גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
209

"השרים, אנשים חסרי כל יכולת פנו אלינו לח"כים שנפתור להם את הבעיות"

ח"כ יוליה מלינובסקי (ישראל ביתנו) על סגירתו של משרד ההסברה דווקא בזמן המלחמה: "שני שליש ממשרדי הממשלה צריך לסגור, משרד הסברה הוא רק קצה הקרחון"


בצל מלחמת חרבות ברזל והמשבר במשק, שוחח גדי נס ברדיו צפון 104.5FM עם ח"כ יוליה מלינובסקי (ישראל ביתנו) על המשבר הכלכלי והוצאתם של עובדים רבים לחל"ת בעקבות המצב: "המשבר הוא לא בין ראש הממשלה לבחירי צה"ל, יש משבר אמון בין רוה"מ ואזרחי ישראל. שני שליש ממשרדי הממשלה צריך לסגור, משרד הסברה הוא רק קצה הקרחון, שיקלי שלא עושה כלום צריך להיות הבא בתור. לא צריכים אותם, כל המשרדים שמשלמים להם המון כסף ולא עושים כלום. הכל כביכול פרוייקטים וזה כספים קואליציונים, צריך להפנות את כל הכספים האלה לצה"ל. הם לא הפנימו את המצב, אנחנו כבר ביום הראשון של המלחמה פתחנו חמ"ל לטפל באנשים, והשרים, אנשים חסרי כל יכולת פנו אלינו לחכים שנפתור להם את הבעיות, הם לא הבינו איפה הם נמצאים".

עוד הוסיפה על עבודת מפלגתה בזמן המלחמה: "אנחנו עובדים וגם אביגדור ליברמן עובדים ועושים כל מה שאנחנו יכולים, אני בדרך לכנסת לועדת חוץ וביטחון, יו"ר הועדה הסכים שאני וקטי שטרית כנציגות הח"כים נבוא כדי שנציג תמונת מצב. שים לב שאנחנו ממש לא מתחשבים בקואליציה או אופוזיציה, עובדים יחד".

לסיום אמרה: "קודם כל צריך לסמוך על אזרחי ישראל, יש לנו אחלה אזרחים וחברה מגובשת וחייבת לציין גם את החברה החרדית וחכים חרדים שהתגייסו ועושים עבודה נהדרת. יש לנו אחלה עם אבל יש בעיה עם ההנהגה".

23/10/2023

צילום: יונתן זינדל/פלאש90