ליאת רון
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
72

"אני משתדלת להיות חזקה - אף אחד לא הכין אותי לזה"

שני ישר, ארוסתו של השוטר אמיר ח'ורי ז"ל שנרצח בפיגוע בבני ברק השנה, שיחזרה בכאב: "הייתה ידיעה שהיה פיגוע, יצרתי קשר עם האנשים מהעבודה שלו - אמרו לי שהוא בבלינסון ושאני אגיע בדחיפות"


עם בואה של שנת 2022 גל פיגועים קטלני פקד את הארץ. לפני כחודש מחבל הגיח ברחובות בני ברק, פתח בירי לעבר עוברי אורח ורצח 5 אזרחים, בהם השוטר אמיר ח'ורי אשר ניסה לחתור למגע על מנת לנטרל את המחבל ולמנוע את המשך מסע ההרג. הערב (ג') יצויין ערב יום הזיכרון לחללי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה. ליאת רון שוחחה ברדיו צפון 104.5fm עם שני ישר, ארוסתו של ח'ורי ז"ל, אשר שיתפה על כאבה. 

"אני משתדלת להיות חזקה. אף אחד לא הכין אותי לזה, לא התכוננתי לדבר כזה. הערב אני אהיה בטקס במשכן הכנסת, מחר בבוקר בנוף הגליל, בעיר שלו. ובכול מקום שיבחר להנציח את אמיר אהיה שם לחלוק לו עוד כבוד ולהנציח אותו בכל דרך אפשרית", סיפרה, "פחות משעה לפני דיברתי איתו והכול היה בסדר, המשמרת הייתה אמורה להיגמר תוך שלוש שעות. ואז הגיעה ההודעה הנוראית".

עוד שיחזרה כי "הייתה ידיעה שהיה פיגוע, ואז כבר יצרתי קשר עם אנשים מהעבודה, מהמשטרה שלו ואמרו לי שהוא בבלינסון ושאני אגיע לשם בדחיפות. שם כבר קיבלתי את ההודעה מהמשטרה".

03/05/2022


הפיגוע בבני ברק | צילום: אוליבר פיטוסי/פלאש90