גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
286

"החלום המתוק ביותר של השטן בדרום ובצפון הוא שנגיע לבחירות"

ח"כ אריאל קלנר (הליכוד) על טיסתו של השר גנץ לארה"ב: "מי כן מממן את הטיסה? עם סידורי אבטחה, בתי מלון וכו - הוצאות מאוד רציניות. עצם הטיסה וחוסר התיאום עם ראש הממשלה הדבר האחרון שאפשר להגיד זה ממלכתיות"


ח"כ אריאל קלנר (הליכוד) שוחח עם גדי נס ברדיו צפון 104.5FM

על הפוסט שכתב על נסיעתו של השר בני גנץ לארה"ב ללא אישורו של רוה"מ נתניהו: "אני קראתי פרסום שהטיסה של בני גנץ לא ממומנת על ידי הממשלה, אז מי כן מממן את הטיסה? עם סידורי אבטחה, בתי מלון וכו - הוצאות מאוד רציניות. עצם הטיסה וחוסר התיאום עם ראש הממשלה הדבר האחרון שאפשר להגיד זה ממלכתיות. אני לא יודע מה הוא רוצה, הדבר הזה חמור מאוד, אם נתניהו או כל אחד אחר היה עושה את זה בצד הפחות אהוב בתקשורת היו חוקרים מי שם פה את הכסף. מי מממן אותך, למה אתה טס? אתה לא ראש הממשלה עדיין. אנחנו מדברים על התנהלות תקינה של ממשלה ושל מדינה והדבר הזה לא תקין. אני בסה"כ מבקש תשובות והציבור זכאי לתשובות".

המשיך והגיב על אמירתו של ראש הממשלה לשגרירות לא לנהל שיחות: "אמירה חשובה מאוד להראות כל העולם וגם לידידנו שגנץ בטיסה הזו לא מייצג את מדינת ישראל. אף אחד לא הסמיך את בני גנץ לדבר על שתי מדינות או החזרת הרש"פ לעזה... אף אחד לא הסמיך אותו לזה. יש התנהלות לא תקינה. ככה מדינה וממשלה לא מתנהלת בשום מקום, חשוב מאוד שראש הממשלה הנחה את השגרירות לא לדבר. לא יודע מה בני גנץ רוצה לדבר ומה להציע, הוא לא הגורם המוסמך".

בנוסף טען: "כמובן שהחלום המתוק ביותר של השטן בדרום הוא ושל השטן מהצפון הוא שנגיע לבחירות, זו התקווה שלהם ואין להם תקווה אחרת אלא שנתפרק מפבנים. לא צריך להיות גאון כדי להבין שכשאנחנו נריב בנינו זה משרת את האויבים שלנו".

על חוק הגיוס והפגנות החרדים: "השירות הצבאי הוא ערך נעלה, אני חושב ששני הערכים יכולים לחיות יחד אבל אנחנו צריכים ללמוד מה-7.10 גם שצריך צבא גדול וכולם צריכים לקחת וחלק, והדבר השני שצריך ללמוד הוא שהחרדים הם לא אויב, אנחנו עם אחד. צריך לחתור לזה ואפשר, יש בקירבנו כאלה שמטרתם היא לא לפתור את הבעיה אלא להנציח אותה כי אז אפשר לצעוק ולריב ולהשיג עוד כמה מנדטים. צריך ע"י נכונות והבנה של כל הצדדים, ויש את הנכונות, לפתור את הבעיה בשיח. אני מקווה שהגורמים שלא רוצים לפתור את הבעיה לא ינצחו".

והוסיף לסיום: "יש פה גם עוד אוכלוסיות שלא משרתות בצה"ל, וכן צריך לדבר על התגמולים לחיילים ולמשרתי מילואים. יש היום אפליה כלפי אנשים שמשרתים בצה"ל בנגב ובגליל. יש אולוסיות שמוכרים להם קרקעות במחירים מגוחכים".

עריכה: אריק ברח"ד

04/03/2024

צילום: יונתן זינדל/פלאש90