יוסי מזרחי

חד וחלק | חמישי ב-09:00
"למשפחה של אברה מנגיסטו אומרים כבר 9 שנים את מה שאומרים לנו 62 יום"
גיל דיקמן, בת משפחתו כרמל גת, חטופה בעזה ובת משפחה אחרת ירדן רומן חזרה בשבוע שעבר מעזה: "חמאס מחולל שואה שנייה לחטופים שלנו, גם פגיעות מיניות ודברים שקשה להעלות על הדעת"
07/12/2023
הבחירות המקומיות: "כל הצוות שלי נמצא בגבולות - חוסר חיבור של שר הפנים למציאות"
שלום אלבז, מועמד לראשות העיר צפת: "בימים שהדבר הכי חשוב זה אחדות, צריך להיכנס שוב לפוליטיקה?" ; אביב יצחק, מועמד לראשות העיר טבריה: "למה אני צריך לקבל החלטה אם להישאר עם חבריי לקרב או לחזור לטבריה"
07/12/2023
"ראיתי את החוברת וחשכו עיניי - דגל פלסטין בחוברת הלימוד"
אבישג, תושבת שלומי: "תמוה בעיניי שזה הגיע לידיהם של הילדים, בלי בדיקה"
07/12/2023
"יש המון תושבים מהצפון ומהדרום שהתפנו למרכז ולא קל למצוא פה עבודה"
יניב אזולאי, תושב קריית שמונה: "הדבר הכי קשה הוא שאנחנו לא יודעים כמה זמן זה יימשך - עושים כבר תכנית לימודית לחצי שנה"
07/12/2023
"אנחנו מחינו מזמן על המנהרות ואמרו לנו שאנחנו הוזים"
יניב תורג'מן, חקלאי, יו"ר ועד שתולה: "יש עובדים זרים שמוכנים להגיע אבל רשות האוכלוסין מערימה עלינו קשיים - אם לא נעבד את השטחים שנה הבאה לא יהיו פירות קיץ על העצים"
07/12/2023
"העיר חצי משותקת - ב-17.00 הכל סגור"
רונן מרלי, ראש עיריית נהריה: "תחושת הביטחון של תושבי המדינה התרסקה לחלוטין - גם היום, בלי שנפל טיל אחד בנהריה, יש הורים שלא מוכנים שהילד יצא מהבית"
07/12/2023
"מצפים מאיתנו לתת מענה של בגרויות כשאין לנו את היכולת הזו - מה יעשו תלמידי י"ב"
עופר זפרני, מנהל קריית החינוך אורט דנציגר קריית שמונה: "מנהלים הם אלה שנמצאים בחזית האירוע הזה ולשמור על קשר עם ככ הרבה תלמידים ומורים זו משימה כמעט בלתי אפשרית"
30/11/2023
"המינימום במדינה מתוקנת זה להחזיר אותם לקבורה ראויה"
תומר דהן, אח של שקד דהן שנהרג ב-7 באוקטובר וגופתו נחטפה לעזה: "הגופה שלו מוחזקת ע״י ארגון טרור ברצועת עזה - שלחנו ילדים מטובי בנינו להילחם כדי שנוכל להמשיך את שגרת חיינו ולצערי איבדנו אותם"
30/11/2023
"עד לפני כמה ימים לא ידעתי מה קורה עם הבן שלי ואחת מהחוזרות סיפרה שראתה אותו"
דני מירן (יסוד המעלה) אבא של עמרי שנחטף לעזה מקיבוץ נחל עוז: "הגיע אליהם ילד שביקש שיפתח את הדלת כדי שהמחבלים לא יהרגו אותו והם לקחו את כל המשפחה"
30/11/2023
"כשאתה ממנה את האיש הכי פחות מתאים, אדם כ"כ מסוכן, בתפקיד כ"כ רגיש - זה מה שאתה מקבל"
ח"כ יואב סגלוביץ' (יש עתיד) נגד חלוקת הנשקים: "צריך להסתכל מעבר לטראומה שכולנו בתוכה ולחשוב מה יהיה בעוד שנה, שנתיים ואיזה פיקוח - אנשים מחזיקים M-16 בבית"
30/11/2023
״יחידת רדואן כשירה ויכולה לבצע פלישה לגליל בכל רגע נתון״
טל בארי, ראש צוות המחקר של מרכז עלמא (מרכז מחקרי–חינוכי לאתגרי הביטחון של ישראל בצפון): "חמאס העתיק את התכניות של יחידת רדואן - וחזבאללה לא ירשה לעצמו להיות כינור שני אחרי חמאס ולכן הקלפים שלו נטרפו"
30/11/2023
"כולם כאן עם קשיים כלכליים אבל במטרה לחזור למקום בטוח"
סיגל עמרם, תושבת שלומי שפונתה על דבריו של שר הביטחון גלנט כי תושבי הצפון יכולים לחזור לבתיהם: ״הוא גם אמר על החמאס, ותראה איפה היינו ב7.10״
30/11/2023
"חזבאללה ניצח, חבל ארץ שלם ננטש, תושבים פליטים בארצם"
ניסן זאבי, כיתת הכוננות כפר גלעדי: "הקמנו את לובי 1701, חזית אזרחית - אנחנו פונים גם למפלגות הלבנוניות שאם לא יכבדו את החלטת האו"ם תהיה מלחמה"
30/11/2023
"אם הוא (שר הביטחון גלנט) קורא לנו לחזור, שיבוא לגור פה בעצמו"
עו"ד אביחי שטרן, ראש עיריית קריית שמונה: "כל חומת מגן דינה להיפרץ ואנחנו צריכים להיות מוכנים - אני אקרא לתושבים שלי להישאר מחוץ לעיר כל עוד כוח רדואן על הגדר"
30/11/2023
"מבחינת נתניהו האינטרס הוא למשוך את מצב החירום הזה לנצח"
חכ"ל ואלוף במיל', יאיר גולן, לשעבר סגן הרמטכ"ל על הגיזרה הצפונית: "אני לא חושב שיש הצדקה להמוני האנשים שנמצאים בבתי מלון - המדינה צריכה לאפשר לחזור לבתים"
23/11/2023
"אין אצלנו אזעקות, אנחנו שומעים את השריקה או את הבום - אנחנו קרובים מדי"
אליהו גליל, כיתת כוננות שתולה: "הבית שלי ממש בקו הראשון ללבנון אז אני לא מדליק שם אורות" ; נטלי גליל, מנהלת הקהילה שתולה: "אף פעם לא חשבנו שנהיה פליטים בארצנו"
23/11/2023
עוד קטעים

  צרו קשר עם יוסי מזרחי

יש לנו מה להגיד על יוסי מזרחי:

יוסי מזרחי, נשוי+3, נולד וגדל באשדוד, משמש כעיתונאי וכתב תחקירים ומגזין בחדשות ערוץ 2.

לאחר שירות צבאי קרבי בצנחנים, למד תקשורת ומדעי המדינה באוניברסיטת בר-אילן, סיים בהצטיינות תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת חיפה ובהמשך סיים תואר שני בלימודי תקשורת באוניברסיטת חיפה.

את הקריירה התקשורתית החל ככתב מקומון באזור חיפה בשנת 1998, לאחר מכן עבר לכתוב בעיתון מעריב ככתב העיתון באזור הצפון. בשנת 2003 הצטרף לחדשות ערוץ 2 ככתב הערוץ באזור חיפה והצפון ומונה בהמשך לכתב תחקירים ומגזין של חברת החדשות אשר כתבותיו מתפרסמות במגזין אולפן שישי ובמהדורת סוף השבוע.

מזרחי סיקר לאורך עבודתו ככתב את מלחמת לבנון השנייה, את שחרורו של גלעד שליט ואת השריפה בכרמל. ב-2013 פרסם יחד עם עמליה דואק כתבת תחקיר באולפן שישי על עסקיו הפרטיים של אלון חסן בנמל אשדוד. במהלך השנים 2014-2015 פרסם שני תחקירים אודות התנהלות השר חיים כץ כיו"ר ועד העובדים בתעשייה האווירית. ב-2017 חשף מזרחי את פרשת ההתעללות בקשישים שבוצעה בבית האבות "נאות כיפת הזהב" בחיפה. בספטמבר 2017 נעצרו איש העסקים רמי לוי וראש מועצת מבשרת ציון יורם שמעון, בעקבות תחקיר שפרסם מזרחי על הקשר ביניהם והניסיון למחוק ללוי חוב מס בסך 21 מיליון שקל.

משנת 2013 עד 2017 הגיש את תוכנית האקטואליה "זירה חופשית".

במהלך השנים זכה במספר פרסים כגון: בשנת 2006 זכה פרס פראט לתקשורת בנושאי סביבה (יחד עם חיים ריבלין) על כתבת התחקיר "העיר באפור," בנוגע לזיהום במפרץ חיפה.

בשנת 2014 זכה בפרס פרימור לתקשורת חוקרת על תחקיר "הסמים החוקיים" שהוביל לשינוי חקיקה ואיסור מכירת סמים סינתטים.

בשנת 2016 זכה בפרס הרדיו בכנס אילת של אגודת העיתונאים בתל אביב, על תוכנית האקטואליה הטובה ביותר "זירה חופשית," יחד עם כתב חדשות ערוץ 10 אלי לוי.