גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
64

"פיצול בימין יביא לממשלת שמאל"

ח"כ אופיר אקוניס (ליכוד) ביקר את מפלגות הימין שהתפצלו מגוש הימין • וגם תקף את שר האוצר ליברמן ואמר: "אדם שמטיל מיסים כמו אחרון הסוציאליסטים לא יכול להיות אדם ליברלי"


ח"כ אופיר אקוניס שוחח עם גדי נס ברדיו צפון, על הפריימריז הצפויים בליכוד, וגם על החיבור האפשרי בין הציונות הדתית ועוצמה יהודית. טרם דבריו הוא ביקש לחזק את כוחות הביטחון בשל הפעילות המבצעית בשכם הלילה (ש'), "אני רוצה לחזק את כוחותינו הבוקר הזה, אנחנו מגבים אתכם, אנחנו אוהבים אתכם. הגב שלכם בכנסת בירושלים ובעזרת ה', גם במשרדי הממשלה. אצלי זו מסורת לתמוך בכוחות הביטחון. אני מצדיע להם. בזמן שאנחנו ישנים בלילה בכל מקום ברחבי הארץ, כוחותינו פועלים כל הזמן להגן מפני פראי אדם שרוצים בטבח נוראי". 

בהמשך פנה לנושאים הפוליטיים, וביקר את האיחוד של שקד ובנט, "למה הדרדרנו לארבע מערכות בחירות והחמישית בדרך? זה לא שנתניהו לא הצליח ארבע פעמים. פעם אחת ליברמן הכשיל ופעם אחת שקד ובנט הכשילו. עכשיו ימינה היא לא חלק מהימין, היא בקואליציה עם השמאל. ליברמן, אדם שמטיל מיסים כמו אחרון הסוציאליסטים לא יכול להיות אדם ליברלי, בנוסף הוא יושב בממשלה עם התנועה האיסלאמית. ליברמן הוא מטיל המיסים הגדול ביותר ב-30 השנים האחרונות". 

המשיך ואמר, "הפיצול בימין מאבד קולות. לכן ליכוד אחד גדול בראשות נתניהו יעמוד במרכז המחנה הלאומי בממשלה הבאה. הספינים של גדעון סער לא מרשימים אף אחד. החרדים יבואו עם המפלגות החרדיות, לזה אנחנו צריכים להוסיף את הציונות הדתית שצריכה לפעול יחד כדי שתהיה חלק מהקואליציה הבאה"

על תליון הנאמנות אמר, "מאות אלפי האנשים שתומכים בנתניהו אינם זקוקים למדליה כזו או אחרת, קולם ישמע בקלפי".  

24/07/2022

צילום: אורן בן חקון/POOL