תשע עם גדי נס
ראשון עד רביעי ב־9:00
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
92

ח"כ אלי אבידר (ישראל ביתנו)

כחול לבן חותרים בצורה דרמטית לשיתוף פעולה עם החרדים!

גבי אשכנזי חתום על הקשר עם ש"ס ולגנץ יש את הקשר לדגל התורה.


ח"כ דר' אלי אבידר מטעם ישראל ביתנו:

"הרשימה המשותפת תספוג מפלה בבחירות הקרובות. הם נמצאים באחד המשברים הפוליטיים הגדולים שלהם. הם לא מצליחים לייצר את הרציונל להסביר איך הם רוצים להישאר בישראל ולהניף דגל פלסטין, ולכן חלק מהציבור שלהם יפגע בהם בבחירות הקרובות כי הם לא רוצים להתנתק ממדינת ישראל. החלום שלהם זה לעבוד באיכילוב ובאסף הרופא ולא ברשות הפלסטינית".

בליכוד מנסים להשכיח מהציבור סיטואציה מאוד ברורה: הזמן של נתניהו עבר כי אין לו חסינות. הוא יגיע לבית משפט והוא לא יוכל להחזיר את הגלגל אחורה. אנחנו לא פוסלים את נתניהו, אנחנו רק אומרים שזה זמני. נתניהו ילך לבית המשפט לטעון את חפותו והציבור צריך להבין את זה, וכל התרגילים של לנסוע לוושינגטון, רוסיה, אוגנדה לא עובדים. במקרה של נעמה ייששכר, פוטין נזף בו: 'אני משחרר אותה רק בגלל שהיא עברה בטרמינל עוברים, ולא נכנסה לרוסיה. מבחינתי היא פושעת'. הוא הולך לבלות את השנים הקרובות בבתי משפט, זה יבייש את השנים בעברו".

מה אתם רוצים?

"אנחנו רוצים שמפלגות יגידו מה העמדות האמיתיות שלהם, שמפלגות לא ישקרו לציבור הבוחרים שלהם. ראש הממשלה אמר שנפגש עם נשיא סודן כשבעצם נפגש עם ראש מועצה זמנית, אוגנדה עדיין בודקים את עניין היחסים הדיפלומטיים. טובתו של העם היהודי היא שתהיה כאן ממשלה יציבה שתתמודד בצורה יפה עם האתגרים, ולא הבושה המתרחשת בעוטף עזה. מתחלפים שלושה שרי ביטחון ונתניהו לא נותן לאף אחד לעבוד, כולל לא לבנט. הבעיה היא נתניהו. כחול לבן צריכים להגיד מה העמדה שלהם. אחת הנקודות שצריך להבין, היא שכחול לבן מרמים את הבוחרים שלהם, חותרים בצורה דרמטית לשותפות עם החרדים, גבי אשכנזי מוביל את הציר מול ש"ס, על מנת להשיג 61 חברי כנסת בלי ישראל ביתנו. יש תקלה עם מפלגת כחול לבן. כל קמפיין שאנחנו מעלים הם עושים קופי פסט. אנחנו רוצים ממשלה, שתהיה חילונית לאומית ציונית, שתדאג לאינטרסים של מדינת ישראל ושלא תהיה סחיטה של הרשימה המשותפת והחרדים. מי שיצביע לנתניהו ולליכוד, יצביע לבחירות רביעיות, לא יהיו לו 61 חברי כנסת, והוא לא יהיה מסוגל להעביר את תוכנית המאה. עד היום בבוקר הוא עדיין מנסה לעזור לאיתמר בן גביר לעבור, בתנאי שהוא לא יתמודד בבחירות הבאות. מי שיצביע ליכוד יקבל בחירות נוספות כי זה מה שנתניהו רוצה. מערכת בחירות רביעית, זה עוד חצי שנה שבה כל השרים נשארים בתפקידם וביבי נשאר ראש ממשלה".

לגבי פשע השנאה בגוש חלב:

"יש לנו בחמש השנים האחרונות את השר לביטחון פנים הכושל ביותר שהיה פעם. לא אמר מילה על האירוע , במקום להקים חקירה. הוא היה צריך לדאוג שראש מחוז צפון של השב"כ יפתח שם חפ"ק. לבדוק, גוש חלב היא המרכז לשיתוף פעולה, למה דווקא שם? למה לא במקום אחר? צריך לבדוק מי עשה את זה. איימן עודה הלך לשם. אחריותו של גלעד ארדן היא להתוות ולדחוף את הדרג המקצועי. הוא לא עושה כלום כבר חמש שנים".

12/02/2020