גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
62

איחוד הנדל שקד: "מופע של צביעות שלא היה כדוגמתו"

ח"כ ד"ר שלמה קרעי תקף את שר התקשורת: "אזרחי ישראל לא מאמינים להם, הם רואים את זה, אי אפשר להאמין למי שמכר את הכול" • וגם טען, "שי ניצן והכנופיה שלו צריכים ללכת לכלא"


ח"כ שלמה קרעי שוחח עם גדי נס על המצב הפוליטי בישראל, הוא התייחס לדברים שאמר שר התקשורת בראיון בתוכנית ותקף את השר, "הוא מחרים את נתניהו על בסיס אישי, שנאת החינם שלהם תתהפך באהבת חינם שלנו". 

המשיך ותקף, "שמעתי מופע של צביעות שלא היה כדוגמתו, זוכרים את המילים שלך שלא תשב עם רע"ם ולא תקים עם מרצ שני נוכלי רעל שהתאחדו, אזרחי ישראל לא מאמינים להם, הם רואים את זה, אי אפשר להאמין למי שמכר את הכל. זה לא יוביל לממשלה צרה, זה יובלי לממשלה עם האחים המוסלמים, זה יוביל לממשלה עם טיבי ובל"ד, יאיר לפיד עכשיו מוריד את מסך העשן. יאיר לפיד וסער ואלקין שעשו את זה פעם אחת יעשו את זה פעם נוספת - היחיד שיכול למנוע את זה מהם זה הציבור שהולך לקלפי בחבורה שמכרה את הכלכלה ואת היהדות, ולכן הם הולכים הביתה, כל אלה שחשבו שאפשר לשחק כאן בעם היהודי ולמכור חצי ממנה לאחים המוסלמים. הציבור ישים לזה סוף בקלפי, הציבור לא יתן בהם אמון מחדש", המשיך ותקף, "שי ניצן והכנופיה שלו צריכים ללכת לכלא כל החבורה הזאת שתפרה תיקים צריכים למצות את הדין איתה ואולי ללכת לכלא".

02/08/2022

ח"כ ד"ר שלמה קרעי
צילום: הדס פרוש/פלאש90