חד וחלק
עם יוסי מזרחי חמישי ב-09:00
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
819

חברי מועצת העיר מסתלבטים על חברת מועצה: "נביא לך קנטינה, את מגעילה"

עימות בין נגה שרון לדני דסטה: "נאמרו מילים שלא היו צריכים להיאמר"


בדיון על העלאת הארנונה השבוע במועצת העיר בעפולה  שלפה חברת מועצת העיר מהאופוזיציה נגה שרון מצלמה, נקראה לסדר על ידי ראש העירייה אבי אלקבץ שהורה לפיקוח העירוני להוציאה מהישיבה, טען שתקפה את המאבטחת והורה להזמין לה משטרה.  שרון התעקשה להישאר, חבר מועצת העיר איתי כהן אמר: "יביאו לך "קנטינה למעצר". אז  חבר המועצה דני דסטה  מהקהילה האתיופית החל לגדף אותה: "את חולת נפש, את צריכה אשפוז", כשאחרים מחאו לו כפיים ביניהם סגן ראש העיר חביב פרץ. 

הרקע לגידופים, טענותיו לפגיעה בפרנסה שלו. שרון ששלחה תלונה לוועדה לניגוד עניינים במשרד המשפטים. 

דסטה: "היא כל הזמן מתסיסה זה לא פעם ראשונה, כל הזמן היא מתפרעת. כואב לה שילדים אתיופים יש פעילות במועדון נוער, רצית שהם יהיו עבריינים ברחוב". 

שרון: "מי שמו לתת ציונים למישהו אחר איזה דוגמא הוא נותן, לנבחרי ציבור, אבא איש חינוך? זה השיח וככה מותר לדבר שזה משודר. הגעתי לישיבה שדנה בהעלאת הארנונה והשיח היה שהפקחית ששמו עליי פקחית לא להשמיע ולצלם את הישיבה כי אסור לקהל להיכנס. דסטה הוא לא שומר סף הוא חבר מועצה. זו אלימות כלפי נבחרות הציבור". 

יועץ התקשורת של עיריית עפולה אחיקם משה: "היא עשתה פרובוקציה אני מבין את התסכול שלה. היא נמצאת בניגוד עניינים. תמיד שהיא שם יש צעקות". 

25/06/2020