חד וחלק
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
60355

"אנחנו זה העם, המפלגות האחרות מדדות"

ח"כ גילה גמליאל לקראת הפריימריז בליכוד: "אנו צריכים לראות איך אנחנו משיגים 2-3 מנדטים נוספים" • על איחוד שקד והנדל: "אמרו שרוצים ממשלה רחבה"


בקרוב, ייערכו הפריימריז במפלגת הליכוד, זאת לאחר שבמהלך השבוע הצטרף שחקן חשוב למירוץ, הלוא הוא העיתונאי ועורך 'ישראל היום' לשעבר בועז ביסמוט. האם ניסיונותיו של רה"מ לשעבר נתניהו להרכיב סיעה ממלכתית ככל הניתן, יובילו לשינויים מהותיים במבנה המוכר של הליכוד?

חברת הכנסת גילה גמליאל שוחחה עם יוסי מזרחי בפתח התוכנית, וסיפרה על המתרחש במפלגה בימים אלה: "אני תמיד רוצה שיהיו כמה שיותר נשים, חשוב שהן תהיינה חלק מהנהגת הליכוד. הניסיון להעלות את הדברים שיפגעו בחגיגה הדמוקרטית שאני חווה מדי יום, זו חוויה של דמוקרטיה מדהימה. הליכודניקים יודעים לבחור נבחרת מנצחת ואיכותית, כך אפשר להחזיר את המדינה למסלול. הגיוון, הפסיפס האנושי, משפחת הליכוד יודעת לבחור ולהביא מעל 36 מנדטים. בהקשר זה יש לנו אנשים טובים. אנחנו צריכים לראות איך אנחנו משיגים 2-3 מנדטים נוספים שלא היו איתנו בבחירות האחרונות".

"בכל מערכת בחירות, יש אנשים טובים שרוצים להצטרף ולהיות חלק מהליכוד. יש לנו את אמון הציבור, המפלגות האחרות מדדות לקראת ה־20 מנדטים", הוסיפה. "אנחנו זה העם". 

על האיחוד של שקד והנדל, אמרה: "הם אמרו שהם רוצים ממשלה רחבה. מי שרוצה להקים ממשלה ימנית בראשות נתניהו, צריך להצביע לליכוד ואז קולו יהיה מובטח. הבחירות הן לגבי האם תוקם ממשלת ימין לאומית בראשות נתניהו, או מפלגה שתקום על ידי אחד מנציגי השמאל, זה צריך לעמוד בעיני כל אזרח ואזרחית". 

28/07/2022

גילה גמליאל
צילום: לשכת הח"כ גמליאל