רופא פרטי

עם פרופסור יעקב בורנשטיין
שישי ב-10:00
רופא פרטי
רן רזניק:
הנהלת הדסה החרימה את המנתח!
27/05/2022
ד"ר יעל סהר-קוסטיס:
הדוקטור נדקר ממחט!
27/05/2022
בשמת פרידנרייך:
מתנפח לי בכל מיני מקומות!
27/05/2022
ד"ר טמיר ברונר:
באֶשֶׁת הפה – מה זה?
27/05/2022
"ההזנחה בבית החולים נמשכה שנים, והיא נגרמה באשמתנו!"
פרופסור נמרוד רוזן, מרכז רפואי העמק, מראשי המאבק בהנהלת קופת חולים כללית בשיחה עם פרופ׳ יעקב בורנשטיין, בעקבות שידור תכנית ״המקור״ שהציגה תנאי אשפוז קשים במרכז הרפואי העמק
27/05/2022
פרופ' נמרוד רוזן:
אנחנו אשמים בהזנחה של שנים!
27/05/2022
ד"ר עינת שחם שמואלי:
סרטן המעי הגס פוגע גם בצעירים!
27/05/2022
רופא פרטי
רופא פרטי
רן רזניק:
הלב נקרע בניתוח - למה לא דיווחו?
13/05/2022
ד"ר שירה מרקוביץ':
כואב הראש: זה מהקורונה
13/05/2022
ד"ר גיל שכטר מאור:
שיאצו בחדר לידה
13/05/2022
ד"ר עמית גרין:
טיפול מודרני בהפרעות שינה
13/05/2022
נאדיה קיתאני:
כיצד לטפל בצרידות כרונית?
13/05/2022
רופא פרטי
עוד קטעים

  צרו קשר עם פרופסור בורנשטיין

לתכנית הבריאות השבועית שעורך ומגיש פרופ' יעקב בורנשטיין, יש מאזינים קבועים רבים. הם מרותקים למקלט הרדיו כל יום שישי מעשר עד אחת-עשרה בבוקר ומקשיבים לשיחות שעורך פרופ' בורנשטיין עם הרופאים הבכירים ביותר בארץ. ביחד עם המומחים מסביר פרופסור בורנשטיין כל מה שקרה בשבוע האחרון בתחום הבריאות וכך מביא למאזינים ולמאזינות את המידע המעודכן ביותר והמחקרים החדשים, וגם - מי הם הרופאים המומחים החדשים באזור ואיך ניתן להגיע אליהם בעת הצורך. זוגות בהריון מפנים שאלות לפרופ' בורנשטיין, שבכל תכנית מקדיש זמן לתחום ההיריון ולידה, מניעת הריון ומחלות גינקולוגיות.

 יש לנו מה להגיד על פרופסור בורנשטיין:

 פרופסור יעקב בורנשטיין, מנהל מחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי לגליל (בית החולים נהריה), הוא רופא נשים מומחה ובעל ניסיון של מעל 25 שנה. הוא כיהן כיו"ר האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה – סניף חיפה והצפון, יועץ לוועדת החיסונים והזיהומים של משרד הבריאות והופיע בוועדות הכנסת.

 כמו כן מנהל פרופ' בורנשטיין מרפאות בצפון ובמרכז, לטיפול בנשים עם מחלות צוואר הרחם או עם כאבים באגן. בנושאים אלו הוא נחשב לאחד המומחים המובילים בארץ ובעולם ואף כיהן כנשיא חברה מדעית בינלאומית, ויו"ר של ועדות בינלאומיות שחידשו את המינוח והגישה למחלות גינקולוגיות שונות. הוא חבר במערכת של מספר כתבי עת בינלאומיים וזכה באותות כבוד בארצות שונות.

 פרופסור בורנשטיין הוא פרופסור מן המניין בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר-אילן בגליל וכיהן בה כמשנה לדיקן; הוא מלמד כבר כ 30 שנה רופאים וסטודנטים לרפואה, פרסם מאות מאמרים בעיתונים רפואיים מקצועיים, ספרים ופרקים בספרי לימוד והוא מרצה מבוקש בארץ ובעולם.

 פרופ' בורנשטיין נשוי ואב לשני ילדים ושלשה נכדים. העיסוק בתקשורת מהווה תחביב ותיק עבורו: במשך שנים רבות ערך את עיתון הפקולטה לרפואה, הוא כותב טורי בריאות בעיתונות ומגיש פינות בריאות בתכניות טלוויזיה.