גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
383

"בן גביר משתמט שלא היה דקה וחצי בצבא הפך את ראש השב"כ לפקיד"

ח"כ נאור שירי (יש עתיד): "כשמדינה מחלקת נשקים ככה היא אומרת שהיא לא יכולה להגן עליך, למה אני משלם למדינה מיסים? זו הפרטה של הביטחון מדינת ישראל"


ח"כ נאור שירי (יש עתיד) שוחח עם גדי נס ברדיו צפון 104.5FM והתייחס לשחרור האסירים המנהליים והביקורת של השר בן גביר על ראש הממשלה: "השר בן גביר הוא השר לביטחון לאומי, ביטחון פנים, ובסוף יש שורה תחתונה, יש לו קטע שהוא ממליץ לכולם מה לעשות. הייתי מציע לו להתעסק רק במשרד שלו כי שם יש קריסה טוטאלית בכל המערכות, שב"ס ובתי הכלא - למה הוא לא בנה בתי כלא? למה לא דאגת ל-244 נרצחים בשנה הקודמת? עד מתי תאשים את הממשלה הקודמת, הוא כבר שנתיים שר. רק מהחודשים האחרונים עשרות נרצחים ופצועים מפיגועים, אתה שואל למה לא מקשיבים לו, ונכון שמדי פעם הוא אומר דברים נכון אבל לא מקשיבים לו כי יש כאוס טוטאלי במשרד לביטחון לאומי. הוא עושה פשוט עבודה לא טובה. יש פחות מתגייסים השנה ויותר פורשים משנה קודמת מהמשטרה, איפה היו כיתות הכוננות לפני ה-7.10? להגיד עכשיו שפותחים כיתות כוננות? חכם גדול, איפה היית לפני? זה לא הישג זו המחויבות שלך לפני. תחת הממשלה שהוא חבר בה פינו את כל הצפון, כל תושבי הדרום - ומי אחראי לזה? במקום לעשות סיבוב בחירות במחנה יהודה תתחיל לעבוד, מה אתה מחלק נשקים ומזמין צלמים? זה למה ביטחון הפנים שלנו נראות ככה. איתמר בן גביר משתמט שלא היה דקה וחצי בצבא הפך את ראש השב"כ לפקיד. זה למה המדינה שלנו נראית ככה".

על מדיניות חלוקת הנשקים: "כשמדינה מחלקת נשקים ככה היא אומרת שהיא לא יכולה להגן עליך, למה אני משלם למדינה מיסים? זו הפרטה של הביטחון מדינת ישראל. הוא מתגאה בכישלון הכי גדול שלו. הודאה בזה שאין יכולת למדינה ולמשטרה להגן עלינו".

לסיום טען: "יש פה בלבול בציבור בין ללכת יותר ימינה לבין התפכחות לגבי הכוונות של האויבים שלנו ומי אנחנו בוחרים שינהיג את המדינה. הימין מלא מלא על מלא  - הניסוי הזה נכשל".

עריכה: אריק ברח"ד

04/03/2024

צילום: יונתן זינדל/פלאש90