ליאת רון
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
57

"אנחנו לא אנשי הבטחות - אנחנו מבצעים בשטח"

אריאל אולצוור, מנהל מחוז צפון במשרד השיכון, על החלטת הממשלה להכפיל את ההתיישבות בצפון הארץ • הדגיש: "רמת הגולן וקצרין הולכות להפוך לחוד החנית בכל אזור הצפון - קצרין הולכת להיות הזדמנות נדל"נית מעולה"


השינוי הדרמטי בצפון הארץ: אריאל אולצוור, מנהל מחוז צפון במשרד השיכון, הביא את כל הפרטים על התקדמות פעילות הממשלה להכפלת ההתיישבות ברמת הגולן וקצרין.

"בהתאם להחלטת ממשלה היסטורית, הממשלה לראשונה החליטה לקבוע יעד של הכפלת האוכלוסיה ברמת הגולן", אמר, והסביר: "היום רמת הגולן וקצרין הולכות להפוך לחוד החנית בכל אזור הצפון של מדינת ישראל. אני מתעסק עם ביצוע, אנחנו מזמן לא גוף שמעלה דחפורים מהיום למחר. בחודש הקרוב אנחנו הולכים לפרסם לראשונה מכרז אחד ליזם שיבנה 1560 יחידות בקצרין. הייחוד של המכרז הזה זה לאפשר לתושבים שיגיעו חיים מסודרים כאשר כל מבני הציבור והחינוך יהיו בנויים על ידי אותו יזם. אנחנו הולכים להוריד את כל הבירוקרטיה של כל המשרדים".

לדבריו, "היזם מתחייב לבנות את כל הדברים שדרושים לחיים תקינים באותה שכונה. זו הכפלה של קצרין, אנחנו הולכים להכפיל אותה ב־5־4 שנים הקרובות. קצרין הולכת להיות הזדמנות נדל"נית מעולה".

03/05/2022