ליאת רון
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
564157

"אנחנו תלויים באוויר"

מלי אלימלך, תושבת קריית שמונה, סיפרה בכאב על הקשיים שהיא חווה מאז היא ומשפחתה התפנו מביתם: "יש לנו ילדים שכבר עוד מעט ארבעה חודשים לא לומדים בשום מסגרת"


מלי אלימלך, תושבת קריית שמונה, מתגוררת כמעט ארבעה חודשים בכפר המכביה. בשיחה עם ליאת רון מרדיו צפון 104.5FM סיפרה כי היא קיבלה הודעה שעליה להתפנות מהמלון. "כרגע מצד המלון אף אחד לא אומר לנו מה קורה, מה המצב שלנו ואיפה אנחנו עומדים. אנחנו אמורים לפנות את המקום לטובת קיבוץ מגן. אנחנו לא יודעים מה לעשות. העיר שלנו עזובה, מפחידה, מפחיד להיות שם. כל הזמן שומעים פיצוצים. נורא מפחיד. מלחיץ. הילדים לא רוצים להישאר בבית. אנחנו לא בנויים נפשית, אנחנו עוברים טלטלות מאוד קשות. יש לנו ילדים שכבר עוד מעט ארבעה חודשים לא לומדים בשום מסגרת. אין פה חינוך, וכשרצינו להכניס אותם לחינוך לא היה מקום. כרגע אין כלום, הם בחדר, לא עושים שום דבר. בלי זום, בלי חברה, בלי חברים. אנחנו תלויים באוויר", סיפרה בכאב.

עוד הוסיפה: "אני רוצה להגיד מילה טובה פה - יש חבר'ה שנתנו המון. מתנדבים, ואנשים מהמלון. הם בסדר, והם היו בסדר. מאז שהם נתנו לנו את הפצצה הזו אנחנו לא יודעים מה לעשות". 

22/01/2024