חד וחלק
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
96

"הנטייה שלי היא לתמוך בחוק"

חה"כ צחי הנגבי על סערת חוק 'ממדים ללימודים' • סייג: "כמובן שיש לנו תנאים" • הוסיף: "הממשלה סיימה את דרכה, אלו פרפורי גסיסה - הסיפור נגמר"


ימים מורכבים עוברים בימים אלה על חברי הקואליציה והאופוזיציה, זאת בעקבות הדיונים על חוק 'ממדים ללימודים', שעתיד להעניק מלגה ללימודים האקדמיים עבור לוחמים וחיילים בודדים. אתמול (ד') פורסם כי יו"ר האופוזיציה ורה"מ לשעבר לא השתכנע לתמוך בהצעת החוק בגרסה שהקואליציה צפויה להביא להצבעה. בעקבות המתרחש, תקף נתניהו מספר חברי כנסת בסיעתו. 

חבר הכנסת צחי הנגבי (הליכוד) שוחח עם יוסי מזרחי ב־104.5fm והגיב לדברים: "יש על זה דיון צפוי ביום שני הקרוב, אם החוק יעלה להצבעה במליאה. יש דעות לכאן ולכאן, הנטייה שלי היא לתמוך בחוק. כמובן שיש לנו תנאים והסתייגויות. אני תמיד מכבד את החלטת הסיעה. החלק החשוב הוא לקיים את הדיאלוג הפנימי שלנו". 

"אין לנו בעיה עם החוק אלא עם העובדה שיש ממשלה שמבקשת מאיתנו לתמוך בו כי אין לה רוב. הם זקוקים לאופוזיציה", תקף. "קואליציה שזקוקה לאופוזיציה אין לה לגיטימיות בציבור. לכן יש לנו תחושה שנפסיק לשחק את המשחק, כאילו יש פה ממשלה מתפקדת. הממשלה סיימה את דרכה, אלו פרפורי גסיסה, לפעמים גסיסה לוקחת זמן רב יותר. הסיפור נגמר". 

19/05/2022

הצבעה לכוכב הצפון 2022


צחי הנגבי
צילום: הלל מאייר/פלאש90