גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
177

"אין ספק שצריך לטפל בסינוואר אבל נפלנו בספין"

על רקע הפיגוע שאירע באלעד במוצאי יום העצמאות, ח"כ שמחה רוטמן תקף את חברי הקואליציה: "בשביל האגו והשנאה שלהם לנתניהו הם מחזיקים את הממשלה הזו - פרפורי הגסיסה יעלו לנו ביוקר"


הסתה מובהקת: לאחר שמנהיג חמאס בעזה קרא לערביי ישראל להתחמש בגרזנים ולצאת להרוג יהודים, שני מחבלים רצחו 3 בני אדם באלעד מוצאי יום העצמאות. סביב ידיעה זו, גדי נס שוחח ברדיו צפון 104.5fm עם ח"כ שמחה רוטמן אשר התייחס לאפשרות לחיסול סינוואר ותקף את הממשלה הנוכחית בהתמודדות עם גל הטרור.

"אין ספק שצריך לטפל בסינוואר אבל לדעתי נפלנו בספין. החמאס זו תנועה אחות של התנועה האיסלאמית", הכריז, והוסיף: "כשאנחנו באנו, מפלגת הציונות הדתית, ודיברנו נגד ההצטרפות של עבאס לקואליציה הזהרנו מסיטואציות כאלו. לא חשבנו שזה יקרה כל כך מהר. אני לא דימיינתי שזה יקרה כל כך מהר, היה לי ברור שלשם זה ילך. הם יכולים בהחלטה של דקה להפיל את הממשלה הזו ולהקים ממשלת ימין. בשביל האגו שלהם והשנאה שלהם לנתניהו הם מחזיקים את הממשלה הזו. פרפורי הגסיסה הזו יעלו לנו ביוקר. ההפקרות של האנשים האלו שבשביל שנאה הם מוכנים להחזיק את מדינת ישראל, הביטחון שלה והעצמאות שלה, כערובה".

08/05/2022


שמחה רוטמן | צילום: שריה דיאמנט/פלאש90