גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
66

"אף ימני לא צריך לשקול להצביע לרוח הציונית"

דני דנון, לשעבר שגריר ישראל באו"ם, על התמודדותו בפריימריז בליכוד: "תהליך לא קל - אני נהנה מזה אבל זה לא פשוט" • הכריז: "אנחנו צריכים להחזיר את הביטחון לאזרחי ישראל ונעשה את זה"


רוח חדשה בבחירות הקרובות? מפלגות מתאחדות, שמות מהעבר חוזרים לקדמת הפוליטיקה ומתמודדים חדשים בפריימריז במפלגות. דני דנון, מי שהיה שגריר ישראל באו"ם הודיע כי הוא יתמודד בפריימריז בליכוד.

בשיחה עם גדי נס ברדיו צפון 104.5fm שיתף דנון בתחושותיו: "תהליך לא קל, אני נהנה מזה אבל זה לא פשוט. זה תהליך נכון, אנחנו מחוברים לשטח. כל לילה אני שומע את הסיפורים, הבעיות, זה נותן לי גם רעיונות וגם אנרגיה לעשות את השינוי המיוחל".

בהמשך, תהה גדי נס האם לדעתו איילת שקד תלך עם נתניהו או תחבור לצד השני במפה הפוליטית. זאת לאחר שהודיעה יחד עם הנדל כי הם הימין הממלכתי. דנון תקף: "זה בדיחה. אי אפשר לשקר פעמיים, פעם אחת הם עשו את התרגיל הזה. עד רגע זה הם יושבים עם השמאל, מכשירים את מנסור עבאס וחבריו. זה קורה כבר עכשיו. לכן אני חושב שאף ימני לא צריך לשקול להצביע למפלגה הזו, מי שרוצה להצביע לשמאל שילך למקור. לקחו את הקולות של אנשים בימין ואפשרו הקמת ממשלת שמאל שעושה לנו נזקים בכל מקום. אנחנו צריכים להחזיר את הביטחון לאזרחי ישראל ונעשה את זה". 

31/07/2022

דני דנון
צילום: יונתן זינדל/פלאש90