גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
231

"הרשות הפלסטינית לא שונה בהרבה מחמאס"

שר התפוצות עמיחי שיקלי (הליכוד): "כשאתה מראה פייסנות אתה מזמין תקיפה נוספת, זה הא"ב של מזרח תיכון. לחיות לצד חמאס זה לתת לו להיבנות בתקווה שאולי יבוא יום והוא ישנה את האידיאולוגיה הג'יהאדיסטית שלו"


שר התפוצות עמיחי שיקלי (הליכוד) שוחח עם גדי נס על המשך הלחימה בעזה, הזירה הבינלאומית ואמירתו של נשיא ארה"ב ביידן כי נתניהו הוא 'בחור פאקינג רע': "הוא צריך לקבל את זה כמחמאה. הנאום שביידן נתן בתחילת המלחמה הוא נאום מכונן, זה מורכב. צריך לזכור שביידן מייצג את הדור הישן של המפלגה הדמוקרטית, אי אפשר לפספס את זה שבאמת אכפת לו".

עוד טען: "כשאתה מראה פייסנות אתה מזמין תקיפה נוספת, זה הא"ב של מזרח תיכון. לחיות לצד חמאס זה לתת לו להיבנות בתקווה שאולי יבוא יום והוא ישנה את האידיאולוגיה הג'יהאדיסטית שלו, וזה אגב אותו דבר לגבי הרשות הפלסטינית שלא שונה בהרבה מחמאס".

על הזירה הבינלאומית: "יש מציאות קשוחה, יש מעשי רצח וכרזות אנטישמיות, מעשי אלימות כלפי אנשים שמדברים עברית. אנחנו בכלים שיש לנו עושים הכל כדי לנטר מבעוד מועד ומצוא את הפעולות האנטישמיות. בגע שאתה נמצא במדינה זרה האחריות היא על אותה מדינה על הפעלת כוח ולכם גם יש שיתופי פועלה ואנחנו עושים פעולה נרחבת בתחומים האלה".

עוד נגע בסוגיית החטופים: "סיטואציה איומה ואכזרית, המראה של התצפיתניות מוכות וחבולות לא עוזב אותי. אין מישהו עם לב שלא רוצה שהחטוםים ישובו לביתם כמה שיותר מהר. מהעבר השני אנחנו חייבים להבטיח שזה לא בא על חשבון הכרעת האויב".

05/02/2024

צילום: מרים אלסטר/פלאש90