גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
67

"בנט די סיים את הקריירה הפוליטית שלו"

ח"כ מיקי זוהר על הצעידה לבחירות חמישיות: "מאמין שנשיג 61 מנדטים, הציבור לא יישאר אדיש" • הבהיר: "בן גביר יהיה חלק מקואליציית ימין וטוב שכך"


אחרי קצת יותר משנה של ניסיונות עיקשים לשמור על אחדות הקואליציה מלאת הקטבים, אתמול (ב') בשעות הערב נפל הפור, וראש הממשלה נפתלי בנט וראש הממשלה החליפי ושר החוץ יאיר לפיד הודיעו כי ההצעה לפיזור הכנסת תעלה להצבעה בשבוע הבא, החלטה המסמנת בחירות באופק הלא רחוק.

יו"ר הקואליציה לשעבר מיקי זוהר התייחס למתרחש: "גם אני הופתעתי, ידענו שהקואליציה מתקרבת לקצה וידענו שנפיל אותה, אך לא ידענו שזה יקרה אתמול. בנט מיהר כנראה למהלך עם לפיד, כולנו שמחים על כך שהממשלה מסיימת את דרכה. בנט את הקריירה הפוליטית שלו די סיים, הוא לא עשה שום הישג משמעותי מלבד יצירת כאוס במדינה והקמת ממשלה בלתי ניתנת לניהול". 

"אנו רואים כיצד יוקר המחיה הולך וגדל", תקף, "את כל הדברים נהיה חייבים לתקן בממשלה עתידית, אם אזרחי ישראל יבואו ויחזקו אותנו. אני מאמין שאנחנו נשיג 61 מנדטים, אני חושב שזה אפשרי וריאלי, וזה גם מה שיקרה. הציבור לא יישאר אדיש, נעיר את השטח ונוציא את המצביעים החוצה".

על ח"כ בן גביר, אמר זוהר: "אני מציע לכולם לא לצאת בכל מיני הצהרות לגבי בן גביר, בן גביר יהיה חלק מקואליציית ימין וטוב שכך, הוא ח"כ ציוני שעם ישראל חשוב לו. מי שינהיג את המדינה זו מפלגת הליכוד בראשות נתניהו". 

21/06/2022

מיקי זוהר
מיקי זוהר | צילום: יח"צ אורן כהן