יוסי מזרחי
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
314

"אנחנו רוצים לעשות פעולה אמיתית מהשטח ולא מלמעלה"

חברי הכנסת אפרת רייטן (העבודה) ואליהו רביבו (ליכוד) הקימו בימים אלה שדולה חדשה בכנסת שתבחן הקמה של מנהלת לשיקום יישובי הצפון וגיבוש חבילת סיוע לתושבים • חברת הכנסת רייטן הסבירה על המהלך החשוב


חברי הכנסת אפרת רייטן (העבודה) ואליהו רביבו (ליכוד) הקימו בימים אלה שדולה חדשה בכנסת שתבחן הקמה של מנהלת לשיקום יישובי הצפון וגיבוש חבילת סיוע לתושבים. ראשי רשויות מהצפון, נציגי קהילות, ובעלי עסקים שנפגעו מאז פינוי היישובים, יגיעו בשבוע הבא לכנסת על מנת להציף את הקשיים ואת הפגיעות שהם חווים על רקע הלחימה בגבול הצפון. בשיחה עם יוני הללי ב־104.5fm, הסבירה חברת הכנסת רייטן על המהלך. לדבריה, "יש פער גדול בין הסיסמאות לבין מה שקורה בפועל, אנחנו רוצים לעשות פעולה אמיתית מהשטח ולא מלמעלה". 

בהמשך, עוד דנו השניים בידיעה כי מפלגת העבודה העלתה אתמול (ד') הצעת אי אמון בממשלה. רק 18 חברי כנסת הצביעו בעד, זאת אחרי שמפלגת יש עתיד הסירה את תמיכתה בהצעה. חברת הכנסת רייטן הסבירה כי "יש משבר מנהיגותי עמוק מאוד במדינת ישראל. אנחנו מדברים על 'היום שאחרי' בעזה, אבל צריך לדבר גם על 'היום שאחרי' בממשלה - השינוי צריך להתחיל עכשיו". 

25/01/2024

צילום: יונתן זינדל/פלאש90