גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
48

"מה שהיה זה לא ניסוי - זה החיים עצמם"

ח"כ רם שפע, יו"ר סיעת העבודה, על הטענות כי ממשלת השינוי הייתה ניסוי שנכשל • הדגיש: "כמו שהליכוד לא רוצים לשבת איתי בקואליציה אני לא רוצה לשבת איתם"


לאחר שמרב מיכאלי נבחרה לתפקיד יו"ר מפלגת העבודה, חברי המפלגה פועלים במרץ לקראת הפריימריז. גדי נס דן על מצבה הפוליטי של מפלגת העבודה עם ח"כ רם שפע, יו"ר הסיעה, אשר התייחס לדברים.

"אני מוטרד מהבחירות הכלליות, אבל כרגע יש פריימריז", הודה חבר הכנסת שפע, והוסיף: "מכיוון שאנחנו מפלגה דמוקרטית כמעט מהיחידות, אנחנו קצת בהתכנסות פנימית. בחרנו יו"ר, עכשיו רשימה, רק אז נתחיל את הקמפיין. אנשים ידעו טוב מאוד מה עשינו בשנה האחרונה, איזה שותפים היינו בקואליציה. מה שהיה זה לא ניסוי, בסוף זה החיים עצמם. החיים עצמם בחברה הישראלית שיש פה ימין, שמאל, מרכז, חרדים וחברה ערבית. הם נכנסו כולם לקואליציה ללא החרדים, וכשאתה נכנס לקואליציה רחבה אתה מבין שזו הדרך לייצג את הציבור".

לדבריו, "יש יותר מדי אנשים בחברה שלנו שלא הצליחו לעכל את זה שיש מפלגה ערבית בקואליציה ועשו הכול כדי לגרום לאנשים להישבר. אני מאמין שנצליח לעשות את זה עוד הפעם".

עוד הבהיר ח"כ שפע כי "מותר לנו לחשוב שהדרך שמוביל נתניהו היא לא דרך שאנחנו מוכנים לשתף איתם פעולה. כמו שהם לא רוצים לשבת איתי בקואליציה אני לא רוצה לשבת איתם, עם הדרך שנתניהו מוביל".

עריכה: שני רומנו

31/07/2022

ח"כ רם שפע
צילון: אוליבייה פיטוסי/פלאש90