רופא פרטי

עם פרופסור יעקב בורנשטיין
שישי ב-09:00
רופא פרטי
רופא פרטי
רופא פרטי
רופא פרטי
פרופ' ניצה כהן, בית החולים בני ציון
היום אפשר להחזיר את הראיה לחלק מהעיוורים בטיפול גנטי
02/03/2019
רן רזניק: הפתרון למצוקת האשפוז- אשפוז בית
02/03/2019
רופא פרטי
רן רזניק: בית החולים הפסיכיאטרי אברבנאל בבת-ים - אנשי הצוות מתלוננים על הזנחה
22/02/2019
רופא פרטי
דר׳ גבאי מפריוסנטר: איך אפשר למנוע מחלת חניכיים גנטית?
15/02/2019
רן רזניק: שופט חייב את קופ׳ח לאומית לספק תרופה מצילת חיים לחולה במחלת ״דושן״
14/02/2019
רופא פרטי
Photo by Hadas Parush/Flash90
חשיפה: פספסו אצלי סרטן צוואר הרחם!
08/02/2019
רן רזניק : משרד הבריאות קובע - התנהלות שערורייתית במחלקת ניתוחי לב בהדסה.
08/02/2019
רופא פרטי
רן רזניק : מחדל בתחום שירותי בריאות הנפש גרם בעקיפין לאסון
01/02/2019
עוד קטעים

  צרו קשר עם פרופסור בורנשטיין

לתכנית הבריאות השבועית שעורך ומגיש פרופ' יעקב בורנשטיין, יש מאזינים קבועים רבים. הם מרותקים למקלט הרדיו כל יום שישי מתשע עד עשר בבוקר ומקשיבים לשיחות שעורך פרופ' בורנשטיין עם הרופאים הבכירים ביותר בארץ. ביחד עם המומחים מסביר פרופסור בורנשטיין כל מה שקרה בשבוע האחרון בתחום הבריאות וכך מביא למאזינים ולמאזינות את המידע המעודכן ביותר והמחקרים החדשים, וגם - מי הם הרופאים המומחים החדשים באזור ואיך ניתן להגיע אליהם בעת הצורך. זוגות בהריון מפנים שאלות לפרופ' בורנשטיין, שבכל תכנית מקדיש זמן לתחום ההיריון ולידה, מניעת הריון ומחלות גינקולוגיות.

יש לנו מה להגיד על פרופסור בורנשטיין:

פרופסור יעקב בורנשטיין, מנהל מחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי לגליל (בית החולים נהריה), הוא רופא נשים מומחה ובעל ניסיון של מעל 25 שנה. הוא כיהן כיו"ר האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה – סניף חיפה והצפון, יועץ לוועדת החיסונים והזיהומים של משרד הבריאות והופיע בוועדות הכנסת.

כמו כן מנהל פרופ' בורנשטיין מרפאות בצפון ובמרכז, לטיפול בנשים עם מחלות צוואר הרחם או עם כאבים באגן. בנושאים אלו הוא נחשב לאחד המומחים המובילים בארץ ובעולם ואף כיהן כנשיא חברה מדעית בינלאומית, ויו"ר של ועדות בינלאומיות שחידשו את המינוח והגישה למחלות גינקולוגיות שונות. הוא חבר במערכת של מספר כתבי עת בינלאומיים וזכה באותות כבוד בארצות שונות.

פרופסור בורנשטיין הוא משנה לדיקן הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר-אילן בגליל ופרופסור מן המניין; הוא מלמד כבר כ 30 שנה רופאים וסטודנטים לרפואה, פרסם מאות מאמרים בעיתונים רפואיים מקצועיים, ספרים ופרקים בספרי לימוד והוא מרצה מבוקש בארץ ובעולם.

פרופ' בורנשטיין נשוי ואב לשני ילדים ושני נכדים. העיסוק בתקשורת מהווה תחביב ותיק עבורו: במשך שנים רבות ערך את עיתון הפקולטה לרפואה, הוא כותב טורי בריאות בעיתונות ומגיש פינות בריאות בתכניות טלוויזיה.