קפאין

עם יואב מינץ
כל בוקר ב-06:00
רוצים לטייל באזור של פריחה עשירה כזו שמאפיינת את כל המדינה? סעו להושעיה
מורה הדרך הוותיק, גבי זהר מציע לכם הבוקר הצעה לטיול בפינת "קפאין בדרכים", את אחד האזורים הכי עשירים בפריחה מגוונת ועשירה בישראל
29/02/2024
חשיפה: "הסיפור האמיתי בצפת הוא שקרוב ל-3,000 חילונים בחרו במועמד החרדי!"
ראש עיריית צפת לשעבר אילן שוחט: "יש פה אמירה של הציבור החילוני. שוקי אוחנה בחמש השנים האחרונות אכזב את הציבור החילוני וכמחאה הצביעו לקקון!".
29/02/2024
"מה-7 באוקטובר ישראל לקחה אחריות על התקיפות בסוריה"
תא"ל (מיל') צביקה חיימוביץ', ראש מערך ההגנה האווירית לשעבר: "חיל האויר הוא זרוע התקפית קטלנית משמעותית שאסור לפגוע בחופש הפעולה לכן המאבק הפך לגלוי"
29/02/2024
"5 שנים לקח לעינת קאליש רותם לאבד 90%! מהתמיכה שהיתה לה בתחילת הקדנציה בחיפה"
כתב וואלה! בצפון יואב איתיאל: "הפתעה עצומה נרשמה בעכו שם עו"ד עמיחי בן שלוש הביס בסיבוב ראשון את אוהד שגב שהיה המועמד של ראש העיר היוצא שמעון לנקרי"
28/02/2024
"בעימות מול חזבאללה משתנה גובה הלהבות. לא מזהה שינוי אסטרטגי שגורם למלחמה כוללת"
אלוף (מיל') איל בן ראובן ("מפקדים למען ביטחון ישראל"): "הרמטכ"ל אמר אתמול שאנחנו בדרך למטרה ברורה של שלילת יכולת חזבאללה להפתיע אותנו ולפגוע בישובי הצפון כפי שקרה ב-7 באוקטובר"
28/02/2024
"לא יום בחירות רגיל, לא חגיגה. כנראה סיבוב שני בחיפה, מאבק יצרי בקרית מוצקין"
כתב וואלה! בחיפה ובצפון יואב איתיאל: "מועמדים אמרו לי: 'המסרים שהיו נכונים לפני 5 חודשים, היינו צריכים לזרוק לפח'. בקו העימות לא מקיימים בחירות תחת תכתיבי חזבאללה".
27/02/2024
"אם היתה שיחה באמצע הלילה בין רמטכ"ל לראש השב"כ וראש אמ"ן כנראה שהמידע די דרמטי"
סגן מפקד אוגדת עזה לשעבר, תא"ל (מיל') אמיר אביבי: "יש קשר יומיומי הדוק בין ראש לשכת הרמטכ"ל למזכיר הצבאי של שר הבטחון ולמזכיר הצבאי של ראש הממשלה"
27/02/2024
"הפוגה ארוכה בלחימה עלולה להיות מלכודת כי נתמכר לשקט ולא נשלים את מיטוט החמאס"
בכיר שב"כ לשעבר יוסי אמרוסי, "הביטחוניסטים": "שב"כ וצה"ל סיכלו מתחילת המלחמה 200 פיגועים, ועצרו 3200 מחבלים לעומת 2000 בשנה רגילה. כבישים רבים הם מלכודת מוות"
26/02/2024
"אולי החל המרוץ למפכ"לות בין מפקדי המחוזות על פי המדיניות של בן גביר איך מפזרים הפגנות"
עו"ד פיני פישלר: "הגשתי תלונה למח"ש על שני אירועים: ההצלפה של פרש משטרה על מפגין מבוגר שהתמוטט וכינון ישיר של המכת"זיות בניגוד לפסיקה של בית המשפט"
26/02/2024
"עד שלא תהיה רצועת ביטחון של ממש לא נוכל לחזור לבתים שלנו"
ראש מ.א. מבואות חרמון בני בן מובחר: "אנחנו צריכים לשנות את המשוואה כבר מזמן ולהעביר את רצועת הביטחון לצד השני, בין אם בהסכם ובין בכוח, עדיף בכוח"
25/02/2024
"ישראל משנה את המציאות בצפון לקראת שלב שלא תהיה יותר לחימה"
סגן ראש המל"ל שעבר, אל"מ (מיל') איתמר יער: "מערכת הביטחון עובדת במרץ על מענה יותר טוב לנושא הכתב"מים. זה אתגר שאין לנו תשובה מספקת"
25/02/2024
"לחזבאללה יש 2,000 כתב"מים והיכולת לעצור אותם, אתגר משמעותי של המערכת האווירית"
מנכ"ל "הביטחוניסטים", תא"ל (מיל') אמיר אביבי: "אנחנו במערכת רב זירתית ב-7 זירות. ישראל לא מסוגלת להתמודד מול 7 זירות, לכן אנחנו צריכים גם את האמריקאים"
22/02/2024
איפה אפשר לטייל ולראות את פריחת הצבעונים הראשונה? הנה התשובה
פינת "קפאין בדרכים" בהגשת מורה הדרך הוותיק גבי זהר, מציעה לנו הבוקר מסלול טיול שהוא אולי לא הכי נגיש אבל שווה את המאמץ. בווייז: "גבעת הצבעונים"
22/02/2024
"הכתב"מ שנפל בבוסתן הגליל הוא סימפטום קטן לעומת מול מה שצפוי לנו"
יו"ר מ.א.מטה אשר משה דוידוביץ': "אם הממשלה חושבת להחזיר תושבים בלי שחזבאללה יורחק מהגדרות, נחזור ל-7 באוקטובר. לא תהיה ועדת חקירה, זה האסון הבא"
22/02/2024
"יותר מ-30 גירסאות שונות הוצעו לשיר 'ילד מלחמה' על חלל צה"ל עידן רז ז"ל"
אתי רז אמו של סמל עידן רז ז"ל: "המלים ריגשו אותנו מאד. העליתי פוסט וביקשתי להלחין את השיר. להפתעתנו קיבלנו יותר מ-30 גירסאות: מזרחי, אופרה, מדהים!"
21/02/2024
"צה"ל בודק וחוקר ומנסה להבין בשעות אלה איך הכתב"מים הגיעו לארבל ולבוסתן הגליל"
אלוף (מיל') איל בן ראובן (מפקדים למען ביטחון ישראל): "סוגיית המיגון של ישובי הצפון היא מחדל שאי אפשר להעלות על הדעת וזה עוד נושא לוועדת חקירה גדולה"
21/02/2024
עוד קטעים

  צרו קשר עם יואב מינץ

קפאין" היא תכנית האקטואליה הוותיקה ביותר ברדיו צפון 104.5fm. היא היתה בתחילת הדרך תכנית שהסתפקה בקריאת כותרות עיתוני הבוקר, מוזיקה, פינת חדשות, כלכלה, וספורט. 
עם מינויו להגשת "קפאין" יואב הוסיף לתכנית ראיונות מרתקים עם דמויות שבמרכז סדר היום הציבורי, בתחומי הבטחון, הפוליטיקה, הפלילי, בריאות, חינוך, הגנת הסביבה, משולבים בפינות אישיות יוצאות דופן.
יואב התחבר בעזרת נסיונו הרב, לדמויות מגוונות והפך את "קפאין", לתכנית המואזנת ביותר בצפון בשעת בוקר מוקדמת לנהגים, לעובדים, לאמהות, למשכימים קום ולסתם כאלה שרוצים ליהנות מאקטואליה ומוזיקה מ"קול" הלב.

יש לנו מה להגיד על יואב מינץ:

יואב מינץ, יליד 1949 בן קרית חיים וכיום תושב נהריה, הוא איש תקשורת ותיק כ-37 שנים. הוא החל את דרכו בתקשורת, באוגוסט 1987, בעיתון "הד הקריות", שנחשב במשך שנים רבות למקומון המוביל בצפון. 
יואב נחשף לתקשורת האלקטרונית בתכנית "צעד וחצי" שהיתה אז תכנית הדגל של גלי צה"ל. משם צורף באופן טבעי לשידורי הטלוויזיה בכבלים "גוונים" (שהתמזגה בהמשך השנים עם "תבל"). במשך יותר מ- 10 שנים הפך לשדרן מוביל בתחום הספורט והאקטואליה באירועים שקבעו את סדר היום הציבורי בצפון. בהמשך שימש כתב מוביל ב"רדיו חיפה" בתחום הפלילים והבטחון.
ב-2.11.01 במהלך האינתיפאדה השנייה, שכל יואב את בנו סמ"ר רז מינץ, בהתקלות עם חוליית מחבלים, בעת ששימש מפקד ולוחם בגדוד דוכיפת. 
על אף האובדן הכואב, יואב בחר בחיים והמשיך לתפקד במסירות ובנחישות בתחום האהוב עליו.
יואב שימש מספר שנים כעורך הספורט של עיתון "צפון 1" וחזר לביתו התקשורתי האמיתי מול המיקרופון בתחילת 2003, ומונה למנהל מחלקת החדשות ברדיו צפון 104.5 במשך 17 שנה עד סוף 2019. במהלך השנים הוא הגיש במקביל מספר תכניות אקטואליה ובהן: "מינץ ערב שכזה", "חשיפה לצפון".
ב-10 השנים האחרונות הוא מגיש את התוכנית "קפאין", יומן האקטואליה המואזן ביותר בצפון ומשודר בימים א' - ה', בין השעות 6 ל-7 בבוקר. הוא עבר יותר מ- 2000 תכניות ועוד היד נטויה.
בנובמבר 2022, הוענק ליואב מינץ פרס "שדרן מצטיין ארצי", מטעם ארגון העיתונאים תל אביב, בטקס מרגש בכנס אילת ה-15 לעיתונות.