חד וחלק
עם יוסי מזרחי חמישי ב-09:00
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
177

דוקורסקי: "קליש לא פנתה לראש הערים בקריות, אני מצטער על הדרך שלה"

ראשי הערים בקריות מתנגדים להעברת פעילות שדה התעופה מהרצליה לחיפהראשי הערים בקריות מתנגדים לתוכנית של ראשת עיריית חיפה עינת קליש -רותם להעתיק את פעילות שדה התעופה מהרצליה לחיפה. קליש ושורה של ראשי רשויות שאינם בעוטף חיפה תומכים בהצעה. קליש חתמה עם ראשי ערים להוציא את שדה התעופה מחדרה ולהעבירו לחיפה רק שאת השכנים מהקריות היא לא שיתפה.

ראש עיריית קרית ביאליק אלי דוקורסקי בין המתנגדים לתוכנית אמר הבוקר בראיון ליוסי מזרחי ברדיו צפון: "ראשי הערים בקריות ונשר מתנגדים לתוכנית וחתמו על מכתב התנגדות. קליש לא פנתה לראשי הערים בקריות, היא בחרה לשתף פעולה עם ראשי הערים בעמק יזרעאל וחדרה וחתמה על בקשה להעביר את הפעילות למפרץ חיפה, זו טעות נוראית ואני מצטער על הדרך שבחרה. לא התקשרתי אליה כי היא לא בחרה להתייעץ ולשתף או לדבר איתנו.
 
ברגע שראיתי את  המכתב שחתומים עליו ראשי הערים של חדרה ועמק יזרעאל, כל שנותר זה לאגד את ראשי הערים סביב חיפה ולהוציא התנגדולת. חתמנו על מכתב לשר התחבורה מירי רגב ואני מאמין שזה לא ייצא בפועל". 

יש דברים שאתם כן מסכימים עליהם?
"חודש אחרי שקליש נבחרה, נפגשתי ודיברתי איתה. יש לה חזון שאני מכבד. יש נושאים שצריך לשתף פעולה וסייעתי לה בוועדה המחוזית איפה שחשבתי שהיא צודקת ובמקרה הזה דעותנו חלוקות".  

30/07/2020