אראל סג''ל

ראשון עד רביעי ב-11:00
אראל סג"ל
"גם בקרב הציונות הדתית ישנו רוב המתנגד לממשלה"
אראל סג"ל שניסה להתגבר על אכזבתו מהממשלה, הדגיש: "מתנגדי ממשלת השקר מבינים שלא פוגעים במדינה" • רועי עידן: "התחזית שלי לממשלה שחורה"
15/06/2021
ג'ידא רינאוי זועבי
"יש טירוף מערכות, התכווצתי בכיסא בעת ההשבעה"
ח"כ ג'ידא רינאוי זועבי (מרצ) על הקמת הממשלה: "לא קל שמרצ יושבת עם מפלגה מהציונות הדתית, אך אנו צריכים להביא לכך שהממשלה תצליח"
15/06/2021
הפגנות המחאה מול מעון ראש הממשלה
רצו שינוי, וקיבלו אותו
שקמה שוורצמן (מחאת הדגלים השחורים) על היום שאחרי החלפת השלטון: "ראיתי איך המדינה שלנו מידרדרת לסכנה - הרוח הגיעה מהאזרחים בכל הארץ"
15/06/2021
דנה ויס
ויס VS אמסלם
מגישת 'חדשות 12' דנה ויס והשר היוצא דוד אמסלם פצחו בעימות חריף למדי באולפן • עורך 'מעריב' דורון כהן: "לתקשורת המיינסטרים קרה דבר גרוע מאוד"
15/06/2021
אראל סג''ל
אראל סג"ל ורוני בר-און
אראל סג"ל בבוקר שאחרי: "אני מרגיש מרומה"
סג"ל מתח ביקורת בעקבות הקמת הממשלה בראשות בנט: "המהלך של בנט ושקד - הרסני לגוש הימין" • רוני בר-און: "אי אפשר להגיד שהממשלה לא לגיטימית"
14/06/2021
ארי שביט
"החטא הגדול של נתניהו - שיסע את החברה לחלוטין"
ארי שביט ('מקור ראשון') הביע דעתו על משימתה של הממשלה החדשה: "בעידן שאחרי ביבי, צריך למצוא דרך בה תומכי ומתנגדי נתניהו משתלבים בזרם אחד"
14/06/2021
ג'ו ביידן, נשיא ארה"ב
בעקבות השבעת הממשלה: "ביידן נושם לרווחה"
נדב תמיר, מנכ"ל ג'יי סטריט ישראל, משוכנע שנשיא ארה"ב ביידן שמח על כניסתו של בנט לתפקיד ראש הממשלה: "ביידן רוצה ישראל שקל לו לעבוד איתה"
14/06/2021
סיפורם של האבות הגרושים
כאבם של האבות הגרושים
בחודש האחרון התאבדו 4 אבות גרושים • יאיר קראוס ('מקור ראשון') סיפר על מכר שלו שהתאבד: "הוא עבר תופת וייסורים. לא בטוח שרק בתי המשפט אשמים"
14/06/2021
אראל סג''ל
"אולי ההתרעננות באופוזיציה תעשה טוב לימין"
אראל סג"ל התאכזב מהשבעת הממשלה הצפויה, אך הסתכל גם על הצד החיובי קמעה של המהלך • יריב אופנהיימר: "אני חש הקלה, אך גם הכרת תודה"
13/06/2021
חיים רמון
"נתניהו היה יכול להקים קואליציה בקלות"
המשנה לרה"מ לשעבר חיים רמון על סיום כהונתו של נתניהו לאחר 12 שנה: "חשבתי שבסוף נתניהו יתעשת וייתן לבנט, גנץ או סער להיות ראשונים ברוטציה"
13/06/2021
צבי יחזקאלי
"בנט יקבל בקרוב מבחן מחמאס"
הפרשן לענייני ערבים צבי יחזקאלי ('חדשות 13') על תגובת העולם הערבי לסיום כהונת רה"מ: "נתניהו היה נוח לחמאס כי הוא לא הפך עליו שולחנות"
13/06/2021
אראל סג"ל
דרמה על המגרש
פרופ' יאיר גלילי (המרכז הבינתחומי הרצליה) על ההתרחשויות במשחק היורו בין פינלנד לדנמרק, במהלכו התמוטט שחקן דנמרק כריסטיאן אריקסן
13/06/2021
אראל סג''ל
בצלאל סמוטריץ'
"כועס על סמוטריץ' יש בו סוג של מגלומניה"
שלומי לוי, לשעבר יועצה של ח"כ איילת שקד, כואב את המצב אליו הגיעה המפלגה: "אני מרגיש בסוג של אבל ואובדן"
09/06/2021
עוד קטעים

יש לנו מה להגיד על אראל סג"ל

הכוכב העולה בתקשורת הישראלית החל את דרכו העיתונאית בכתיבת טורים ב'מעריב' וב'מקור ראשון', תחילה בעיקר בנושאי ספורט. את תחילת דרכו ברדיו עשה סג"ל ב־103fm, עם תוכנית מאזינים עצבנית. עם הזמן התדפקו סג"ל ותוכניתו על דלתות גלי ישראל וגלי צה"ל, שם נחשבה התוכנית לאחת הפופולאריות ביותר מבין התוכניות היומיות. במקביל הגיש סג"ל לסירוגין את מהדורת 'ערב חדש' בטלוויזיה.

בשנים האחרונות שב סג"ל ל־103fm והוא מגיש תוכנית אקטואליה יומית ובועטת במיוחד. במקביל, החל סג"ל להגיש תוכנית ערב יומית עם קלמן ליבסקינד ב'כאן 11', והוא כותב טור שבועי ב'ישראל היום'.

סג"ל ידוע בתור חובב ומומחה לענייני בית"ר ירושלים. הוא מתגורר במודיעין עם אשתו וארבעת ילדיו.