על הרדיו

רדיו צפון FM104.5

רדיו צפון משמשת כתחנת הבית למאות אלפי תושבי הצפון.

                                                                                                   אזורי הקליטה והשידור של התחנה:

מדרום לצפון- החל מחיפה והקריות, דרך עכו ונהריה ועד מטולה וקריית שמונה.

ממזרח למערב- החל מטבריה ונצרת עלית, צפת וראש פינה דרך כרמיאל וזיכרון יעקוב.

את שידורי התחנה ניתן לקלוט גם בלוויין בערוץ 71, בכבלים בערוץ 87 באפליקציה ייעודית ובאתר האינטרנט.

 

WWW.1045.FM

טווח הכיסוי הרחב של התחנה מאפשר חשיפה והגעה למאות אלפי תושבי הצפון כמו גם לאלפי תושבי המרכז הנופשים באזור.

תוכן השידורים בתחנה משלב בין תוכניות מלל בתחום האקטואליה המקומית והארצית, ספורט, ייעוץ בידור וסאטירה לבין רצועות מוזיקה ולהיטים מכל הזמנים. התוכנית מוגשות ע"י אנשי התקשורת המובילים בישראל ובהם:

דידי הררי, סלוצקי ודומינגז, ליאת רון, יוסי מזרחי, גדי נס, אראל סגל, נתן זהבי, גיא פלג, רון קופמן, יוני הללי, אלון גל, רון קובי, פרופ' קרסו ועוד .

 

ואכן סקר הTGI- שפורסם לאחרונה קובע כי רדיו צפון ממשיכה להיות תחנת הרדיו האזורית המואזנת ביותר באזור הצפון תוך שהיא רושמת עליה משמעותית של 46% בשיעורי האזנה.

 

קהל מאזיניה של התחנה מגוון ומורכב בעיקר מנשים וגברים בגילאי 22-45 במצב סוציו אקונומי ממוצע.

לוח התוכניות הייחודי והמגוון מאפשר לכם המפרסמים לבחור באלו מן תחומים להשתלב ולפרסם.

 

"סלוצקי ודומינגז" א'-ה' (07:00-09:00)

תוכנית הומור וסאטירה יומית המוגשות ע"י עופר דומינגז והראל סלוצקי.

צמד מגישי הרדיו סלוצקי ודומינגז מגישים מזה כ-20 שנה את תוכניתם המצליחה ברדיו האזורי ובשנתיים האחרונות החלו לעשות זאת ב"רדיו צפון". הצוות מוכר גם בתוכניות טלוויזיה בהם לקחו חלק כמו גולסטאר, תוכנית יומית בערוץ הספורט וכו'..

 

במהלך התוכנית דנים השניים בענייני היום מזווית הומוריסטית לצד חיקויים משעשעים שהם מבצעים על דמויות ציבוריות. במהלך השנים הפכו חיקויים ופינות של השניים לנכסי צאן ברזל בהומור הישראלי . כך לדוגמא- "פינת התרבות היומית של יונתן גפן" ופינת "כרמלה מנשה".

 

התוכנית משודרת בסינדיקציה גם ל"רדיו קול הים האדום".

 

התוכנית זוכה להצלחה רבה בקרב המפרסמים הן בשל שיעורי האזנה הגבוהים לה היא זוכה והן בשל האוריינטציה השיווקית של מגישיה. כתוצאה מכך במרבית השנה מכורה התוכנית שבועות מראש.

"בריזה עם אסי הג'וקר" א'-ה' (16:00-18:00)

 

זוכת פרס תוכנית תכנית המוסיקה הטובה ביותר בישראל לשנת 2019 בכנס אילת לעיתונאות.

 

התוכנית "בריזה עם אסי הג'וקר" הינה התוכנית שנותנת כבוד למוזיקה המזרחית ומשמשת כבית חם עבור יוצרי המוזיקה הים תיכוניים. בתוכניתו משדר אסי, לצד מוזיקה ים תיכונית נוסטלגית, גם אירוחים של כל גדולי הזמר המזרחי ובמסגרת זו חושף ומשתף לביא את השקפותיו וביקורתו על הנעשה בתחום מוזיקה זו.

רובם ככולם של כלי התקשורת הארציים שיתפו בשנה האחרונה אייטמים שהופיעו לראשונה בתוכנית "בריזה" כך לדוגמא- הסכסוך בין סטטיק ובן אל הגיע לחדשות 2. בנוסף חשיפות שהגיעו לתקשורת און ליין כגון: הקליפ השערורייתי של אורית פוקס ודודו פארוק, הסכסוך בין שימי תבורי ובנו בן אל תבורי, פרוייקט דגל של התוכנית "כוכב הצפון" הינה תחרות שירה לזמרים מהצפון והפריפריה וקידום כישרונות צעירים וכו'..

 

סקר הTGI האחרון קבע כי לתוכנית "בריזה" מאזינים כ 35 אלף מאזינים מידי יום! המדובר בנתון שמעט מאוד תוכניות מוזיקה ברדיו הישראלי מסוגלות לשחזר. יתר על כן, נתוני הצפייה ברשתות החברתיות שוברים שיאים ועומדים על כ40 אלף מאזינים הצופים בתוכנית בממוצע לתוכנית .

 

התוכנית ומגיש התוכנית ידועים בכוחם להניע את המאזינים לפעולה בהתאם לכך התוכנית מבוקשת מאוד בקרב המפרסמים ונמכרת בד"כ בטווח של חודשיים מראש.

התוכנית משודרת בסינדיקציה גם ב"101.5 התחנה".

"לא דופקת חשבון" בהגשת ליאת רון א'-ד' (10:00-11:00)

זוכת פרס הרדיו לפרויקט מיוחד לשנת 2018 בכנס אילת לעיתונאות.

 

התוכנית בהגשת פרשנית גלובס ליאת רון עוסקת בבעיות המטרידות את תושבי הצפון, החל בהעדר מיגון הולם (על סוגיה זו זכתה בפרס כנס העיתונות) המשך בבעיות התשתית והתעסוקה באזור וכלה בבעיות המטרידות באופן פרטני את התושבים בצפון.

תוכניתה מייצרת כותרות במדיה הארצית על בסיס יומי, ומגיעה עד למסדרונות הכנסת והממשלה, בעקבות כך מצליחה להביא לפתרון בעיות קיומיות של תושבי הצפון והפריפריה.

"תשע" עם גדי נס א'-ד' (09:00-10:00)

גדי נס הינו עיתונאי ותיק ואיש רדיו בעל ניסיון של 27 שנים בהגשת תוכניות אקטואליה וספורט. כיום משדר גם תוכנית יומית בערוץ 20.

תוכנית הרדיו של גדי נס ("תשע עם גדי נס") המשודרת מידי בוקר ברדיו צפון הינה תוכנית אקטואליה ארצית מאגדת תחתיה מידי יום קהל קבוע של עשרות אלפי מאזינים תושבי הצפון. בנוסף, התוכנית מועברת מידי בוקר בשידור חי בפורמי האקטואליה השונים ברשת האינטרנט כדוגמת פורום "רוטר".

תושבי הצפון כבר יודעים כי בתוכנית "תשע עם גדי נס" הם צפויים לקבל את החדשות המהימנות ביותר והראשוניות ביותר.