גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
610898

"זה מזעזע לחשוב שיש לנו שם חטופות בהיריון ולא יוכלו לעבור הפלה"

ח"כ שלי טל מירון (יש עתיד): "היו חוזרות מהשבי שנתנו עדויות מצמררות. קיבלנו עדות שזה קורה גם לגברים".


ח"כ שלי טל מירון (יש עתיד) שוחחה עם גדי נס ברדיו צפון 104.5FM על מצב החטופים בשבי: "הפקרנו אותם ב-7.10 וחובתינו להחזיר אותם. אם אנחנו רוצים להחזיר את הביטחון למדינה אנחנו חייבים להחזיר אותם, שלא נדבר על כך שהם נמקים שם במנהרות ועוברים תקיפות מיניות ורעב".

"היו חוזרות מהשבי שנתנו עדויות מצמררות. קיבלנו עדות שזה קורה גם לגברים. זה מזעזע לחשוב שיש לנו שם חטופות בהיריון, אני לא רוצה לחשוב שהם יחזרו וכבר לא יוכלו לעבור הפלה או שילדו בשבי. צריך חשוב על החטופות והחטופים כאילו הם בני משפחה. מה שאני תיארתי זה אלפית ממה שקורה שם". 

עוד התייחסה לזירה הבינלאומית: "זה יכול לקרות בכל מקום העולם, לכן גם הכעס הגדול על ארגוני הנשים וארגונים בעולם ששותקים ולא עומדים לצידנו ברגעים האלה. הנרטיב בעולם עוסק במה שקורה בעזה ובהרבה מקומות הם לא נחשפים בכלל למה שקרה פה ב-7.10. לא מספיק מדברים על מה שקרה אז, על הטבח האכזרי, אלא על מה שקורה עכשיו. מה שקרה בבית הדין ובהאג הוא לא הגיוני".

על סירובם של יש עתיד להיכנס לממשלה: "אנחנו הראשונים שהצענו עוד ב-7.10 להצטרף לממשלה ללא הקיצוניים ואנחנו רואים כמה צדקנו. בסוף מי שמטרפדים אלו הקיצוניים. אנחנו הולכים עם האמת ויש לזה מחיר קשה אבל אנחנו לא עוסקים בסקרים. אנחנו חושבים שצריך להחליף את הממשלה הזו. אנחנו רוצים לעבוד למען אזרחי ישראל ולא לשרידות פוליטית".

06/02/2024

צילום: יונתן זינדל/פלאש90