רופא פרטי

עם פרופסור יעקב בורנשטיין
שישי ב-09:00
רן רזניק
הסודות של ועדת סל התרופות
15/11/2019
פרופ' איריס מנור
גם מבוגרים סובלים מהפרעת קשב
15/11/2019
אביבית זהבי בינשטוק
כאבי וסת? אצלי זה נגמר בצונאמי
15/11/2019
פרופ' שאול עטר
הורדתם את רמת הכולסטרול? לא מספיק
15/11/2019
ד"ר דרור דיקר
רוצים לרדת במשקל? פעילות גופנית לא תעזור
15/11/2019
רופא פרטי
רן רזניק
יש טיפול חדש לעמילואידוזיס, והוא מציל חיים.
08/11/2019
פרופ' מירב לידר
דלקת מפרקים - הגישה החדשה.
08/11/2019
פרופ' מאיר לוטן
תסמונת רט - האם יש טיפול?
08/11/2019
ד"ר עבד אג'בריה
יש טיפול בסרטן הריאה.
08/11/2019
פרופ' אילן דלאל
האם שעון חורף גורם דכאון?
08/11/2019
רופא פרטי
רן רזניק:
ההמתנה לרופא מומחה בלתי נסבלת!
01/11/2019
רופא פרטי
רופא פרטי
רופא פרטי
עוד קטעים

  צרו קשר עם פרופסור בורנשטיין

לתכנית הבריאות השבועית שעורך ומגיש פרופ' יעקב בורנשטיין, יש מאזינים קבועים רבים. הם מרותקים למקלט הרדיו כל יום שישי מעשר עד אחת-עשרה בבוקר ומקשיבים לשיחות שעורך פרופ' בורנשטיין עם הרופאים הבכירים ביותר בארץ. ביחד עם המומחים מסביר פרופסור בורנשטיין כל מה שקרה בשבוע האחרון בתחום הבריאות וכך מביא למאזינים ולמאזינות את המידע המעודכן ביותר והמחקרים החדשים, וגם - מי הם הרופאים המומחים החדשים באזור ואיך ניתן להגיע אליהם בעת הצורך. זוגות בהריון מפנים שאלות לפרופ' בורנשטיין, שבכל תכנית מקדיש זמן לתחום ההיריון ולידה, מניעת הריון ומחלות גינקולוגיות.

 יש לנו מה להגיד על פרופסור בורנשטיין:

 פרופסור יעקב בורנשטיין, מנהל מחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי לגליל (בית החולים נהריה), הוא רופא נשים מומחה ובעל ניסיון של מעל 25 שנה. הוא כיהן כיו"ר האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה – סניף חיפה והצפון, יועץ לוועדת החיסונים והזיהומים של משרד הבריאות והופיע בוועדות הכנסת.

 כמו כן מנהל פרופ' בורנשטיין מרפאות בצפון ובמרכז, לטיפול בנשים עם מחלות צוואר הרחם או עם כאבים באגן. בנושאים אלו הוא נחשב לאחד המומחים המובילים בארץ ובעולם ואף כיהן כנשיא חברה מדעית בינלאומית, ויו"ר של ועדות בינלאומיות שחידשו את המינוח והגישה למחלות גינקולוגיות שונות. הוא חבר במערכת של מספר כתבי עת בינלאומיים וזכה באותות כבוד בארצות שונות.

 פרופסור בורנשטיין הוא פרופסור מן המניין בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר-אילן בגליל וכיהן בה כמשנה לדיקן; הוא מלמד כבר כ 30 שנה רופאים וסטודנטים לרפואה, פרסם מאות מאמרים בעיתונים רפואיים מקצועיים, ספרים ופרקים בספרי לימוד והוא מרצה מבוקש בארץ ובעולם.

 פרופ' בורנשטיין נשוי ואב לשני ילדים ושלשה נכדים. העיסוק בתקשורת מהווה תחביב ותיק עבורו: במשך שנים רבות ערך את עיתון הפקולטה לרפואה, הוא כותב טורי בריאות בעיתונות ומגיש פינות בריאות בתכניות טלוויזיה.