גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
67

"בנט מבין שצריך שינוי אם הוא רוצה לשרוד פוליטית"

יהדות התורה במקום רע"מ? • מתי טוכפלד ('ישראל היום') על אמירתו של גורם מלשכת ראש הממשלה: "בנט יודע שאם יהיו בחירות במצב הנוכחי הוא לא יעבור את אחוז החסימה"


בצל המשבר הפוליטי ואי הוודאות בנוגע להמשך הממשלה הנוכחית, אתמול (ב') פירסם מתי טוכפלד, הפרשן הפוליטי של 'ישראל היום', כי גורמים בלשכת בנט טוענים כי "הולכים בכול הכוח על החלפת רע"מ ביהדות התורה". דבר אשר עורר סערה גדולה מאוד במפה הפוליטית במדינת ישראל. גדי נס שוחח ברדיו צפון 104.5fm עם טוכפלד, אשר התייחס לדברים.

"יש פה בעיה, מצד אחד בנט מבין את הסיטואציה אליה הוא נקלע, אנחנו שומעים גם את התדרוכים שיוצאים מסביבתו כאילו הוא יודע שיש לו פלוס מינוס חודש לממשלה בראשותו כדי לשרוד והוא מחפש דרכים כדי לשפר את המצב", הכריז.

עוד הוסיף כי "בנט יודע שאם יהיו בחירות במצב הנוכחי הוא לא יעבור את אחוז החסימה. הזעם הגדול והנטישה הגדולה של אלו שעדיין כשהממשלה הוקמה הביעו תמיכה, התמיכה הזו הולכת ויורדת כמעט מדי יום בשנה האחרונה מאז שהממשלה הוקמה. הנטישה הגדולה בשבועות האחרונים כאשר המתיחות הביטחונית עולה. בנט מזהה את הדבר הזה והוא מבין שהוא צריך שינוי אם הוא רוצה לשרוד פוליטית, ככה הוא הוגה את הרעיון הזה של יהדות התורה. הוא יודע שש"ס לא על הפרק, הם עם נתניהו".

10/05/2022


רה"מ נפתלי בנט | צילום: אוליבייה פיטוסי/פלאש90