גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
102585

"הניסוי נכשל, אני גאה בזה"

ח"כ איתמר בן גביר בתגובה לפיזור הצפוי של הכנסת: "אנשי שמאל, לא יעזור לכם - חלום הציבור הוא ממשלת ימין" • ואישר את כוונתו לרוץ עם ח"כ סמוטריץ'


רק לפני כשבוע, חגגה הקואליציה שנה להקמתה כנגד כל הסיכויים. אתמול (ב') הגיעה ההכרזה על סופה, זאת כשרה"מ בנט ורה"מ החליפי ושר החוץ יאיר לפיד הודיעו כי החליטו על פיזור הכנסת. על פי דברי השניים, לפיד יכהן כראש הממשלה בממשלת המעבר. כיצד תיראה הממשלה הבאה, לכשתוקם?

יו"ר עוצמה יהודית חבר הכנסת עו"ד איתמר בן גביר שוחח עם גדי נס ב־104.5fm והתייחס לידיעה: "אני רוצה שיהיה טוב לילדים שלי ולילדים שלך, שאהיה במקום של השפעה. כבר חודשים רבים אנו בקמפיין, אותם אנשי שמאל שלא הייתה להם בעיה להקים כאן ממשלה עם וליד טאהא והאחים המוסלמים שרוצים לזרוק להט"בים מהגגות, אם בעזרת השם אהיה במקום של השפעה, יהיה טוב. הייתי בעכו, אנשים מפחדים ללכת לטיילת. מה קרה לנו? איבדנו את המשילות והריבונות בשנה". 

בהמשך, הוסיף: "אני אומר לאותם אנשי שמאל, זה לא יעזור לכם. זה החלום של הציבור, שתקום כאן ממשלת ימין מלא. הגיע הזמן לממשלת ימין גם במעשים. מעדיף את בנט פי מיליון על בנט ולפיד, אך הייתה לי גם ביקורת".

על המצב הביטחוני, אמר ח"כ בן גביר: "אלה שרוצים לרצוח את הילדים שלי, אותם אני לא רוצה כאן. הם לא צריכים להיות כאן, זו המדינה שלנו. הניסוי נכשל, אני גאה בזה. אמרתי שאי אפשר להקים ממשלה עם התנועה האסלאמית".

בסיום, הבהיר יו"ר עוצמה יהודית: "אם אנחנו נהיה גדולים וחזקים, אני מאמין שזה אפשרי. הרצון שלנו זה לרוץ יחד, אני מאמין שאני ובצלאל נרכיב סיעה מעולה. אני וסמוטריץ' יכולנו להיות שרים, אך אמרנו שלא ניתן יד למי שרוצה לפגוע בחיילים שלנו. צריך להוציא את כולם לבחירות. בבחירות האחרונות מאות אלפים לא הלכו להצביע. אני מאמין שאנחנו יכולים לנצח. אם יהיו בחירות, כולנו יכולים לנצח, כל עם ישראל, במיוחד אחרי שראינו איזה נזק עשה הניסוי הזה". 

21/06/2022

איתמר בן גביר
צילום: יונתן זינדל/פלאש90