גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
68

"אנחנו רוצים להקים ממשלת ימין מלא מלא"

ח"כ איתמר בן גביר על האיחוד הצפוי בין עוצמה יהודית לציונות הדתית: "אני רוצה להגיע לאחדות, אני רוצה להגיע לניצחון, לא אכפת לי שבצלאל יהיה ראשון, אכפת לי לנצח את השמאל"


ח"כ איתמר בן גביר (עוצמה יהודית) הגיב לאיחוד האפשרי בינו לבין המפלגה של בצלאל סמוטריץ' הציונות הדתית, אך סייג כי החוזה על איחוד עדיין לא חתום, "אני מעביר לבצלאל מסר בוא נחתום, יש התקדמות מאוד גדולה, חמישה מקומות לעוצמה ברשימה, אומרים לי אנשים שעוצמה שווה יותר, אני רוצה להגיע לאחדות, אני רוצה להגיע לניצחון, לא איכפת לי שבצלאל יהיה ראשון, איכפת לי לנצח את השמאל, איכפת לי לשלוח אותם הביתה. היו שמועות שבצלאל התנגד למספר 7 שאני הולך להציג, מדובר בבחור מהדרום, הוא בלי כיפה נכון, אבל זה החזון שלי אני פונה לפריפרייה, אני פונה לצפון, רשימה שבוטחת ומדברת לכולם". 

על כך שהנדל טען כי הוא יהיה השר לביטחון הפנים הבא, "ראינטו את החיבוקים שלו עם המשותפת, ראינו את ההסתחבקות שלו עם וואליד טאהה, הוא יהיה השר לבט"פ הבא? אנחנו מביאים עוד עומר בר לב? אנחנו מביאים עוד מישהו כושל? הימין הממלכתי? הוא ישב עם האחים המוסלמים, הוא לא נתן שום גיבוי לשוטרים, הוא הפקיר את השוטרים ואת החיילים שלנו. יועז היהיר הזה, חצי מהעם הוא פוסל. כל הזמן הוא מדבר שהוא מהסיירת, אני לא הייתי בצבא בגלל אנשים כמוהו ששיתפו פעולה עם השמאל ומנעו ממני להתגייס לצבא, ומה הוא עוש הוא הולך עם המשותפת, הוא יהיה השר לבט"פ הבא? צריך שר שייתן גיבוי לחיילים, שיעשה סדר ברחובות שלנו, אני מדבר על כל מקום לא רק בערים היהודיות, באום אל פאחם לא מגיע להם שיהיה סדר? זה איתמר בן גביר שרוצה משטרה חזקה וגדולה. מי שרוצה לחיות בשלום אהלן וסהלן, מי שרוצה לפגוע בחיילים, איתו יש לי בעיה". 

עוד אמר ח"כ בן גביר, "אם הצעת החוק שלי מוות למחבלים תתקבל, שילכו במשותפת להיפגש עם המחבלים בבתי קברות, אדם שרצח תינוקת אדם שלקח סכין ורצח משפחה שלמה לא צריך לראות אור יום, צריך להישפט ולהיגזר עליו עונש מוות מה שטוב לארה"ב טוב לנו, אנחנו השתגענו? הם במלונות הכל כלול, ייצגתי אסירים ביטחונים יהודים, לחם ומים זה מה שהם קיבלו, שאף אחד לא יספר לי סיפורים, מה שנותנים לאסיר ביטחוני יהודי אפשר לתת לאסיר ביטחוני יהודי". 

02/08/2022

ח"כ איתמר בן גביר
צילום: יונתן זינדל/פלאש90