לא דופקת חשבון
עם ליאת רון ראשון עד רביעי ב-10:00
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
448

סגן ראש עיריית חיפה דובי חיון הפר בידוד: "התלונה נגדי היא נקמנות פוליטית"

תושב חיפה איתמר פרזס הגיש תלונה נגדו: "חובה של אנשי ציבור לתת דוגמא אישית"

תושב חיפה שלח מכתב תלונה על הפרת צו הבידוד של חיון שחזר מוינה לפני שבועיים כפי שנחשף בעיתון "כלבו". פרזס:"חיון זרק את האחריות והחליט מה מותר ומה אסור. חיון:"הכתב של הצהובון כלבו לקח רק חלק מתגובתי. פרזס ואשתו הם פעילים פוליטיים נגדי"


תושב חיפה איתמר פרזס,  שלח מכתב תלונה על הפרת צו בידוד של סגן ראש עיריית חיפה הרב דובי חיון.
חיון חזר מוינה לפני שבועיים והיה אמור להיכנס לבידוד בדיעבד. על פי הדיווח של עיתון "כלבו" חיון לא נכנס לבידוד והשתתף בישיבות בעירייה בהשתתפות ראש עיריית חיפה עינת קליש.

פרזס: "נחשפתי לזה בעיתון כלבו ואחרי זה קראתי את תגובתו של חיון שזרק אחריות והחליט מה מותר ומה אסור. בטח נבחרי ציבור צריכים להוות דוגמא לציבור. 

דובי חיון: "אני בבידוד ואני לא עבריין. חזרתי ב-24 לפברואר מוינה, ולא הייתה התראה נודע לי על כך רק ביום חמישי בבוקר , יום אחרי. ניתקתי את הטלפון לערב עם זוגתי. מאז שנודע לי אני בבידוד ואמרתי אחרי 11 יום זה כבר לא הגיוני. אני בבית ועובד על המחשב עד מחר.
משרד הבריאות פנו אליי ביום שישי ואמרתי להם שאני בבית. הכתב בועז כהן לקח את דעתי והפך אותה, הוא הכתב של הצהובון כלבו זו דעתי עליו. אני מכבד את התקנה. "איתמר פרזס ואשתו הם פעילים פוליטיים נגדי והם עדיין חולמים בחירות, הם לא הבינו הוא ורעייתו שאין בחירות הם  יוצאים נגדי והיו פעילים של ישראל סביון". 

08/03/2020