גדי נס

תשע | ראשון עד רביעי ב־9:00
"זה לא נכון לקחת את האמירה 'כספים קואליציוניים' ולתת לה קונוטציה רעה של כסף פוליטי מושחת שהולך לחרדים או לתושבי יהודה ושומרון"
ח"כ יצחק קרויזר על סערת התקציב: "יש אזרחים במדינת ישראל שגרים ביהודה ושומרון ובפריפריה ומגיע להם גם סיוע תקציבי גם אם הוא לא בבסיס התקציב והוא נמצא בתוך הסכם קואליציוני כזה או אחר"
06/12/2023
"התלות שלנו בתמיכה האמריקאית היא טוטאלית"
ערן עציון, סגן ראש המועצה לביטחון לאומי לשעבר: אגיד את זה בצורה הכי חדה שאפשר, ישראל לא יכולה, לא רק לנצח את המלחמה, אלא אפילו להמשיך את המלחמה בלי תמיכה אמריקאית מאד הדוקה ומסיבית בכל ההיבטים"
06/12/2023
"בן גביר כמו בן גביר, אכפת לו רק מעצמו, לא מהציבור ולא מתחושת הביטחון"
ח"כ מירב בן ארי (יש עתיד) על סיום כהונתו של מפכ"ל המשטרה: "מה דחוף עכשיו? תגיד אני משאיר את המפכ"ל כל עוד יש מלחמה ואולי אפילו מאריך לו בשנה כי יש תחקירים, מלחמה לא נגמרת ביום שהכוחות נסוגים".
06/12/2023
"סנגורו של נתניהו אומר שבגלל שיש מלחמה קשה מאד להכין אותו על העדים"
אביעד גליקמן, כתב לעייני משפט של חדשות 13 על חידוש משפטו של ראש הממשלה: "אין שאלה שמלחמה זה מצב חריג, אבל, אלה בדיוק המצבים שבהם ראש ממשלה לא יכול לכהן תחת כתב אישום"
06/12/2023
"שמענו מאלה שחזרו שלירי בחיים"
אלי אלבג, אביה של לירי שנחטפה לעזה: "עסקה בכל מחיר זה דבר יפה, לתת את ירושלים זה גם בכל מחיר? בסוף עושים עסקה עם שטן. יש מחיר שצריך להיות הגיוני"
06/12/2023
"ההזמנה של אביגדור ליברמן לממשלת האחדות היא קריאת כיוון פוליטית לבדוק שינויים בממשלה"
אטילה שומלפבי, פרשן פוליטי ויועץ אסטרטגי על סירובו של ליברמן להצטרף לממשלה
05/12/2023
הירי למוות ביובל קסטלמן: "אסור לירות באדם שמרים ידיים - יש נהלים ברורים"
עו"ד ניצב בדימוס יעקב בורובסקי (לשעבר מפקד המחוז הצפוני במשטרה) על המחלוקות לגבי חלוקת נשק: "אחת הטעויות הכי גדולות של כל השרים ובמיוחד של בן גביר היא שהם שוכחים שאנחנו במלחמה, ובמלחמה אין שמאל וימין"
05/12/2023
"אין מחיר לילדים שנחטפו באחריות המדינה - אנחנו מוכנים לתת את כולם בעד כולם"
שמשון ליבמן, צוות המו"מ במטה החטופים: "הדבר הראשון שצריך להיות הוא איך משחררים את החטופים ולא איך ממוטטים את החמאס - למוטט את החמאס יש זמן"
05/12/2023
"היום ניפגש עם קבינט המלחמה - העובדה שנושא החטופים נפסק בבת אחת צריך להטריד את כולנו"
מירב לשם גונן, אמא של רומי שנחטפה לעזה: "קיבלנו דרך המשפחות הודעה שראו את רומי אבל פצע הירי שלה מה-7.10 לא מטופל"
05/12/2023
"אתה מחסל את החינוך הממלכתי הציוני"
ח"כ נעמה לזימי (העבודה) על אישור התקציב הסופי שעבר בכנסת: "גם רוצים להוציא אנשים משוק העבודה וגם שנתקצב את זה - עושים פוליטיקה קטנה"
05/12/2023
"מה שעומד בראש מעייניו של ראש הממשלה זו השרידות הפוליטית שלו"
ח"כ רם בן ברק (יש עתיד), לשעבר יו"ר ועדת חוץ וביטחון: "הדרג הצבאי והמדיני ידע שיש תכנית כזו לחמאס אבל לא ידע שיבצע אותה - זו הטעות המודיעינית"
05/12/2023
"מסיי הבהיר שדיא סבע לא בתוכניות המקצועיות של מכבי חיפה"
כתב הספורט של ידיעות אחרונות ו-YNET שמעון אלבז לאחר הניצחון 0-1 של מכבי חיפה על ב"ש משער של דין דוד: "נשאלת השאלה איך דין דוד נדחק לקצה הספסל אצל מסיי דגו"
04/12/2023
"היה כבר צריך להכריז על כל השטח מהגבול הבינלאומי שלנו עם לבנון עד הליטני כ'רצועת מוות'"
סגן הרמטכ"ל לשעבר אלוף (במיל') עוזי דיין: "אתה אומר לתושבים שמי שנשאר פה הוא מטרה ונותן יום יומיים לעזוב וכל מה שזז שם הוא בן מוות".
04/12/2023
"השר ברקת לא רואה עין בעין הרבה דברים עם הממשלה משיקולים שלו"
מרכז הקואליציה בוועדת הכספים ח"כ אליהו רביבו מתח ביקורת על שר הכלכלה על רקע היעדרותו מהצבעה על התקציב ונשאל האם צריך לפטר אותו: "אם הייתי ראש ממשלה היית כבר מסיק מסקנות לגביו ולא מחכה"
04/12/2023
"הם לא רוצים כספים קואליציונים, אבל מאד דואגים שזה יקרה"
ח"כ יוליה מלינובסקי בהמשך לדבריו של השר מלכיאלי: "אנשים עזבו הכל והלכו להגן עלינו והם קורסים כלכלית".
04/12/2023
"אני רואה את ראש הממשלה והממשלה מתפקדת, האם אפשר יותר? כן"
השר לשירותי דת מיכאל מלכיאלי (ש"ס): "אני לא רוצה כספים קואליציונים, מיותר. תשאירו אותם באוצר, לא צריך אותם. כספים שצריך אותם, צריך לתת אותם"
04/12/2023
עוד קטעים

גדי נס הינו עיתונאי ותיק ואיש רדיו בעל ניסיון של 27 שנים בהגשת תוכניות אקטואליה וספורט. כיום משדר גם תוכנית יומית בערוץ 20.

תוכנית הרדיו של גדי נס ("תשע עם גדי נס") המשודרת מידי בוקר ברדיו צפון הינה תוכנית אקטואליה ארצית מאגדת תחתיה מידי יום קהל קבוע של עשרות אלפי מאזינים תושבי הצפון. בנוסף, התוכנית מועברת מידי בוקר בשידור חי בפורמי האקטואליה השונים ברשת האינטרנט כדוגמת פורום "רוטר".

תושבי הצפון כבר יודעים כי בתוכנית "תשע עם גדי נס" הם צפויים לקבל את החדשות המהימנות ביותר והראשוניות ביותר.