גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
58

"באופוזיציה יש אנשים שאומרים שלא יקריבו את האינטרסים של מדינת ישראל"

שר החקלאות עודד פורר רמז כי לא תהיה הומוגניות בהצבעות האופוזיציה הצפויות: "הממשלה הזו תעביר את התקציב לשנת 2023 - הייתי מציע לראשי האופוזיציה שיבדקו מה קורה אצלם, גם הם לא מאמינים להליכה לבחירות"


שר החקלאות הנגב והגליל והפריפרייה עודד פורר (ישראל ביתנו) שוחח עם גדי נס על המצב הפוליטי בישראל נוכח ההמתנה להחלטת מועצת השורא בעניין הקפאת החברות בקואליציה של מפלגת רע"ם, ועל העברת התקציב הצפויה. 

על המצב הכלכלי בישראל טען כי הסחרור הכלכלי שנכנסו אליו מדינות רבות ברחבי העולם אחרי משבר הקורונה, ישראל לא חלק ממנו, "אתה רואה שכל העולם משתגע מבחינה כלכלית, ושדווקא המשק הישראלי בעשרה חודשים האחרונים זוכה לציונים הכי גבוהים מכל ארגוני הכלכלה הבין לאומיים, זה לא סתם. השנה הזו מבחינה כלכלית היא מהטובות שידעה מדינת ישראל, ולכן אנחנו רואים את הגרעון הנמוך בזכות ניהול כלכלי. אנחנו עסוקים בזה שנצליח להעביר את תקציב 2023 שנוכל לעשות עוד רפורמות ועוד דברים שנוכל להחזיר את הכסף לאזרחי ישראל". 

איך קורה שאתם יושבים עם מפלגת רע"ם שכל שבוע הם צריכים להתכנס, ופורשים וכרגע בהקפאה, איך אפשר לתפקד איתם?

"אנחנו הגדרנו שלוש מטרות מרכזיות, האחת זה להחליף את השלטון, השנייה היא להקים ממשלה בלי המפלגות החרדיות כדי לנתק אותם ממשרד האוצר, והשלישי הוא לקבל את תיק האוצר, הכל לשנות את הכיוון שמדינת ישראל הלכה בשנים האחרונות. נתניהו הוביל אותנו לכאוס לא נורמלי, עם כלכלה מתרסקת, בצניעות הצלחנו להשיג את המטרות שלנו, להקים ממשלה מאוד מורכבת. מה שמנחה אותנו זה מה טוב למדינת ישראל מה טוב לאזרחי ישראל".

11/05/2022


שר החקלאות עודד פורר
צילום: הדס פרוש/פלאש90