יוסי מזרחי

חד וחלק | חמישי ב-09:00
"הפכנו להיות הבעיה של המדינה, אנחנו הפתרון"
יהודה דואה, ראש המועצה המקומית קצרין על המצב הביטחוני בצפון: "אנחנו בתוך 'האירוע' לא 'על יד', על בסיס שבועי יש אזעקות" • עוד אמר: "ניהול העיר בעת הזו היא מאוד מאתגרת"
13/06/2024
"בני ערובה של נסראללה - מכתיב הכל"
אליעזר ביטון, תושב אביבים, על המצב הביטחוני במושב אביבים: "גורשתי ע"י החיזבאללה משם" • הוסיף: "מדינת ישראל לא יודעת להעריך את היישובים בצפון"
13/06/2024
"נערכנו עם כוחות מבעוד מועד - לא היה נזק לרכוש ולא לחיי אדם"
תת טפסר יוסף דקלו, מ"מ סגן מפקד סגן מחוז צפון כבאות והצלה לישראל על ההיערכות לשריפות השנה: "יש מזג אוויר של עונה חמה, כשאתה מצרף את זה לתחמושת שנוחתת מהשמיים- שריפה מובטחת"
13/06/2024
"לא מנסים יותר לראות את הסוף- מבינים שאין תוקף כלשהו"
מאור צ'רנה, חקלאי ומפקד כיתת הכוננות קיבוץ יפתח, על השריפות אותן כיבו כיתות הכוננות: "האמת שאנחנו מתרגלים כי הבנו שזה יהיה אחד האירועים" • הוסיף: "להגיד לך שיש לנו את כל הציוד כמו כב"א? רחוק"
13/06/2024
"המציאות הזכירה שיש מי שרוצה להרוג אותנו וגם שהפקירו אותנו"
תושבת קיבוץ נאות מרדכי, אתי מדר יצחק על חגיגות חג השבועות השנה: "לי נותן תקווה שחברים בקיבוץ נשארים וחוגגים" • עוד: "הסתמכנו על מקבלי ההחלטות והאמנו שהמדינה תיתן יד"
13/06/2024
"מלחמת ההתשה משרתת רק את נתניהו ופוגעת בישראל"
אלוף (מיל') נועם תיבון על המצב הביטחוני בצפון: "נידרש להילחם פה עוד שנים ארוכות, נצטרך צבא חזק וגדול וכל מי שיכול יצטרך להיכנס מתחת לאלונקה"
13/06/2024
"חושב שהייאוש הוא עובדה קיימת, מי שמצפה לשינוי לא מתגורר בצפון"
גיא ורון ('חדשות 12') על חג השבועות בו נורו לעבר הצפון כ-200 רקטות: "כדי שיחזור הביטחון צריך לקרות משהו גדול" • הוסיף: "ברור שאנחנו לא בדרך לשם"
13/06/2024
"ההגדרה למי התוכנית מכוונת צריכה להיות הרבה יותר רחבה"
גיורא זלץ, ראש מועצה אזורית הגליל העליון על התוכנית לשיקום הצפון שאושרה השבוע: "בפרקטיקה יש מעט מאוד כסף ש'עובר כאן ועכשיו'" • "הצהרת הכוונות שאושרה בוודאי לא מיועדת לכל תושבי העימות"
30/05/2024
"הכי כואב לי שחוזרים לפוליטיקה של ה-6 באוקטובר"
אלי אלבג, ביתו לירי חטופה בעזה, על הנסיונות לשכנע את חברי הכנסת להגיע לעסקת שחרור: "יש כאלה שאנחנו לא הולכים אליהם, אין עם מי לדבר כמו בן גביר הוא ילדותי וחסר משמעות" • "בז לכל השרים שמתנגדים לעסקה"
30/05/2024
"לא מקנא בקובי שבתאי על תקופה עם שר שהוא ליהוק הזוי"
ניצב בדימוס זוהר דביר, לשעבר מפקד מחוז צפון במשטרה ומפקד הימ"מ על מצב משטרת ישראל: "אנחנו בנקודה קריטית עדיין לא איבדנו את השליטה"
30/05/2024
"כל שרי הביטחון - צריכים ללכת לבית סוהר"
פרוספר עזרן, ראש עיריית קריית שמונה לשעבר, בביקורת על הצבא: "ככה מכינים צבא למלחמה? -מלמטה עד למעלה כולם רקובים"• כשנשאל למה לא פונה מהצפון: "למה הקבינט לא דאג שכל הדברים האלה לא יקרו?"
30/05/2024
"הממשלה הזו לא תשחרר את החטופים"
שר הביטחון לשעבר משה בוגי יעלון על המחאה לשחרור החטופים: "מוטלת אחריות אדירה להוציא כמה שיותר אנשים החוצה" • הוסיף: "להביא לפיזור הכנסת לא יאוחר מתום המושב הזה"
30/05/2024
"בפן הביטחוני לא רואים שום שינוי, אלא הסלמה"
אדר גיציס ('חדשות 12') על המצב הביטחוני בצפון: "יותר מ-30 אחוזים מהבתים במטולה נהרסו, זה לא מסתכם רק שם - מתוודעים לנתונים קשים מאוד"
30/05/2024
"טיהרנו חלקים במרכז הרצועה"
אבי אשכנזי, כתב צבאי 'מעריב' על מצב כוחות צה"ל בצפון רצועת עזה: "לא הגענו לכל המקומות ברצועה, כרגע עושים מועד ב' ו-ג' של הלחימה"" • עוד אמר: "המטרה הייתה לשבור את המטרות של הצבא החמאסי"
23/05/2024
"בעד לקיים את המצווה 'ונשמרתם מאוד לנפשותיכם'"
הרב מרדכי הלפרין, לשעבר יו"ר ועדת מירון ותושב מירון על ניסיון של מאמינים לשנות את כתובת המגורים למושב מירון כדי שיוכלו להגיע למתחם הקבר במהלך החג: "בפועל לא רואה נהירה של אנשים"
23/05/2024
על דחיית תוכנית הצפון בפעם השלישית: "ידעתי שיהיה פינג פונג"
בני בן מובחר, ראש מועצה אזורית מבואת חרמון, על תוכנית שיקום הצפון שנדחתה:"מדברים על שיקום תשתיות נפשיות אצל המשפחות וכמובן דברים אחרים" •עוד אמר: "מנסים לעשות כל מה שאפשר במציאות הקיימת"
23/05/2024
עוד קטעים

  צרו קשר עם יוסי מזרחי

יש לנו מה להגיד על יוסי מזרחי:

יוסי מזרחי, נשוי+3, נולד וגדל באשדוד, משמש כעיתונאי וכתב תחקירים ומגזין בחדשות ערוץ 2.

לאחר שירות צבאי קרבי בצנחנים, למד תקשורת ומדעי המדינה באוניברסיטת בר-אילן, סיים בהצטיינות תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת חיפה ובהמשך סיים תואר שני בלימודי תקשורת באוניברסיטת חיפה.

את הקריירה התקשורתית החל ככתב מקומון באזור חיפה בשנת 1998, לאחר מכן עבר לכתוב בעיתון מעריב ככתב העיתון באזור הצפון. בשנת 2003 הצטרף לחדשות ערוץ 2 ככתב הערוץ באזור חיפה והצפון ומונה בהמשך לכתב תחקירים ומגזין של חברת החדשות אשר כתבותיו מתפרסמות במגזין אולפן שישי ובמהדורת סוף השבוע.

מזרחי סיקר לאורך עבודתו ככתב את מלחמת לבנון השנייה, את שחרורו של גלעד שליט ואת השריפה בכרמל. ב-2013 פרסם יחד עם עמליה דואק כתבת תחקיר באולפן שישי על עסקיו הפרטיים של אלון חסן בנמל אשדוד. במהלך השנים 2014-2015 פרסם שני תחקירים אודות התנהלות השר חיים כץ כיו"ר ועד העובדים בתעשייה האווירית. ב-2017 חשף מזרחי את פרשת ההתעללות בקשישים שבוצעה בבית האבות "נאות כיפת הזהב" בחיפה. בספטמבר 2017 נעצרו איש העסקים רמי לוי וראש מועצת מבשרת ציון יורם שמעון, בעקבות תחקיר שפרסם מזרחי על הקשר ביניהם והניסיון למחוק ללוי חוב מס בסך 21 מיליון שקל.

משנת 2013 עד 2017 הגיש את תוכנית האקטואליה "זירה חופשית".

במהלך השנים זכה במספר פרסים כגון: בשנת 2006 זכה פרס פראט לתקשורת בנושאי סביבה (יחד עם חיים ריבלין) על כתבת התחקיר "העיר באפור," בנוגע לזיהום במפרץ חיפה.

בשנת 2014 זכה בפרס פרימור לתקשורת חוקרת על תחקיר "הסמים החוקיים" שהוביל לשינוי חקיקה ואיסור מכירת סמים סינתטים.

בשנת 2016 זכה בפרס הרדיו בכנס אילת של אגודת העיתונאים בתל אביב, על תוכנית האקטואליה הטובה ביותר "זירה חופשית," יחד עם כתב חדשות ערוץ 10 אלי לוי.