קפאין

עם יואב מינץ
כל בוקר ב-06:00
הרצי הלוי  |  צילום: פלאש90
"אם לא נסיים את העבודה בהכרעה ברורה, נחזור לחיות ב-6 באוקטובר בהיבט האיום הביטחוני"
מנכ"ל "הביטחוניסטים" סא"ל (מיל') ירון בוסקילה: "לצבא יש תפקיד משמעותי וחשוב להציג לדרג המדיני את קשת האפשרויות איך לנצח ולא איך לצאת מהמלחמה"
18/06/2024
איתמר בן גביר  |  צילום: אבשלום ששוני/פלאש90
"מי שכרגע השר לא אמור להיות השר לביטחון לאומי ולטפל במשטרה"
תנ"צ (דימוס) בני אבליה, לשעבר מפקד מרחב אשר במשטרה: "המוטיבציה של השוטרים ברצפה, כמות הפרישה אדירה, חלק מהאנשים שמגייסים לא ראויים להיות שוטרים"
18/06/2024
"עולות שאלות של תושבים על אפשרות פינוי. בתפיסה שלי אנחנו לא מתפנים"
ראש מועצת קצרין יהודה דואה: "אנחנו חווים הסלמה ביטחונית משמעותית, אין ספור אזעקות, יירוטים, נפילות, עשרות אירועי שריפות אבל החוסן הקהילתי שלנו גבוה"
17/06/2024
"הממשלה מורה לצבא להמשיך אותו דבר ונהיה חשופים לעוד אירועים כאלה"
סגן ראש מל"ל לשעבר, אל"מ (מיל') איתמר יער: "ראש הממשלה מוביל אסטרטגיה לא לעשות מה שנדרש שהוא קורא ניצחון מוחלט שזה פיקטיבי חיסול כל אדם עם RPG וזה לא יקרה"
17/06/2024
"וואסים היה אמור הבוקר לחגוג עם משפחתו את חג הקורבן ובמקום זה הם מקבלים אותו בארון"
ד"ר רמזי חלבי, אב שכול, יו"ר יד לבנים של העדה הדרוזית: "העדה הדרוזית חלק מהמאבק לנצח במלחמה. החלטנו בתקופה האחרונה לשים בצד את כל חילוקי הדעות כמו חוק הלאום"
16/06/2024
"צה"ל לא מציב תנאים מבצעיים נדרשים כדי לנצח ברפיח"
תא"ל (מיל') אמיר אביבי יו"ר תנועת "הביטחוניסטים": "יש פה שגיאה נוראית שמתחברת לתופעה חמורה שהצבא כאילו אומר אין לי קווים אדומים. זו אמירה שערורייתית חסרת אחריות. כולם אחראים".
16/06/2024
"מוקדי שריפה רבים איימו על יעדים אסטרטגיים ובסיסים צבאיים. מצפים להסלמה וליום עוצמתי"
מפקד כב"ה של מחוז הצפון טפסר יאיר אלקיים: "אתמול הפעלנו 45 צוותים של לוחמי אש ממחוז צפון, חוף, מרכז ודן. הלוחמים נאבקו באש כשהם חשופים לפגיעות ירי"
13/06/2024
"לחזבאללה יש חופש פעולה ובכטב"מ אחד צריך להכניס את כל הגליל לרשימת האזעקות"
יו"ר סוכנות החלל הישראלית לשעבר, אלוף (מיל') יצחק בן ישראל: "הממשלה צריכה להחליט או שהיא עושה פעולות התקפיות לפגוע בחזבאללה או ללכת לערוצים מדיניים"
13/06/2024
"בגולן יש 900 מבנים ללא מיגון שזה רבע מהמבנים. אצל כפרי הדרוזים הפערים הרבה יותר גדולים"
ראש המועצה האזורית גולן אורי קלנר: "יש פגיעה מאד חמורה בסיפור התיירותי. בצפון הגולן יש ירידה של 90 אחוזים של התיירים. אף תושב בגולן לא פונה ולא יפונה".
10/06/2024
"צריך להביע הערכה והצדעה לרמטכ"ל ולראש השב"כ. ללא המנהיגות שלהם זה לא היה קורה"
אלוף (מיל') מתן וילנאי יו"ר "מפקדים למען ביטחון ישראל": "לא מכיר את תא"ל אבי רוזנפלד ואם כתב מכתב פרישה כזה הוא שייך להכי טובים. זו דוגמא של התנהגות מפקד".
10/06/2024
"דמיינתי שאתן קודם לאשתו לחבק אותו אבל הוא חיבק את שנינו והמילה הראשונה שאמר: 'אמא'"
רוזי זיו, אימו של החטוף המשוחרר שלומי זיו: "קיבלתי את ההודעה והפסקתי לנשום, אני כבר לא נושמת 8 חודשים. רעדתי. הייתי באמצע העבודה עד שהבנתי שזה אמיתי"
09/06/2024
"האם המבצע הזה מגדיל את הסכנה לחיי חטופים שלנו? התשובה היא כן"
סגן ראש מל"ל לשעבר, אל"מ (מיל') איתמר יער, מנכ"ל "מפקדים למען ביטחון ישראל": "אנחנו לא יכולים לעשות הכל לבד. אנחנו זקוקים לסיוע אמריקאי. שיתוף הפעולה הזה עושה את ההבדל בין הצלחה לכישלון".
09/06/2024
"השנה האחרונה העבירה אותנו מבחינת הטיולים לתקופת המנדט הבריטי"
מורה הדרך גבי זהר בפינה "קפאין בדרכים": "שנת 2024 וחזרנו לאותו מקום. צריך לקוות שהממשלה תתעורר ונוכל לחזור ולטייל במסלולים של המקום הכי יפה בארץ".
06/06/2024
"אנחנו בשנה גורלית שתכריע את עתיד מדינת ישראל מבחינה ביטחונית ל-50 שנה הבאות"
מנכ"ל "הביטחוניסטים" סא"ל (מיל') ירון בוסקילה: "זה הזמן לגבות מחיר מחזבאללה וגם מלבנון כמדינה ולתקוף תשתיות אזרחיות שהחברה בלבנון תפעיל לחץ על חזבאללה".
06/06/2024
"אסור לנו להתרגל לכתב"מים האלה. לחזבאללה יש מאות כתב"מים שהוא רכש מאיראן"
מפקד הגיס הצפוני לשעבר אלוף (מיל') איל בן ראובן ("מפקדים למען ביטחון ישראל"): "ביקור ראש הממשלה בקרית שמונה מראה שהוא מפחד לשמוע את האמת מהאזרחים. הצפון נזנח על ידי הממשלה שמתעסקת בפוליטיקה קטנה"
06/06/2024
"אני לא יכול לשחק ברולטה רוסית על החיים של המשפחה שלי. מה אנחנו מטרות ניידות?"
תושב חורפיש, מוניב פארס: "נשמע פיצוץ אדיר בכניסה לכפר, אחרי 10 דקות נשמע פיצוץ שני. מהומת אלוהים. זה מסוכן, לא נעים. יש ילדים שמרטיבים בלילה מרוב פחד"
06/06/2024
עוד קטעים

  צרו קשר עם יואב מינץ

קפאין" היא תכנית האקטואליה הוותיקה ביותר ברדיו צפון 104.5fm. היא היתה בתחילת הדרך תכנית שהסתפקה בקריאת כותרות עיתוני הבוקר, מוזיקה, פינת חדשות, כלכלה, וספורט. 
עם מינויו להגשת "קפאין" יואב הוסיף לתכנית ראיונות מרתקים עם דמויות שבמרכז סדר היום הציבורי, בתחומי הבטחון, הפוליטיקה, הפלילי, בריאות, חינוך, הגנת הסביבה, משולבים בפינות אישיות יוצאות דופן.
יואב התחבר בעזרת נסיונו הרב, לדמויות מגוונות והפך את "קפאין", לתכנית המואזנת ביותר בצפון בשעת בוקר מוקדמת לנהגים, לעובדים, לאמהות, למשכימים קום ולסתם כאלה שרוצים ליהנות מאקטואליה ומוזיקה מ"קול" הלב.

יש לנו מה להגיד על יואב מינץ:

יואב מינץ, יליד 1949 בן קרית חיים וכיום תושב נהריה, הוא איש תקשורת ותיק כ-37 שנים. הוא החל את דרכו בתקשורת, באוגוסט 1987, בעיתון "הד הקריות", שנחשב במשך שנים רבות למקומון המוביל בצפון. 
יואב נחשף לתקשורת האלקטרונית בתכנית "צעד וחצי" שהיתה אז תכנית הדגל של גלי צה"ל. משם צורף באופן טבעי לשידורי הטלוויזיה בכבלים "גוונים" (שהתמזגה בהמשך השנים עם "תבל"). במשך יותר מ- 10 שנים הפך לשדרן מוביל בתחום הספורט והאקטואליה באירועים שקבעו את סדר היום הציבורי בצפון. בהמשך שימש כתב מוביל ב"רדיו חיפה" בתחום הפלילים והבטחון.
ב-2.11.01 במהלך האינתיפאדה השנייה, שכל יואב את בנו סמ"ר רז מינץ, בהתקלות עם חוליית מחבלים, בעת ששימש מפקד ולוחם בגדוד דוכיפת. 
על אף האובדן הכואב, יואב בחר בחיים והמשיך לתפקד במסירות ובנחישות בתחום האהוב עליו.
יואב שימש מספר שנים כעורך הספורט של עיתון "צפון 1" וחזר לביתו התקשורתי האמיתי מול המיקרופון בתחילת 2003, ומונה למנהל מחלקת החדשות ברדיו צפון 104.5 במשך 17 שנה עד סוף 2019. במהלך השנים הוא הגיש במקביל מספר תכניות אקטואליה ובהן: "מינץ ערב שכזה", "חשיפה לצפון".
ב-10 השנים האחרונות הוא מגיש את התוכנית "קפאין", יומן האקטואליה המואזן ביותר בצפון ומשודר בימים א' - ה', בין השעות 6 ל-7 בבוקר. הוא עבר יותר מ- 2000 תכניות ועוד היד נטויה.
בנובמבר 2022, הוענק ליואב מינץ פרס "שדרן מצטיין ארצי", מטעם ארגון העיתונאים תל אביב, בטקס מרגש בכנס אילת ה-15 לעיתונות.