לא דופקת חשבון
עם ליאת רון ראשון עד רביעי ב-10:00
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
23238

"דקל כבר לא יופיע בחפלות וטברנות"

אימו של הזמר הצעיר מטבריה מגיבה לראשונה על סרטון הטברנה שחולל סערה בתקשורת


הסרטון בו מברך הזמר הצעיר דקל וקנין (14) את העבריין מנהריה מיכאל מור, בהוראה של ראש ארגון הפשע שמוליק הרוש, גרם לרעש. שניהם מוגדרים כיעד של המחוז הצפוני לאורך השנים. שניהם נעלמו מעין התקשורת בשנים האחרונות, אך הסרטון הברכה המלגלג לכאורה למיכאל מור "אתה לא חבר".. נועד ככל הנראה לפגוע בקריירה, כך אמר הבוקר בתוכנית של ליאת רון כתב ערוץ 13 אלי לוי.

"מדובר בילד בן 14 שהפך ללהיט, זמיר לאומי בעיקר בתקופת הקורונה כשהוא מברך בוואצטאפ אנשים בברכות חתם לאחרונה בליאם הפקות. לפני חמישה שבועות הוזמן  להופיע בחפלה גדולה ואחד מהאורחים היה שמוליק הרוש אחד מראשי הפשע הגדולים בצפון. הסרטון הופץ  ברשתות לפני 4 שבועות והוסר מהרשתות ובימי האחרונים,  הערכה היא שמשהו רוצה לקלקל גם לילד וגם לאייל גולן. רואים את שמוליק הרוש מי שהוגדר מספר 2 של מיכאל מור לוחש לו באוזן.  ההורים לא היו נוכחים אך הם מלווים אותו.  העניין ששמוליק הרוש ישב לידו וישבו שם המון אנשים  מעורבים.

 בראיון ראשון לרדיו צפון סיפרה אתי אמו של דקל: "הוזמנו  בתמימות למסיבה יום הולדת  הילד לא מכיר אף אחד, הכל מתמימות . אנחנו לא משם לא מכירים.   אבא שלו מלווה אותו ואחיו הגדול ולא חושבת שיש לנו קשר לעניין . זה לא יעשה לו נזק, כי אני רואה את כל התקשורת על זה  מחפשים בפינצטה הילד חתום בליאם הפקות ובזמנו לא היה חתום.  הכל היה בתמימות.  

האם הוא יופיע בטברנות ?
"זה לא יחוזר על עצמו, לא חפלות ולא טברנות ולא בימי הולדת רק בבמות גדולות.  הוא מבין מה קרה, רק אחרי שזה עלה ברשתות החברתיות בדקנו גוגל לראות מי המעורבים אבל לא ידענו . זה אירוע שהיה מעל חצי שנה. הופתענו מאוד.  להגיע לתקשורת ולשים אותו בכותרות ובכלל לא מכיר, לא יודע ואף פעם לא שמענו את השמות הללו. זה מצחיק היינו צריכים לבדוק בגוגל מי האנשים. הילד בתמימות מקדיש ברכות לכולם גם לך . מהיום אנחנו נתחיל לסנן. אחרי שהוא חתום בליאם הפקות זה עולם אחר.".

10/05/2020

דקל וקנין