קפאין

עם יואב מינץ
כל בוקר ב-06:00
לצפות אל נוף מדהים וגם...לקטוף דובדבנים
פינת "קפאין בדרכים" בהגשת גבי זהר מציעה מסלול טיול מענג הכולל גם טיול בנוף קסום וגם ליהנות מקטיף של הפרי האדום אדום
26/05/2022
"ב-5 השנים האחרונות טבעו למוות 99 ילדים, מהם 19 טבעו בשנת 2021"
מנכ"לית "בטרם" אורלי סילבינגר: "זהו המוות השקט. ילד שטובע לא יכול לדבר". בבי"ח רמב"ם נקבע מותו של פעוט בן 3 שטבע השבוע בבריכה פרטית בעתלית
26/05/2022
"יכולנו לשער שישראל עומדת מאחורי חיסול הבכיר האיראני בטהרן"
מנכ"ל תנועת "הביטחוניסטים" תא"ל (מיל') אמיר אביבי: "מערכת הביטחון ערוכה. אם חמאס יעז לירות ביום ירושלים, צריך להוריד את ראש הנחש של סינוואר"
26/05/2022
"ב-17 גמרים, מכבי חיפה הפסידה ב-11 וזכתה רק ב-6"
המרצה להיסטוריה של הספורט שהוא גם אוהד ותיק של מכבי חיפה, ד"ר חיים קאופמן עצוב אך לא מופתע מההפסד בגביע של מכבי חיפה
25/05/2022
"הנהג הציע לילדות כסף כדי שייכנסו לרכבו וייקח אותן לביתן"
קב"ט מ.א. מטה אשר, ישי עפרוני: "אני סומך על רכז הביטחון ושמח שהיינו מספיק עירניים מאשר שנתעורר מאוחר מדי ונשאל איפה היינו"
25/05/2022
"ישוחרר למעצר בית מלא מדריך החשוד במעשים מגונים בקטינים שהיו תחת חסותו"
המדריך בבית ספר יסודי בחיפה נעצר אתמול. סניגורו, עו"ד רונן חליוה: "החשוד הוא בעל עבר נקי, כבר נחקר במשטרה, בידיה כל הראיות והוא אינו מסוכן"
25/05/2022
"ארגון המורים הינחה את המנהלים והמורים לא לשתף פעולה עם התוכנית החדשה"
מזכירת ארגון המורים העל-יסודיים בצפון יעל לפר ביטון: "התוכנית החדשה של שרת החינוך לביטול הבגרויות במקצועות הומניים מסכנת את המנהלים והתלמידים"
24/05/2022
"שר האוצר יצא לדבר איתנו אבל לקח את הרגליים ונעלם למשרד"
הנכים הפגינו אתמול מול משרד האוצר ומתכוונים לחסום צירים מרכזיים לירושלים. דובר פדרציית הנכים לביא נאור: "ממשלות ישראל מתעללות בנכים ובקשישים"
24/05/2022
הסיפור האמיתי: "הבעל הודה ברצח אשתו בפני העיתונאים ובכך הביא להרשעתו"
חוקר המשטרה הבכיר לשעבר וחוקר פרטי כיום מאיר ממן בפינה "הסיפור האמיתי": "הבעל חשד כי אשתו מנהלת רומן סודי עם נהג אוטובוס שבו נסעה בקביעות"
23/05/2022
"במסגרת התקציב, המשטרה לא יכולה להציב שוטר בכל בית חולים"
דובר המטה הארצי של המשטרה, נצ"מ אלי לוי: "חסרים למשטרה 9 מיליון ש"ח. המפכ"ל הינחה לתת תשומת לב מיוחדת לקריאות על אלימות בבתי החולים"
23/05/2022
אסיר שנמלט מגלבוע: "שב"ס היה יכול למנוע את הבריחה, תעמידו אותם לדין!"
5 שנות מאסר על האסירים הבטחוניים שנמלטו מכלא גלבוע. כתב וואלה! בצפון יואב איתיאל: "השופטת ציינה שלא ניתן להתעלם מהנזק הציבורי הקשה שנגרם למדינה"
23/05/2022
"שרי הבריאות ובטחון הפנים לא הפנימו שצריך תחנת משטרה בבי"ח נהריה"
יו"ר ההסתדרות במרחב גליל מערבי אשר שמואלי: "לא יכול להיות שיתקפו מאבטחים וצוותים רפואיים שפועלים להצלת חיים. זה עוד ייגמר ברצח"
22/05/2022
"צריך לאפשר בעתיד הדלקות מוסדרות במקומות מסוימים סביב מירון"
מפקד כב"ה בהילולת מירון טפסר משנה נתן בן שימול: "היו אירועים אלימים מתוך צפיפות ואירועי שריפות במקומות שלא ניתן להגיע אליהם"
22/05/2022
"אנחנו נמצאים בסכנת התפרצות של אינתיפאדה שלישית על כל ארץ ישראל"
מנכ"ל תנועת "הביטחוניסטים", תא"ל (מיל') אמיר אביבי: "הפלשתינים סרבו עד כה לבדיקה וזה מעיד שירי שלהם גרם למותה של שירין אבו עאקלה"
15/05/2022
"האירועים הבאים יהיו יותר חמורים והמשטרה לא תוכל לתת מענה"
מפקד מרחב אשר במשטרה בתקופת "שומר חומות", תנ"צ (דימוס) בני אבליה: "לא נוספו מאות שוטרים, אין גיבוי לשוטרים מהפיקוד הבכיר, ח"כים תוקפים שוטרים"
15/05/2022
טיול מסקרן למצודה המשודרגת של מגדל צדק
פינת "קפאין בדרכים" המצוינת, בהגשתו של מורה הדרך הוותיק גבי זהר, חוזרת להציע הבוקר יעד טיול שינתק אתכם משיגרת היומיום המעיקה
12/05/2022
עוד קטעים

  צרו קשר עם יואב מינץ

"קפאין" היא התכנית הוותיקה ביותר ברדיו צפון. היתה בתחילת הדרך תכנית שהסתפקה, קריאת כותרות עיתוני הבוקר, מוזיקה, פינות חדשות ספורט. יואב הוסיף לתכנית ראיונות מרתקים עם דמויות הנמצאות במרכז ההתרחשות בתחומי הבטחון, הפוליטיקה, הפלילי, הגנת הסביבה, החינוך, משולבים בפינות אישיות יוצאות דופן. יואב מחבר את נסיונו הרב, בהתחברות לדמויות המגוונות והפך את התכנית למואזנת ביותר בצפון בשעת בוקר מוקדמת לנהגים, לעובדים, למשכימים קום ולסתם כאלה שרוצים ליהנות מאקטואליה ומוזיקה מ"קול" הלב.

יש לנו מה להגיד על יואב מינץ:

 יואב מינץ, (69), הוא מנהל מחלקת החדשות ברדיו 104.5 צפון יותר מ-16 שנה. הוא איש תקשורת וותיק, 32 שנה, כמעט מחצית מחייו. הוא החל את דרכו בעיתונות באוגוסט 1987, בעיתון "הד הקריות", שנחשב למקומון המוביל בצפון. התגלה לתקשורת האלקטרונית בתכנית "צעד וחצי" שהיתה אז תכנית הדגל של גלי צה"ל. משם צורף באופן טבעי לשידורי הטלוויזיה בכבלים "גוונים" (שחברה בהמשך ל"תבל"), שם יותר מ- 10 שנים הפך לשדרן מוביל בתחום הספורט והאקטואליה באירועים שקבעו את סדר היום הציבורי בצפון. בהמשך שימש כתב הפלילים והבטחון ברדיו חיפה.

בשנת 2001 במהלך האינתיפאדה השנייה, שכל יואב את בנו סמ"ר רז מינץ, מפקד ולוחם בגדוד דוכיפת. יואב בחר בחיים וממשיך לתפקד במסירות ובנחישות בתחום האהוב עליו.

הוא שימש מספר שנים כעורך הספורט של עיתון "צפון 1" וחזר לביתו התקשורתי האמיתי מול המיקרופון לאחר שמונה למנהל מחלקת החדשות ברדיו 104.5 צפון. הוא הגיש את תכניות האקטואליה: "מינץ ערב שכזה", "חשיפה לצפון" ומזה יותר מ-5 שנים הוא מגיש את "קפאין", יומן אקטואליה מואזן מאוד בימים א' - ה', בין 6 ל-7 בבוקר. הוא עבר יותר מ- 1000 תכניות ועוד היד נטויה..