ליאת רון
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
267

ח"כ פטין מולא מבקש להתמנות לפרויקטור הקורונה של העדה הדרוזית

מולא: "פרויקטור הקורונה איימן סייף לא עומד בעומס"


סגן השר ח"כ פטין מולא מהליכוד ביקש משר הבריאות יולי אדלשטין מינוי ממונה קורונה לישובים הדרוזים בקבינט הקורונה. בראיון לליאת רון אמר: "מציע את אותו דבר לכל סקטור מיוחד גם לבדואים ולחרדים. גמזו וצוותו לא מספיקים להגיע לכל מקום ולטפל בכל סוגיה". 

אז למה רק דרוזים?
"אני לא אמרתי רק דרוזים. יש לנו  את איימן סייף והוא לא יכול להשתלט על כל המגזר הערבי. כל סקטור צריך לקבל ממונה קורונה ויעבירו הנחיות יום יומיות. אני רואה את התחלואה הגבוההה עם חתונות ואירועים".

אז בוא נדבר על חתונות. גם ראשי הערים ראינו שהשתתפו.

"גם אני השתתפתי בחתונות. אין לי שליטה, באתי חילקתי מסיכות, אין לי שליטה על חתונות או שעושים סגר או לא.  לא נסגור בתי כנסת ומקומות תפילה וגני ילדים והלשאיר חתונות על טילם".


אבל יש חוק אדוני. אתה לא יכול להשתתף בחתונה של 170 איש

 "ביקשנו להקטין את המשתתפים אבל אם הייתה הוראה של ממונה שאין חתונות בכפרים זה היה עובד נכון. הצעתי שיהיו חתונות כי אף אחד לא יימנע מאיש ציבור להשתתף בחתונות או הלוויות, אנחנו מקפידים שלא יהיו המון אנשים ללא לחיצת יד ואפילו בקפסולות. אני מגיע לחתונות כדי לאכוף את החוק. מחלקים את החתונה לכל ימי החתונה במקום אלף איש בערב 100 איש ביום, זה מה שעשינו בירכא. לא עושים חפלות וזה מודל לחיקוי שאפשר לקחת". 

06/09/2020


צילום: מתוך ויקיפדיה