גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
140

"יש עתיד הציעה רשת ביטחון לממשלה כדי להחזיר את החטופים"

ח"כ יסמין סאקס פרידמן (יש עתיד): "לא יהיה ניצחון ולא תקומה אם לא נשיב אותם" ; והוסיפה: "אנחנו לא ניכנס לממשלה שאנחנו עלולים להיות בה קישוט"


ח"כ יסמין סאקס פרידמן (יש עתיד) שוחחה עם גדי נס ברדיו צפון 104.5FM על המו"מ להשבת החטופים, התנהלות הממשלה ועמדת מפלגתה בנושא:

"זה לא נכון לדון בתקשורת על מו"מ והפסקת לחימה. כעקרון יש עתיד הציעה רשת ביטחון לממשלה כדי להחזיר את החטופים. הצענו מהיום הראשון להיכנס לממשלת החירום בלי בן גביר וסמוטריץ'. המטרה שלנו היא החזרת החטופים, לא תפקיד ולא כיסא".

"יש לנו צו מוסרי לעשות הכל כדי שהחטופים יחזרו, כל יום שהם שם זה גיהנום ולא יהיה ניצחון ולא תקומה אם לא נשיב אותם. אנחנו צריכים להבין שיש שם עוד אנשים בחיים וכל אחד הוא עולם ומלואו". 

"אנחנו מוכנים לתת רשת ביטחון, התנאים שהצבנו להיכנס למלחמה הם הגונים ונכונים. צריך להוציא את הקיצוניים מהממשלה, כל מה שלפיד אמר שיקרה - קורה. אנחנו לא ניכנס לממשלה שאנחנו עלולים להיות בה קישוט".

לסיום הייחסה להתנהלותו של ראש הממשלה: "יש לנו ראש ממשלה שהעתיד הפוליטי שלו מעניין אותו יותר מחטופים, יותר מהתקציב, יותר מהכל. יש בתקציב שפע בעיות, תקציב שמנותק מכל מה שקורה. צריך לגלות אחריות ואף פוליטיקאי לא הגיע למצב כמו שהיה ב-7.10, אנחנו במציאות שמעולם לא הייתה. אני מצפה מרוה"מ לקחת אחריות".

07/02/2024

צילום: אוליבר פיטוסי/פלאש90