אראל סג''ל

ראשון עד רביעי ב-11:00
חיים לוינסון ואיוב קרא
לוינסון: "קרא מונה להיות שר בגלל חנופה"; קרא: "גזען"
חיים לוינסון (103fm ו'הארץ') ושר התקשורת לשעבר איוב קרא התעמתו, לאחר שלוינסון כינה אותו טיפש • קרא: "נגמרו ימי הפנקס האדום"
28/06/2022
"היא הייתה פלטפורמה שנועדה להנגיש את הקנאביס לציבור בישראל"
"טלגראס לא הייתה רשת של סחר בסמים"
עו"ד איתי בר עוז שמייצג את עמוס סילבר, החשוד בניהול טלגראס ועצור כבר 3 שנים: "הפרקליטות מתייחסת אליו, פחות או יותר כמו ליצחק אברג'יל"
28/06/2022
עד כמה העיתונאים אמינים?
נמרוד ניר, פסיכולוג פוליטי, סיפר על המחקר שלו שבדק את מידת האמון שהציבור רוכש לתקשורת: "הכול נהיה כל כך פוליטי"
28/06/2022
אראל סג''ל
לוינסון: "מה הבעיה לומר שאיוב קרא טיפש?"
תקף את סג"ל: "לך אין אומץ לומר שהוא טיפש, נכון? אתה סמרטוט" • סג"ל ביקר את גדי סוקניק: "יש בעיה דבריו, שבליכוד פחות אינטליגנטים מיש עתיד"
27/06/2022
גלית דיסטל אטבריאן
"לא יהיה פיוס עד שלא יהיה שוויון"
ח"כ גלית דיסטל אטבריאן (הליכוד) על דברי גדי סוקניק: "מה שהיה מוסתר ולא נעים לומר נמצא כרגע בחזית. הם קוראים לך מטומטם כשאתה יותר אינטליגנט"
27/06/2022
יוראי להב הרצנו
מתנגד לדבריו של גדי סוקניק
ח"כ יוראי להב הרצנו: "לא מעלה על דעתי שיבוטל משפט נתניהו" • על ח"כ איתמר בן גביר: "ממיט חרפה לדמוקרטיה ואעשה מה שאני יכול שיישאר באופוזיציה"
27/06/2022
דם רע זורם בין המוסד לאמ"ן
העיתונאי יוסי יהושוע: "יש ויכוח מקצועי בין אמ"ן למוסד שיוצא לאור. שר הביטחון חושב שאסור לו לצאת לאור. אנחנו בשלב של עימות בין שני הגופים"
27/06/2022
אראל סג''ל
החלטת ביהמ"ש העליון בארה"ב מעוררת הדים
לוינסון: "אנחנו לא מדברים רק על הפלה אלא ריאקציה של הכוחות השמרניים. בישראל מעתיקים את ארה"ב. הלך הרוח הוא בוא נשים אצבע בעין של השמאל"
26/06/2022
חברת הכנסת ענבר בזק
"אנו לא פוסלים שותפים קואליציוניים מכל הצדדים"
ח"כ ענבר בזק (יש עתיד) אמרה: "אהיה הראשונה שאשמח להקים ממשלה רחבה שיש בתוכה מפלגות ציוניות ככל האפשר" • אך ציינה כי פסילת נתניהו עדיין בתוקף
26/06/2022
מי ניצח בתביעת הדיבה?
חיים אלקסלסי על התביעה נגד 'ידיעות אחרונות': "ההליכים נמשכו למעלה משנתיים והחלטנו לסגור את זה בגישור. אי אפשר לייחס לנו עבירות פליליות"
26/06/2022
מערכת 'ידיעות אחרונות'
ההר הוליד עכבר
העיתונאי רונן ברגמן על תוצאות תביעת הדיבה נגד העיתון שפרסם את תחקיר הבוטים: "התביעה התחילה במהומה ונגמרה בהבהרה על דבר שממילא לא נאמר בכתבה"
26/06/2022
אראל סג''ל
נפתלי בנט ויאיר לפיד
סג"ל: מודה שלא חשבתי שבנט יכול לשבת עם לפיד
סג"ל נזכר באמירה של אופנהיימר לפני הקמת הממשלה הנוכחית, והגיב לכך • השניים גם התייחסו להתבטאויות בקשר לדיווחים על תקיפות ישראליות באיראן
22/06/2022
נעמה לזימי
"הופתעתי מהחלטת בנט, למרות ששיערתי שזה יקרה"
חברת הכנסת נעמה לזימי התייחסה לפירוק הממשלה • והוסיפה כי היא תומכת בחוק הנאשם: "נתניהו קרא בעצמו לאולמרט להתפטר"
22/06/2022
עוד קטעים

יש לנו מה להגיד על אראל סג"ל

הכוכב העולה בתקשורת הישראלית החל את דרכו העיתונאית בכתיבת טורים ב'מעריב' וב'מקור ראשון', תחילה בעיקר בנושאי ספורט. את תחילת דרכו ברדיו עשה סג"ל ב־103fm, עם תוכנית מאזינים עצבנית. עם הזמן התדפקו סג"ל ותוכניתו על דלתות גלי ישראל וגלי צה"ל, שם נחשבה התוכנית לאחת הפופולאריות ביותר מבין התוכניות היומיות. במקביל הגיש סג"ל לסירוגין את מהדורת 'ערב חדש' בטלוויזיה.

בשנים האחרונות שב סג"ל ל־103fm והוא מגיש תוכנית אקטואליה יומית ובועטת במיוחד. במקביל, החל סג"ל להגיש תוכנית ערב יומית עם קלמן ליבסקינד ב'כאן 11', והוא כותב טור שבועי ב'ישראל היום'.

סג"ל ידוע בתור חובב ומומחה לענייני בית"ר ירושלים. הוא מתגורר במודיעין עם אשתו וארבעת ילדיו.