חד וחלק

חד וחלק | חמישי ב-09:00
"בחלקים מסוימים במדינה, אנו חייבים להחזיר משטר צבאי"
ח"כ יואב גלנט על המתיחויות עם הציבור העברי והאלימות הגוברת במדינה: "אם העסק הזה ימשיך - בסוף, לא תהיה לנו ברירה אלא להוריד את הכפפות מהידיים"
26/05/2022
"אין מצב שגנץ ישתף פעולה עם נתניהו בעתיד"
האם סיעת כחול לבן מנהלת שיג ושיח עם הליכוד להקמת ממשלה חלופית? • ח"כ רות וסרמן לנדה, הבהירה: "אנחנו מפלגת מרכז ולא רחוקים שנות אור מאף אחד, אבל אנו בעד הקואליציה"
26/05/2022
"צפת זה הבית של סבא, אבל אני שוקלת בכובד ראש לעבור"
רחל דהן, תושבת חילונית מצפת, סיפרה על השכונה שהתחרדה בעשור האחרון - עד שבשבת שעברה צעיר בן 19 התנפל עליה והיכה בפניה כי נסעה ברכב
26/05/2022
"האסון הבא הוא רק עניין של זמן"
עכו: סירות טורנדו שמופעלות על ידי ערבים, נוסעות במהירות מטורפת גם במקום שבו הילדים מתאמנים • יניב רייפר, מתנדב בימיה בעכו בפעילות לילדים עם צרכים מיוחדים, שיתף בפרטים
26/05/2022
"קשה לי לראות את משרד הפנים מאשר את המינוי"
ועדת האיתור של עיריית קריית מוצקין התכנסה בהרכב מחודש, אך המליצה שוב על המועמד המועדף על צורי: עורך הדין בועז סטלקול • ציקי אבישר, יו"ר האופוזיציה בקריית מוצקין ויו"ר סיעת 'רוח חדשה במוצקין', הגיב
26/05/2022
"אין לנו גביע, אבל יש לנו אליפות"
לי טובול דדון, אוהדת מושבעת של מכבי חיפה מזה 30 שנה, על ההפסד מול הפועל באר שבע בגמר הגביע: "עשינו את מה שאנחנו צריכים לעשות, זאת הייתה עונה מעולה"
26/05/2022
"החסידים והמאמינים היו הרבה פחות מרוצים"
כתב 'חדשות 12' בצפון גיא ורון על הילולת הר מירון, שנה אחרי האסון הכבד: "לא היו אירועים חריגים" • הוסיף: "כל בעלי התפקידים מהאסון עדיין בתפקידם"
19/05/2022
האסון בהר מירון אשתקד
"זה לא ניהול האירוע אלא חניקה שלו"
הרב דב קפלן, חבר ועדת החמישה, תקף את אופן התנהלות ההילולה במירון אמש (ד'): "השיטה שקבעו השנה לא הצליחה - יכול להיות שעמדו במה שהבטיחו, אך השאלה למי הבטיחו"
19/05/2022
אזעקות בגליל. למצולם אין קשר לנאמר
דיווח מן הדקות האחרונות: אעזקה בגליל העליון
בדיקת צה"ל קבעה - טעות בזיהוי שבעקבותיה שוגרו מיירטים • ראש מועצת שלומי גבי נעמן: "אנו בשגרה מלאה אין כניסה למקלטים או סגירת בתי ספר - אפשר להרגיע"
19/05/2022
למצולם אין קשר לנאמר
"עוד אין תשובות ברורות"
ראש המועצה האזורית מעלה יוסף שמעון גואטה על האזעקה במספר יישובי הגליל: "דווקא שקט בתקופה האחרונה, בטח שהופתעתי"
19/05/2022
ירי בצפון. למצולם אין קשר לנאמר
כוננות ספיגה בגליל?
משה דוידוביץ', ראש המועצה האזורית מטה אשר, על הדיווחים באשר לאזעקות בצפון הארץ: "מבחינת התושבים יש רחש בשטח"
19/05/2022
למצולם אין קשר לנאמר
האזעקות בצפון - חוזרים לשגרה
סיגל, תושבת נטועה, על האזעקות באזור, שכעת התבררו כטעות בזיהוי של צה"ל: "ברגע שאזעקה מופעלת, מרגישים את חוסר הוודאות"
19/05/2022
אסון בהר מירון
"45 קדושים חזרו בשקיות, יש הרבה גורמים שידם על זה"
מנדי, בנו של הרב אריאל צדיק שנספה באסון מירון, זעם על אוזלת היד בטיפול במקום: "אף אחד לא אחראי, באיזו מדינה נורמלית זה קורה?" • עו"ד ערן בקר: "האסון היה צפוי"
19/05/2022
צחי הנגבי
"הנטייה שלי היא לתמוך בחוק"
חה"כ צחי הנגבי על סערת חוק 'ממדים ללימודים' • סייג: "כמובן שיש לנו תנאים" • הוסיף: "הממשלה סיימה את דרכה, אלו פרפורי גסיסה - הסיפור נגמר"
19/05/2022
חיילים (למצולמים אין קשר לכתבה)
סערת 'ממדים ללימודים': "הכל פוליטיקה, והיא על הגב שלי"
דר רז, לוחם משוחרר, חולם ללמוד תקשורת ותיאטרון • בשיחתו עם יוסי מזרחי, זעם על חברי הממשלה שמערבבים, לדבריו, שיקולי סיעה בעתידו המקצועי: "מאז שהשתחררתי, אני די נופל בין הכיסאות"
19/05/2022
מהומות בעכו. למצולם אין קשר לנאמר
"הנפש התרסקה בלילה אחד - מרגיש חי מת"
מור ג'אנאשוילי, שהותקף ע"י פורעים ערבים במבצע 'שומר החומות', על הזיכרונות שלא מרפים: "באותם רגעים השלמתי עם המוות" • תקף: "המדינה מפקירה אותי"
19/05/2022
עוד קטעים

  צרו קשר עם יוסי מזרחי

יש לנו מה להגיד על יוסי מזרחי:

יוסי מזרחי, נשוי+3, נולד וגדל באשדוד, משמש כעיתונאי וכתב תחקירים ומגזין בחדשות ערוץ 2.

לאחר שירות צבאי קרבי בצנחנים, למד תקשורת ומדעי המדינה באוניברסיטת בר-אילן, סיים בהצטיינות תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת חיפה ובהמשך סיים תואר שני בלימודי תקשורת באוניברסיטת חיפה.

את הקריירה התקשורתית החל ככתב מקומון באזור חיפה בשנת 1998, לאחר מכן עבר לכתוב בעיתון מעריב ככתב העיתון באזור הצפון. בשנת 2003 הצטרף לחדשות ערוץ 2 ככתב הערוץ באזור חיפה והצפון ומונה בהמשך לכתב תחקירים ומגזין של חברת החדשות אשר כתבותיו מתפרסמות במגזין אולפן שישי ובמהדורת סוף השבוע.

מזרחי סיקר לאורך עבודתו ככתב את מלחמת לבנון השנייה, את שחרורו של גלעד שליט ואת השריפה בכרמל. ב-2013 פרסם יחד עם עמליה דואק כתבת תחקיר באולפן שישי על עסקיו הפרטיים של אלון חסן בנמל אשדוד. במהלך השנים 2014-2015 פרסם שני תחקירים אודות התנהלות השר חיים כץ כיו"ר ועד העובדים בתעשייה האווירית. ב-2017 חשף מזרחי את פרשת ההתעללות בקשישים שבוצעה בבית האבות "נאות כיפת הזהב" בחיפה. בספטמבר 2017 נעצרו איש העסקים רמי לוי וראש מועצת מבשרת ציון יורם שמעון, בעקבות תחקיר שפרסם מזרחי על הקשר ביניהם והניסיון למחוק ללוי חוב מס בסך 21 מיליון שקל.

משנת 2013 עד 2017 הגיש את תוכנית האקטואליה "זירה חופשית".

במהלך השנים זכה במספר פרסים כגון: בשנת 2006 זכה פרס פראט לתקשורת בנושאי סביבה (יחד עם חיים ריבלין) על כתבת התחקיר "העיר באפור," בנוגע לזיהום במפרץ חיפה.

בשנת 2014 זכה בפרס פרימור לתקשורת חוקרת על תחקיר "הסמים החוקיים" שהוביל לשינוי חקיקה ואיסור מכירת סמים סינתטים.

בשנת 2016 זכה בפרס הרדיו בכנס אילת של אגודת העיתונאים בתל אביב, על תוכנית האקטואליה הטובה ביותר "זירה חופשית," יחד עם כתב חדשות ערוץ 10 אלי לוי.