ליאת רון
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
473

"נחשון צוק מנהל את העיר חיפה בפועל"

את הדברים אמר יעקב פינגולד חבר מועצת העיר מהקואליציה


ישיבת המועצה לפיטורי שלושת סגני ראש העיר אותה דרשו 17 חברי מועצה תתקיים ברביעי הקרוב, זאת לאחר ש-17 חברי מועצת עיר חתמו על בקשת כינוס ישיבה מיוחדת שבה הם מעלים הצעה לסדר לפיטורי שלושת סגני ראש העיר המכהנים: שכידוע, בבקשתם זו איבדה קליש את הרוב שהיה לה במועצה ובכך הפכה מועצת העיר להיות "מועצה לעומתית" הלכה למעשה.

יעקב פינגולד, חבר מועצת העיר מהקואליציה: "שחתמנו על הסכמי קואליציה לא צפינו איך מה יקרה ואיך תתנהל ראש העיר. השנתיים וחצי לא היו בסדר זה הליך ארוך של התנהלות כושלת. שבעצם ראש העיר הוא נחשון צוק, ראש העיר לא מנהלת את העיר ונחשון צוק הוא ראש העיר בפועל. שלמישהו אין ביטחון וידע מישהו אחר משתלט לו על התוכנה בראש אז הוא משנה אותו, הוא מתחבא מאחורי האמירות והיא מוציאה לפועל את דברו. אם ההערות היו נכונות ובונות והכל היה נהדר בכלל לא היינו הולכים לכיוון הזה, אנחנו כחיפאים אנחנו רואים את הטרגדיה שאנחנו עוברים בשנתיים וחצי האחרונות.

סופי נקש, חברת מועצת העיר חיפה מהאופוזיציה: "אנחנו לא מתעסקים בקליש, במשך שנתיים וחצי לא הביאה את קבלות,חוץ מלבכות ולייל אין שום דבר בשטח. היא לא הנושא, היא לא מנהלת את העיר, הנושא כרגע לנסות לשפר את מה שנהרס בשנתיים וחצי האחרונות. אנשים עם דעות שונות החליטו להתאחד ולעשות מעשה בשביל העיר. ראש עיר שלא עומד באמות המידה ניתן להדיחו. אבל כרגע מנסים לא לפטר אותה, אלא באמת ובתמים לבוא ולעזור לה לנהל את העיר. אם נמשיך בדרכה ומחבלת בפעולות נדון שוב".

13/07/2021


נחשון צוק | צילום מסך יוטיוב