גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
58

"אני בטוח שתהיה רשימה מאוחדת ושנרוץ יחד"

ח"כ שמחה רוטמן העריך כי האיחוד עם עוצמה יהודית ועם מפלגתו קרוב: "הלקח של הבחירות האחרונות שהוא לרוץ ביחד זה עדיף, מאשר לשרוף קולות"


האם הציונות הדתית ועוצמה יהודית יתאחדו בקרוב? שני ראשי המפלגות ח"כ איתמר בן גביר, וח"כ בצלאל סמוטריץ' דנים בסוגיה הזאת בימים אלה. יו"ר האופוזיציה נתניהו דרש מהם תשובות בהקדם לגבי האיחוד ואמר שלא יחכה עוד. על רקע הנושא ביקש גדי נס לשוחח עם ח"כ שמחה רוטמן (הציונות הדתית) ברדיו צפון. 

הוא אמר כי, "בעזרת ה' אני סמוך ובטוח, שתהיה רשימה מאוחדת ומשותפת ונרוץ ביחד. אני לא מצליח להבין את הבהילות אפשר לעשות את המשא ומתן הזה בשקט כמו שעושים בכל המפלגות שכרגע עושים משאים ומתנים אין סיבה לדבר על זה בכלי התקשורת ואנחנו נעשה את זה, אנחנו אוהבים את איתמר ועבדנו איתו מאוד יפה ואני חושב שזה צריך להמשיך". 

המשיך ואמר, "אפשר לעשות מריבות, אני חושב שבשביל מריבה צריך שני צדדים, אין לי שום כוונה להכנס למריבה. אני חושב שלרוץ לבד בעבר היתה טעות מאוד גדולה, עד לרגע האחרון פעלנו לחיבורים. אנחנו חושבים שלרוץ ביחד זה מאוד חשוב, הלקח של הבחירות האחרונות שלרוץ ביחד זה עדיף מאשר לשרוף קולות, הלקח הזה שאיתמר בן גביר למד אותו, אני מקווה שהוא יעלה. רוב הציבור לא יודע אם אני שייך לחלק ב', א' או ג' עשינו עבודה טובה ביחד, אני מקווה ובטוח שזה מה שיקרה שנרוץ ביחד". 

על דברי יו"ר האופוזיציה אמר כי, "אני חושב שהאמירה היא מאוד נכונה, בסופו של דבר צריך למצוא פתרון ולשבת ביחד, אם יהיה פירוד זה לא דבר נכון, יהיה חשש גדול לאובדן קולות ובזבוז קולות צריך לשבת ביחד להכנס לחדר להגיע להסכמות צריך לנהל את זה בבגרות בלי הדלפות וככה זה יהיה. נתניהו צריך להיות מנהיג הימין וראש הממשלה". 

24/07/2022

ח"כ שמחה רוטמן, הציונות הדתית
שמחה רוטמן | צילום: שריה דיאמנט/פלאש90