גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
1333400

"נתניהו מסכן את ביטחון מדינת ישראל"

ח"כ מיקי לוי (יש עתיד) העביר ביקורת על התנהלות הממשלה מאז החלה המלחמה: "נורא קל להיכנס, אבל כשבן גביר או סמוטריץ' אוחזים בגרונו של ראש הממשלה מה יש לנו לחפש שם?"


יו"ר הכנסת לשעבר חבר הכנסת ניצב בדימוס מיקי לוי (יש עתיד) שוחח עם גדי נס מרדיו צפון 104.5FM והתייחס למחיר שחרור החטופים משבי חמאס. לדבריו, אני מודה שאני מעורב רגשית ואישית מכיוון שאביבה, מי שהייתה גננת של הנכדים שלי, הייתה בשב. בעלה עדיין שם. ככל שהזמן חולף יש חשש לחייהם. צריך להבין שאם החטופים האלה יחזרו בארונות מתים החברה הישראלית לא תסלח לעצמה. שכל אחד מהמאזינים יחשוב שהבחורה שאנוסים אותה בעזה היא בתו. האנשים האלה הופקרו ב־7 באוקטובר. האם המדינה רוצה להפקיר אותם שוב? מדינת ישראל, החברה הישראלית, לא תסלח לעצמה אם נפקיר אותם פעם נוספת. שכל אחד יחשוב שאלו יכלו להיות בני משפחתו. מדינת ישראל יכולה לטפל בחמאס לאחר מכן, גם אם זה ייקח לנו שנים. אחר כך יהיה לנו זמן להתעסק עם החמאס".

עוד הוסיף: "ראש הממשלה עם המילה האומללה הזו 'לשווא נהרגו חיילים?', אז לא לשווא. מדינת ישראל כשלה ב־7 באוקטובר, ואנחנו נצטרך לעבוד קשה. הנושא הזה מול עזה לא מנוהל טוב. רק שלוש מילים חסרות: אני לוקח אחריות. תבין, נתניהו לא מנהל את האירוע. נתניהו מסכן את ביטחון מדינת ישראל. אנחנו צריכים לשמש עלי תאנה ולכסות את מבושיו? צריך גם אופוזיציה לוחמת. נורא קל להיכנס, אבל כשבן גביר או סמוטריץ' אוחזים בגרונו של ראש הממשלה מה יש לנו לחפש שם? מה יש לגנץ לחפש שם בימים אלה. הרי הוא לא מופיע לישיבות הממשלה אז במה הוא משפיע?"

22/01/2024

צילום: יונתן זינדל/פלאש90