קפאין

עם יואב מינץ
כל בוקר ב-06:00
"זו פריחת החצבים הכי יפה בארץ"
מסלול הטיול הנפלא שמציע מורה הדרך גבי זהר "בקפאין בדרכים": "מדובר מופע הפריחה האידיאלי של חצבים בתל יודפת בגליל התחתון ואפשר להגיע במספר מסלולים"
28/09/2023
"אחרי הטבח בבסמת טבעון בלטו הפחד, ההלם, השקט וחוסר אונים. זה היה פשוט פיגוע טרור".
כתב וואלה! בצפון אלי אשכנזי: "פשוט פיגוע. האב אמר לי: "אני תמיד אומר לילדים להגיע הביתה ב-8 בערב אבל כאן הם ישבו לאכול בשעת צהריים בחצר ונרצחו בדם קר".
28/09/2023
"המשטרה יודעת מי ביצע את הטבח בבסמת טבעון אבל אין לה מעצר מינהלי כמו שיש לשב"כ"
בכיר שב"כ לשעבר יוסי אמרוסי ("הביטחוניסטים"): "האיראנים ניסו לקדם פעילות טרור ע"י פגיעה בשר איתמר בן גביר וניסו לאסוף מודיעין סביבו אבל נכשלו בגלל האבטחה".
28/09/2023
"חובה להבטיח שסעודיה לא תהיה בעלת יכולות להעשרת אורניום אחרת אנחנו מסכנים את בטחון ישראל"
תא"ל (מיל') נחמן שי ("מפקדים למען בטחון ישראל"): "הדעות המקצועיות של גורמי הבטחון צריכות להילקח בחשבון עם הסעודים כי יש לראש הממשלה נטייה לנפנף אותם"
27/09/2023
"אחי נביה מרעי, השאיר מסר מרכזי, לא משנה, תמיד תהיה איש של אנשים"
אל"מ (מיל') מופיד מרעי: "היום ננציח את אחי, אל"מ נביה מרעי ז"ל שנהרג לפני 27 שנה והיה הקצין הבכיר ביותר שנהרג בדרום בארועים על רקע מהומות מנהרת הכותל"
27/09/2023
"צריך להתחסן, אין שאלה בכלל. ברגע שהתחלנו בחיסונים החומרה ירדה משמעותית ביותר"
ד"ר ערן טלאור, לשעבר מנהל המלר"ד במרכז הרפואי לצפון (פוריה): "יש עליה מתונה במספר החולים במחלקות פנימיות. בכל מקרה היו מביאים את החיסונים נגד קורונה".
26/09/2023
"המטענים שנמצאו בטול כרם נמצאים בכל רחבי יהודה ושומרון ואפילו נכנסו לתוך שטח ישראל"
מזכ"ל "הביטחוניסטים" סא"ל (מיל') ירון בוסקילה: "ישראל עמדה בצורה איתנה מול הארוע על הגדר ואנחנו במגמת ירידה כי לחמאס לא נוח להיכנס למערכה לבד"
26/09/2023
אנדרטת התאנה והארז בתוך הנגמ"ש הדומם במקום שבו נפגע למרגלות רכס עזקה בצפון הגולן
מורה הדרך הוותיק גבי זהר מגיש הבוקר בפינה "קפאין בדרכים" הצעה מרגשת לטיול שמתחבר היטב לאירוע דרמטי שהיה במלחמת יום הכיפורים
21/09/2023
"מלחמת יום כיפור מצביעה על יהירות וזלזול שהביאו לרמה נמוכה של הדרג צבאי והמדיני העליון"
אלוף (מיל') איל בן ראובן (מפקדים למען בטחון ישראל), לחם במלחמת יום כיפור: "המדינה שלנו היא החזקה באזור וצריכה למצות כל דרך והזדמנות כדי למנוע את התופעה שנקראת מלחמה".
21/09/2023
"המשטרה מפעילה את מערכת זיהוי הפנים בלי חוק ובלי תקנות, הרבה שנים בלי רישום במאגר"
עו"ד פיני פישלר, יו"ר משותף של ועדת המשטרה בלשכת עורכי הדין: "המפכ"ל חתם על פקודת ההצדעה וספק אם קרא על מה חתם. זה טמטום של מישהו במטה הארצי".
20/09/2023
"ייתכן שנראה בימים הקרובים שיגור בלונים, מטעני חבלה, הצתת שדות ואפילו ירי רקטי מעזה"
סא"ל (מיל') ירון בוסקילה (מזכ"ל "הבטחוניסטים"): "צפויה דרמה בבית המשפט העליון. יכול להיות שרבנים עלולים לומר ללוחמים דתיים להתגייס אך ורק ליחידות אחרות"
20/09/2023
"זו הצעה לא טובה שנותנת למדינה יותר פגיעה בפרטיותנו אבל אין ברירה וצריך לבצע אותה"
השופט המחוזי לשעבר עו"ד משה גלעד: "אני בעד לבדוק את זה במשך שנתיים. זה חלק מהתשלום של חיים בפשע כאוטי. מבין את המוחים אבל זה לא בהכרח דיקטטורה"
19/09/2023
"אנחנו במפולת בטחונית. אנחנו אומרים מה שלא יכולים להגיד מפקדי צה"ל"
אלוף (מיל') איל בן ראובן: "אנחנו מצפים להבנה של חברי הסנאט האמריקאי שיבינו מה קורה פה ויעבירו את יכולת השפעתם על מדינת ישראל ועל ראש ממשלה"
19/09/2023
פעוט בן 3 נהרג מפגיעת חפץ כבד בכפר יאסיף בנסיבות שטרם הובררו. המשטרה: "הכל בבדיקה"
מנכ"לית "בטרם" לבטיחות ילדים אורלי סילבינגר: "בשנה החולפת נהרגו ברחבי ישראל 95 ילדים ובני נוער. 40 ילדים מבין ההרוגים הם עד גיל 4, 49 יהודים ו-45 ערבים"
18/09/2023
"במערכת הבטחון יש כ-200 התרעות לפיגועים מדי יום וכ- 3-2 סיכולים מדי יום"
בכיר שב"כ לשעבר יוסי אמרוסי ("הבטחוניסטים"): "הנחת העבודה של מערכת הבטחון היא שמטעני חבלה תקניים מצליחים להיכנס מירדן ומגיעים לגורמים פליליים ולמחבלים"
18/09/2023
סמטאות, סליחות, ריחות וצלילים מתחברים ביחד בירושלים האחרת
פינת הטיולים "קפאין בדרכים" בהגשת מורה הדרך הוותיק גבי זהר, מציעה ערב ראש השנה החדשה תשפ"ד, מסלול טיול חווייתי שאפשר לשוב ולהתרגש איתו כל פעם מחדש
14/09/2023
עוד קטעים

  צרו קשר עם יואב מינץ

קפאין" היא תכנית האקטואליה הוותיקה
 ביותר ברדיו צפון. היא היתה בתחילת הדרך תכנית שהסתפקה בקריאת כותרות עיתוני הבוקר, מוזיקה, פינת חדשות, כלכלה, וספורט. עם מינויו להגשת "קפאין" יואב הוסיף לתכנית ראיונות מרתקים עם דמויות שבמרכז סדר היום הציבורי, בתחומי הבטחון, הפוליטיקה, הפלילי, בריאות, חינוך, הגנת הסביבה, משולבים בפינות אישיות יוצאות דופן
יואב מתחבר בעזרת נסיונו הרב, לדמויות מגוונות והפך את קפאין לתכנית המואזנת ביותר בצפון בשעת בוקר מוקדמת לנהגים, לעובדים, לאמהות, למשכימים קום ולסתם כאלה שרוצים ליהנות מאקטואליה ומוזיקה מ"קול" הלב.

יש לנו מה להגיד על יואב מינץ:

יואב מינץ, יליד 1949 בן קרית חיים,  
הוא איש תקשורת ותיק מזה 35 שנים, שהחל את דרכו בתקשורת, באוגוסט 1987, בעיתון "הד הקריות", שנחשב שנים רבות למקומון המוביל בצפון. 
הוא נחשף לתקשורת האלקטרונית בתכנית "צעד וחצי" שהיתה אז תכנית הדגל של גלי צה"ל. משם צורף באופן טבעי לשידורי הטלוויזיה בכבלים "גוונים" (שהתמזגה בהמשך השנים עם "תבל"). במשך יותר מ- 10 שנים הפך לשדרן מוביל בתחום הספורט והאקטואליה באירועים שקבעו את סדר היום הציבורי בצפון. בהמשך שימש כתב מוביל ברדיו חיפה בתחום הפלילים והבטחון.
ב-2.11.01 במהלך האינתיפאדה השנייה, שכל יואב את בנו סמ"ר רז מינץ, בהתקלות עם חוליית מחבלים, בעת ששימש מפקד ולוחם בגדוד דוכיפת. 
על אף האובדן הקשה, יואב בחר בחיים והמשיך לתפקד במסירות ובנחישות בתחום האהוב עליו.
הוא שימש מספר שנים כעורך הספורט של עיתון "צפון 1" וחזר לביתו התקשורתי האמיתי מול המיקרופון בתחילת 2003, ושימש מנהל מחלקת החדשות ברדיו צפון 104.5 במשך 17 שנה עד סוף 2019. במהלך השנים הוא הגיש את תכניות האקטואליה: "מינץ ערב שכזה", "חשיפה לצפון" וב-8 השנים האחרונות הוא מגיש את תוכנית "קפאין", יומן אקטואליה המואזן ביותר בצפון ומשודר בימים א' - ה', בין 6 ל-7 בבוקר. הוא עבר יותר מ- 1700 תכניות ועוד היד נטויה.