ליאת רון
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
108

"למה משלמי המיסים צריכים לשלם על זה?"

יוסי מזרחי ('חד וחלק', 'חדשות 12') סיפר על חשיפה שלו לסיפור שלפיו בעיריית צפת אוספים קולות לטובת רעיית ראש העיר • נטלי פיטוסי תושבת צפת: "הליכוד צריך להוקיע את זה החוצה, זה רק מקלקל להם"


יוסי מזרחי, כתב 'חדשות 12, ומגיש חד וחלק ברדיו צפון דיווח אמש במהדורה על עורכת הדין דורית אוחנה שמתמודדת לפריימריז בליכוד על המשבצת המשוריינת לאישה שתיכנס לזירה הפוליטית לראשונה. בעלה שוקי אוחנה הוא ראש עיריית צפת ב-4 השנים האחרונות, ומתברר שגם עובדים בעירייה שלו הצטרפו לסייע לה בפריימריז. 

מזרחי אמר כי, "ההבדל היחיד, מאחורי דורית אוחנה יש מנגון שלם שמופעל על ידי עיריית צפת והוא עוזר לה לפקוד כמה שיותר אנשים, חשפנו שיחות טלפון שמבצעים עובדי העירייה בזמן העבודה ברשות המקומית של צפת לטובת התפקדויות לליכוד, והשאלה העיקרית היא האם זה מה שעובדי עיריית צפת צריכים לעשות". 

לשיחה הצטרפה נטלי פיטוסי, תושבת צפת ושסיפרה, "צפת זו עיר מאוד קטנה, כולם יודעים על כולם, כשהייתי במשרדו של ראש העיר, הוציאו טופס התפקדות. יש אנשים שעזבו את הליכוד, מי מטעם העירייה שפוקד אותם אז יש להם זכות בחירה בפריימריז, אני משלמת לליכוד, אני גם משלמת מיסי עירייה. למה משלמי המיסים צריכים לשלם על זה? הליכוד צריך להוקיע את הדברים האלה החוצה, זה רק מקלקל לליכוד".

 

מעיריית צפת נמסר: "לעירייה לא ידוע על ההתנהלות המתוארת"

 

02/08/2022