פרסום ברדיו

יתרונות הפרסום ברדיו צפון 104.5FM:

מרביתם המוחלט של משקי הבית באזור הצפון מחזיקים ברכב אחד לפחות וזאת בשל השטח הגיאוגרפי הגדול עליו מתפרש אזור הצפון . כל מי שמחזיק ברכב מאזין לרדיו לכל הפחות בשעות הנסיעה. כמו כן,משך זמן הנסיעה בצפון ארוך בכפי שתיים מזה במרכז- דהיינו משך זמן החשיפה לרדיו בצפון גבוה הרבה יותר מאשר במרכז ובאזורים נוספים.
בניגוד לפרסום בעיתונות תשדיר רדיו הינו דינמי ניתן לשינוי ולהתאמה במהירות ובפרק זמן קצר ולבחירה בפרסום בשעות ייעודיות אליהם נחשפים אוכלוסיות שונות (גברים,נשים, צעירים, מבוגרים וכו).

רמת החשיפה של אתרים אזוריים נמוכה לאין שיעור מזו של רדיו צפון 104.5FM.

 תוכניות התחנה כוללות:

"סלוצקי ודומינגז" עם הראל סלוצקי ועופר דומינגז, א'-ד' 07:00-09:00 הצמד הותיק דואג כל בוקר להעיר אתכם כמו שצריך עם פרסים, מערכונים ופינות מעניינות.

"תוכנית הספורט" עם רון קופמן, יוני הללי, אריה מליניאק, צביקה שרף ומשה פרימו א'-ה' 18:00-20:00: תוכנית הספורט המובילה אשר מדברת על כל מה שקורה בספורט הישראלי והעולמי הן על המגרש והן מאחורי הקלעים. התוכנית מתמקדת בנעשה בקבוצות הספורט באזור הצפון וזאת באמצעות יוני הללי, מבכירי עיתונאי הספורט בישראל ובכיר עיתונאי הספורט בצפון. לתוכנית כ-93,700 מאזינים מידי יום.

"זהבי עצבני" א'-ה' 12:00-14:00: בתוכנית מעלה הפובליציסט נתן זהבי מאזינים ומשוחח (ולעיתים אף מתעמת ומתווכח) עימם על ענייני היום. לתוכנית כ-177,000 מאזינים מידי יום.

"ליאת רון לא דופקת חשבון" (10:00-11:00)   

זוכת פרס "תוכנית הרדיו הטובה בישראל " בכנס אילת לעיתונות 2018

התוכנית בהגשת פרשנית גלובס ליאת רון עוסקת בבעיות המטרידות את תושבי הצפון, החל בהעדר מיגון הולם (על סוגיה זו זכתה בפרס כנס העיתונות) המשך בבעיות התשתית והתעסוקה באזור וכלה בבעיות המטרידות באופן פרטני את התושבים בצפון.

"בריזה" (16:00-18:00)- הבית החם של המוזיקה הים תיכונית בהגשת אסי לביא. זוכת פרס תכנית המוסיקה הטובה ביותר בכנס אילת לעיתונות 2019. התוכנית משודרת בסינדיקציה גם ב"101.5 התחנה" ובתדר 90.2fm בגוש דן ובמקביל גם בטלוויזיה בערוץ וואלה פלוס.

עפ"י תוצאות סקר הTGI האחרון נקבע כי לתוכנית המוזיקה "בריזה" בהגשת אסי לביא כ 35 אלף מאזינים צפוניים מידי יום! המדובר בנתון שמעט מאוד תחנות אזוריות מסוגלות לשחזר. יתר על כן, נתוני הצפייה ברשתות החברתיות שוברים שיאים ועומדים על כ40 אלף מאזינים הצופים בתוכנית בממוצע לתוכנית .

"תשע" עם גדי נס – (9.00 -10.00 )

תכנית אקטואליה ארצית יומית

גדי נס הינו עיתונאי ותיק ואיש רדיו בעל ניסיון של 27 שנים בהגשת תוכניות אקטואליה וספורט.

תוכנית הרדיו של גדי נס ("תשע עם גדי נס") המשודרת מידי בוקר ברדיו צפון מאגדת תחתיה מידי יום קהל קבוע של עשרות אלפי מאזינים תושבי הצפון. כמו כן התוכנית מועברת מידי בוקר בשידור חי בפורמי האקטואליה השונים ברשת האינטרנט כדוגמת פורום "רוטר".

תושבי הצפון כבר יודעים כי בתוכנית "תשע עם גדי נס" הם צפויים לקבל את החדשות המהימנות ביותר והראשוניות ביותר.