בריזה
עם אסי הג'וקר
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
845

"אריה, אם אתה גבר, קום תספר את האמת לכולם"

בראיון בלעדי לתוכנית בריזה עם אסי הג'וקר פנה הזמר בני אלבז אל מקורבו לשעבר אריה דרעי: "לי יש עדים על מה שהפה שלך אמר ומה שהאוזניים שמעו. אני לא רוצה לסבך אותו"


הזמר בני אלבז, שירד מהארץ ועבר למיאמי ארה"ב, הגיע להתארח בתוכנית בריזה עם אסי הג'וקר ברדיו צפון 104.5 וב-101.5 התחנה והתייחס לחברו ומקורבו לשעבר ח"כ אריה דרעי, עליו גם כתב את השיר הנודע "הוא זכאי".

"האדון יושב שמה, עושה מה שעושה בצורה קשוחה, בצורה שאפילו לעד מדינה לא מתנהגים בצורה כזו", מספר אלבז לאסי הג'וקר, "בן אדם... קצת חמלה, קצת נשמה, להגיד לך מה אני חושב עליו? תן לקדוש ברוך הוא לחשוב עליו אני דן כל יהודי לכף זכות. אני רוצה לומר משפט, אני לא אגיד אותו כי אם אני אומר אותו הוא יסתבך ואני לא רוצה לסבך אותו, אני אומר חד וחלק ואני אגיד את זה במשפט אחד: אריה דרעי לא צריך את הכסף של מדינת ישראל לעולם התורה, הוא בכסף שיש לו הוא יכול לממן את כל עולם התורה במשך 20 שנה, הוא יכול לספר סיפורים "מה אני מקבל משכורת" זה שיספר שמה בכנסת, לא לבני אלבז".

בהמשך פנה אלבז, שהיה מזוהה כזמר הבית של מפלגת ש"ס, באופן אישי לדרעי ואמר: "אריה, אם אתה גבר, קום תספר את האמת לכולם, כי לי יש עדים על מה שהפה שלך אמר ומה שהאוזניים שמעו".

06/10/2022

בני אלבז
בני אלבז | צילום: רדיו צפון 104.5