לא דופקת חשבון
עם ליאת רון ראשון עד רביעי ב-10:00
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
400

רמי שביט: אני שוקל לסגור את סניף המשביר בהדר

בעלי המשביר לצרכן: העירייה הרסה את שכונת הדר, סניף קרית שמונה לא ייסגר בשלב זהבעל השליטה ברשת המשביר לצרכן רמי שביט בראיון בעקבות משבר הקורונה אמר הבוקר בתוכנית 'לא דופקת חשבון' עם ליאת רון: "סניף המשביר לצרכן בקרית שמונה שהוקם בשנות ה-50  לא ייסגר וייפתח ביום שני כחנות עודפים. בראיון העביר שביט ביקורת על ראשי הערים בחיפה וקרית שמונה והוסיף: "אני שוקל לסגור את סניף הדר בחיפה בקרוב כי העירייה הרסה את האזור. ראשת העיר עינת קליש הבטיחה הבטחות וכלום לא קרה עדיין".


עוד הוסיף שביט: "שקלנו את הסגירה של סניף קרית שמונה וסניף הדר בחיפה אלו סניפים לא כלכליים. בחיפה יש  לנו סניף טוב בגרנד קניון ובהדר העירייה עשתה פעולה שהרגה את העיר, כי הדר הייתה המקום הכי טוב ונשקול גם לסגור את הסניף הזה. בקרית שמונה יש סניף ותיק ולצערי יש בעיר יותר רשומים כתושבים בפועל כנראה בגלל הטבת מס ובמציאות אין קונים".

  שביט הסביר בראיון כי ליבו עם בעלי העסקים והעצמאיים אך השכירים במשק כלל לא נפגעו. "אני ממש לא מודאג, אין אנשים רעבים ללחם.  השכירים לא הוציאו כסף במשך חודשיים, והמדינה דאגה להם בתקופת החל"ת. מדינת ישראל עמדה מאחורי הציבור. ליבי עם בעלי העסקים והעצמאיים. אני לא אחזיר אף עובד בשביל מענק והחלום שלי להחזיר לפעילות את כל הסניפים במכסה מלאה. יש סניפים כרגע שכמות העובדים גדולה מכמות הלקוחות.  בקרית שמונה הארנונה יותר יקרה משכר הדירה. ראש העירייה חייב להתעורר ואני מקווה שהוא שומע את הראיון הזה, הוא חייב להתעורר, אני משלם פי 6 ארנונה מהשכירות, אם רוצים רק עסקים מקומיים בקרית שמונה הכל בסדר לא ייתכן שאנחנו רשת ארצית נשלם יותר מהשכן. אין טעם לפתוח את הסניף אם בעוד חצי שנה מסתיים החוזה.  כרגע לתקופת ביניים אני פותח ומקווה שראש העיר יתעורר.  קרית שמונה זו עיר עיר קסומה ומשהו לא עובד שם.

 לגבי שכונת הדר: "האזור הכי שוקק במדינה היום סגור הוא מת. מקווה שיתעוררו שם . ראש העירייה הבטיחה הבטחות גדולות ולא עשתה כלום".

17/05/2020