם ימותו במסגרת מלחמה. זו אמונתן": המאזין העביר ביקורת על המחבלים: "הם חושבים על מוחמד ועל הבתולות שלהם"
10/08/2022
תמונת ארכיון
הזכות להפגין
"צריך להוקיע את אנשי הקיצון שמפגינים נגד ישראל": המאזין ביקש להתייחס להפגנת קומץ המפגינים ביפו בזמן 'שומר החומות' • כיצד הגיב פלג לדבריו?
10/08/2022
מכבי חיפה
הכוכב הוא אדום, אבל חיפה ירוקה
אז מה מחכה למכבי חיפה בסרביה? המאזין, אוהד הקבוצה, התייחס להתנהלותה, רגע לפני המשחק הגדול • גיא פלג מיהר להתייחס לדבריו
10/08/2022
הפריימריז בליכוד: "זו חגיגה לדמוקרטיה"
המאזין, חבר ליכוד, סיפר בהתרגשות על הבחירות המוקדמות במפלגת, ואמר: "תראו כמה מנדטים יש לנו. הציבור מחליט וזה מה שצריך להיות"
10/08/2022
אקט של סולידריות
המאזין לא הבין מדוע עיריית תל אביב החליטה להאיר את דגל לבנון על בניין העירייה: "זה יכול לגרום לזה שיניפו עוד דגלים של מדינות אויב"
10/08/2022
בנימין נתניהו
"למה לא מציינים שנתניהו תמך בהתנתקות?"
17 שנה עברו מאז תוכנית ההתנתקות, והמאזין צפה בתחקיר המיוחד שנעשה בנושא, וטען כי נוכחותו של רה"מ לשעבר נעלמה לגמרי: "אסור לשכוח שהוא תמך בזה"
10/08/2022
חקירת העיתונאי ציפורי: "מנסים להלך עליו אימים"
המאזין זעם על חקירת העיתונאי אלי ציפורי בחשד לאיומים והטרדת הדס קליין: "יש פה רדיפה. אני לא מבין למה פוגעים בו ככה? זו ממש כמו חקירת FBI"
10/08/2022
גיא פלג
גיא פלג
גיא פלג
מבצע ללא אישור? "לא מתקבל על הדעת"
בפתח התוכנית, התייחס גיא פלג לידיעה כי היועמ"שית אישרה את המבצע ללא כינוס הקבינט וזעם: "אין לי רקע בביטחון, בסך הכל קצת שכל ישר"
09/08/2022
בנימין נתניהו
להתפקד לליכוד? "זו זכות, לא חובה"
המאזין: "תוצאות הפריימריז הן לא אמיתיות ולא משמעותיות - תראה את אוחנה, לאיזה מקום הוא הגיע ואיזה תפקיד הוא קיבל" • כיצד השיב גיא פלג?
09/08/2022
מבצע עלות השחר
לבחור צד, לבחור נכון
המאזין: "ראיתי סרטונים שבהם האזרחים הערבים שמחו בכל בפעם שהיה פיצוץ - זה צרם לי, הייתי שואל אותם האם הם היו מעדיפים להיות תחת שלטון פלסטיני"
09/08/2022
יאיר לפיד ובני גנץ
"איך יאיר לפיד קיבל בסוף את הקרדיט?"
המאזין: "המבצע עלות השחר יצא מוצלח, אבל גנץ עומד כמו גולם - לא קוטף פירות ומקבל רק פירורים, הוא לא פוליטיקאי" • גיא פלג השיב
09/08/2022
עוד קטעים

יש לנו מה להגיד על גיא פלג

גיא פלג החל את דרכו בעולם התקשורת במקומון צפוני ובמהרה התגלגל לרשות השידור בתור כתב משטרה. לאחר כ־12 שנים עבר לערוץ 2 ונכנס לנעלי הכתב המשפטי, תפקיד שאותו הוא נושא עד היום בחברת החדשות.

פלג אחראי לכמה מהחשיפות הזכורות ביותר בעשור האחרון, ביניהם תיעוד המעצר של הרב אליעזר ברלנד, פתיחת ההליך הפלילי נגד הזמר אייל גולן בגין עבירות מין, הקלטות יאיר נתניהו בבילוי לילי ועוד. לצד העבודה בטלוויזיה וברדיו, מרצה פלג ברחבי הארץ על המשפט ועל הפשע המאורגן בישראל.

כיום, מעבר לשיחות השבועיות עם המאזינים בימי שלישי ורביעי בין השעות 14:00-12:00, מרצה פלג גם ברחבי הארץ על המשפט הישראלי ועל הפשע המאורגן בישראל.