גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
158

"אם רוה"מ יחליט שיש לו חלופה אני מניח שמיד אח"כ יגיעו הבחירות"

סגן יו"ר הכנסת ח"כ משה סולומון (הציונות הדתית) על התרגיל של צה"ל שדימה חטיפה של פלסטיני ביו"ש: "לשחק לעיני הפלסטינים והעולם ולעיני ה-BDS שמנסה להעליל עלינו בעולם ואנחנו נותנים לו כלים"


סגן יו"ר הכנסת ח"כ משה סולומון (הציונות הדתית) שוחח עם גדי נס על התרגיל של צה"ל שדימה חטיפה של פלסטיני ביו"ש: "איבוד כיוון לגמרי וחוסר הבנה מוחלט על מה נלחמים. קורה לא פעם שיש דה-לגיטימציה למתיישבים ביו"ש וזה זולג גם החוצה לארה"ב. אני מקווה מאוד שמי שהפך אותם לאויבים יבין מהר ויעשה פעולה הפוכה. אין תרחיש כזה שבו יהודי חוטף פלסטיני. אין צורך לתרגל אותו כי זה מציאות שלא קיימת. אני מוקיע את זה. בעיניי זה איבוד כיוון וחוסר הבנה, לשחק לעיני הפלסטינים והעולם ולעיני ה-BDS שמנסה להעליל עלינו בעולם ואנחנו נותנים לו כלים. יש לי בעיה שמנסים להפוך את המתיישבים לפוטנציאל של טרוריסטים".

עוד טען בנוגע למשא ומתן לשחרור החטופים: "אין שיח על עסקה כזו או אחרת, התקשורת מתעסקת בזה יותר, הקבינט אמר באופן מוחלט וברור 'אנחנו ממשיכים עד ניצחון מוחץ'". 

על אפשרות חילופי תפקידים בממשלה: "ראש הממשלה יודע מי הסיעות ומי נאמנים, ואם ראש הממשלה יחליט שיש לו חלופה אני מניח שגם מיד אח"כ יגיעו הבחירות".

לסיום התייחס לגזרה הצפונית: "אסור לנו להבליג על שום דבר בצפון, להחזיר עטרה ליושנה. צריך לייצר רצועת ביטחון בלבנון ולא בתוך תושבי מדינת ישראל. זה בלתי נמנע המלחמה בצפון אלא אם כן נייצר רצועת ביטחון וחזבאללה ייסוג צפונה".

06/02/2024

צילום: יונתן זינדל/פלאש90