גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
122

"בנט תהיה מספיק אמיץ ותגיד לציבור 'שיקרתי לכם'"

ח"כ קטי שטרית תקפה את רה"מ נוכח ההמתנה להחלטת מועצת השורא בעניין הישארות רע"ם בקואליציה: "איך אדם עובר ממעבר חד ממקום אחד למקום השני, זה אותו אדם שלא היה מפסיק להטיף לנו כמה איבדנו את האידיאולוגיה"


ח"כ קטי שטרית (ליכוד) שיתפה ציוץ בטוויטר שבו כתבה כי רה"מ בנט עבר ממרכז הרב למועצת השורא. גדי נס ברדיו צפון ביקש לשוחח עם חברת הכנסת שאמרה כי, "שים לב מה כיסא ומה טייטל הופכים את האדם, לאבד את כל זה. זו היסטוריה איך אדם עובר ממעבר חד ממקום אחד למקום השני, זה אותו אדם שלא היה מפסיק להטיף לנו כמה איבדנו את האידיאולוגיה, האיש הזה בתוך שנה, ללא אילוץ הוא עבר שינוי של 180 מעלות. אז תקום תהיה מספיק אמיץ תגיד לציבור 'שיקרתי לכם' 'רימיתי אתכם' 'חמדתי את התפקיד של ראש הממשלה, ואני אעשה את הכל'. תראה מה עשה ממרכז הרב למועצת השורא שתחליט עבורנו?".

המשיכה ותקפה את חברי הכנסת הערבים, "מה שאנחנו רואים כרגע זה את מסע ההסברה שלהם המסית והמקומם שראינו את זה לכל אורך חודש הרמאדן השקרים שהופצו על ידי הגרומים העויינים שלהם נגדנו שאנחנו העלנו קורבנות בהר הבית, ש-14 יום אף יהודי לא יכול היה לעלות להר הבית, הם ממשיכים את השיטה הזו כי אחרת איך הם יוכלו למלא את המוחות של אותם אנשים שמפגעים בנו, אם לא בדברי שקר?". 

11/05/2022


צילום באדיבות דוברות קטי שטרית