ליאת רון
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
74

פיצוי לנפגעים: "יש התעלמות מוחלטת של הממשלה"

500 אלף ש"ח בגין כל נפטר מאסון הר מירון • ח"כ ינון אזולאי, חבר ועדת הכספים, על העיתוי לאחר שנה: "העלנו את נושא הפיצויים כבר מזמן - הממשלה התנגדה פעם אחר פעם"


לפני כשנה 45 בני אדם קיפחו את חייהם כאשר נמחצו למוות בהילולת הר מירון. בשבוע הבא, צפויה להתקיים ההילולה המסורתית בצל ההגבלות החדשות שנקבעו לאחר האסון הטרגי. כמו כן, וועדת הכספים הודיעה כי ינתן פיצוי כספי מהמדינה למשפחות הכאובות שאיבדו את יקירהם אך טרם נקבע פיצוי עבור נפצעי האסון. סביב נושא זה, שוחחה ליאת רון ברדיו צפון 104.5fm עם ח"כ ינון אזולאי, חבר ועדת הכספים, אשר התייחס לדברים.

"העלנו את נושא הפיצויים כבר מזמן, ממש יום לאחר האסון. העלנו את הנושא, ביקשנו, הייתה הצעת חוק שחתמנו עליה כולם. עשינו את הכול והממשלה התנגדה פעם אחר פעם, רק אתמול הפנייה התקציבית הגיעה לוועדת הכספים. אני מדבר כרגע על הנספים, ביום השני הקרוב נצטרך לקבל דיווח אם הכסף כבר עבר", הסביר, והוסיף: "לגבי הפצועים לצערי עדיין הנושא לא נפתר, אנחנו נלחמים על זה שהמדינה, לא חברות ביטוח, תכיר בזה. לצערי יש התעלמות מוחלטת של הממשלה בנושא הזה. לא יכול להיות שאנשים שנפצעו בהר מירון לא יקבלו שקל". 

10/05/2022


ח"כ ינון אזולאי | צילום: נועם ריבקין פנטון/פלאש90